להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
ברוך ואתי
ברוך ואתי
27/09/2018

איזה שירות חבל על הזמן!!!
תודה לכם נשמות טובות על העברת ציוד של עסק למחסן בהתראה קצרה כל כך ובמחיר מאוד הוגן

מה חדש
הצעת מחיר להובלה:

מחפשים הצעת מחיר זולה להובלה באזור מגורכם? באתר המובילים בישראל תוכלו לקבל הצעת מחיר להובלה לפי אזור במחיר הזול בישראל

עודכן לאחרונה: 04/05/2024, 18:55
מחסנים להשכרה בבני ברק:

עודכן לאחרונה: 23/04/2024, 22:07
הובלות בנצרת:

עודכן לאחרונה: 13/04/2024, 15:22
הובלות לחיילים:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 14:28

מחסנים לתכולת דירה

מאחסנים את הציוד שלכם ונהנים מראש שקט

אתם נמצאים בין מעבר של דירות, חושבים על מעבר למדינה חדשה או פשוט רוצים לאחסן ציוד שאין לכם שימוש בו דרך קבע? האם שמעתם על שירות של מחסנים לתכולת דירה? אם לא, כעת אתם נחשפים אל התועלות הרבות שבשירות המהפכני! במקום לנייד איתכם ממקום למקום את כל הציוד שלכם, תוכלו לנייד אותו אל מקום קבע. כך, החפצים שלכם שמורים, מוגנים ומחכים לכם עד שתחליטו לעשות בהם שימוש נוסף. רוצים לדעת את מחיר השכרת מחסן לתכולת דירה, מדוע השירות זה משתלם ומתי נהוג להשתמש בו? כל התשובות – לפניכם.

מחסנים לתכולת דירה קטנה או גדולה במחיר מנצח!
החל מ-300 ש"ח להשכרת מחסן לתכולת דירה
* שירות 24 שעות ביממה
* אפשרות השכרת מחסן לתכולת דירה מהיום להיום

לקבלת הצעה במחיר שאסור לפספס חייגו: 053-7931-381

מחסן לתכולת דירה

 

נעים מאד – שירות אחסנת הציוד של דירות במחסן מתאים

רכשתם דירה חדשה וכעת אתם ממתינים לקבלת המפתח? הסתיים חוזה השכירות שלכם וטרם מצאת דירה חדשה? אתם סטודנטים שסיימו את התואר ומצפים לעבור בחזרה אל עיר המגורים שלכם על מנת להתחיל עבודה חדשה? ברכות חמות! אינכם צריכים להעביר איתכם אל מקום מושבכם הזמני את כל הציוד שלכם. חיסכו לעצמכם את הטירחה הרבה, את עלות ההובלות ממקום למקום ואת אי הנוחות בעקבות דחיסת הציוד בבית הזמני שלכם – בשביל זה יש שירות של השכרת מחסן לתכולת דירה בזול המוצע לכם דרך אתר "המובילים בישראל".

מחסן להשכרה לתכולת דירה לא רק שהופך את החיים שלכם לקלים, אלא מוריד לכם אבן כבדה מהלב. הימים בהם העברתם על הגב שלכם את כל הציוד ממקום למקום אינם עוד! כעת, הציוד שלכם עושה דרכו אל מחסנים בטוחים השומרים על הציוד שלכם עד לבקשתכם לשחרר אותו.

רוצים לדעת כמה עולה מחסן לאחסון תכולת דירה?

אין כל ספק כי מחסן לאחסון תכולת דירה מקל את חייכם משמעותית בעת שאתם נמצאים במעבר בין דירות. כעת, אתם שואלים את עצמכם ובצדק כמה עולה שירות שכזה. ראשית, חשוב לדעת כי השירות הינו שירות בעלות חודשית – כך שאינכם מחוייבים לתקופה ארוכה, אלא משלמים עבור כל חודש. בנוסף, העלות הינה משתנה בהתאם לכמות החפצים שברשותכם. לרוב, המחיר המוצע לכם מבוסס על פי גודל הדירה שלכם. אם כן, כמה יוצא לכם לשלם?

אחסנת תכולת דירה של 2 חדרים תעלה לכם לחודש 300-650 ש"ח. אחסנת ציוד של דירה בת 3 חדרים תעלה לכם סביב 450-800 ש"ח. אחסנת ציוד של דירה בת 4 חדרים תעלה לכם 550-1250 ש"ח ואילו שירות של אחסנת ציוד של דירה בת 5 חדרים תעלה לכם בין 800-1700 ש"ח. להצעת מחיר מדויקת התואמת את כמות התכולה שלכם – צרו קשר עם אתר "המובילים בישראל"!

למה להזמין שירות של מחסן לתכולת דירה דווקא אצלנו?

מחפשים שירות של מחסנים לתכולת דירה? הגעתם אל המקום הנכון! אתר "המובילים בישראל" עובד עם הספקים המובילים בענף ההובלות, כך שאם אתם מחפשים שירות לטובת אחסנת הציוד שלכם, אתם יכולים להיות שקטים ובטוחים כי יוצעו לכם מספר ספקים בעלי תודעת שירות גבוהה, מחירים מנצחים ומקצועיות מרשימה.

להצעת מחיר להובלה חייגו: 053-7931-381

או השאירו פרטים