להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
אבישי רגב
אבישי רגב
08/12/2017

התלבטנו אם לעבור דירה ביום שישי אבל אחרי שדיברנו עם צוות המובילים שלכם באמת שהיינו רגועים.
כל הסיפור לקח שעתיים עשיתם באמת עבודה טובה
רק מילים טובות יש לי להגיד עליכם
בעזרת ה' כשנעבור לדירה הבאה נזמין אתכם שוב.

מה חדש
הצעת מחיר להובלה:

מחפשים הצעת מחיר זולה להובלה באזור מגורכם? באתר המובילים בישראל תוכלו לקבל הצעת מחיר להובלה לפי אזור במחיר הזול בישראל

עודכן לאחרונה: 04/05/2024, 18:55
מחסנים להשכרה בבני ברק:

עודכן לאחרונה: 23/04/2024, 22:07
הובלות בנצרת:

עודכן לאחרונה: 13/04/2024, 15:22
הובלות לחיילים:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 14:28

מעבר דירה

שירותי מעבר דירה בפריסה ארצית!
למה אנחנו?
- שירותי אריזת דירה (מגיעים יום לפני לארוז)
- שימוש במנוף להרמת רהיטים ומוצרי חשמל כבדים
הנחות והטבות על קרטונים
למזמינים מעבר דירה 5 חדרים ומעלה

- פירוק והרכבת רהיטים בדירה החדשה
- אפשרות הזמנת מעבר תכולה מהיום להיום
- מעבר דירה אריזה ופריקה - הכל כלול במחיר!
ביטוח מלא על כל התכולה


לקבלת הצעת מחיר והתייעצות עם מוביל חייגו:
053-7931-381 

 מעבר דירה בפריסה ארצית

דואגים לביורוקרטיות מראש וחוסכים זמן רב

אין זה משנה אם אתם מבצעים מעבר דירה בזמן הצבא, או עוברים דירה בספירת העומר או שאתם מתכננים מעבר בחופש הגדול – הביורוקרטיות ישארו אותן הביורוקרטיות והן דורשות מכם הערכות מסודרת ויסודית על מנת להבטיח מעבר קל ומוצלח שלכם. תוכלו כיום ליהנות משירות של מעבר דירה דואר ישראל שדרכו ניתן לעדכן מוסדות שונים בכתובת החדשה שלכם, ולמשך 10 חודשים כל הדואר המועבר באמצעות דואר ישראל עובר מהכתובת הישנה אל החדשה. מעבר מעל 60 ק"מ לא ישפיע עליכם וכל הדואר שלכם יגיע אל הכתובת החדשה!


מתמקמים בדירה החדשה שלכם!

ביצעתם מעבר דירה מהצפון למרכז או מהצפון לדרום ואתם מסתגלים עוד לסביבה החדשה? לפניכם כל המידע הנדרש על מנת לבצע מעבר דירה וסידור הבית על הצד הטוב ביותר! לשמחתכם, ניתן לבצע העברת דירה בשלושה שבועות בכל הקשור לביורוקרטיות השונות, ועם הערכות מוקדמת שלכם אף בפחות זמן. אין כל חשיבות אם אתם עוברים דירה מהמרכז לדרום, שכן ההתנהלות מול הגופים השונים הינה ברמה ארצית – גם אם ביצעתם מעבר מעל 40 ק"מ וגם אם עברתם לדירה אחרת באותו הבניין.


משנים כתובת במשרד הפנים לכתובת המגורים החדשה שלכם

אחד הצעדים הראשונים והחשובים ביותר שתוכלו לעשות הוא לשנות את הכתובת שלכם לדירה החדשה. שינוי כתובת במשרד בפנים מתבצע באופן הבא: ראשית, דעו כי כיום ניתן לבצע שינוי כתובת גם ברשת המקוונת, כך שאתם יכולים לחסוך לא מעט זמן וביורוקרטיות של תורים ארוכים. איך מתבצע הליך שינוי הכתובת? במידה ואתם חוזרים אל דירה שכבר גרתם בה בעבר, עליכם להגיע פיסית אל משרד פנים ולהציג מסמכים רלוונטיים הקושרים בינכם ובין הנכס. אם אתם עוברים לכתובת חדשה, לא תהיה כל בעיה להעביר את הכתובת שלכם באינטרנט. עדכון כתובת במעבר דירה לא סובל דיחוי, שכן כל המכתבים הרשמיים הנשלחים אליכם מבוססים על כתובת זו.


איך מעבירים את חשבון החשמל לדירה החדשה?

כידוע, חלק מאותם תשלומים שאתם משלמים הוא חשבון החשמל המבוסס על דפוסי השימוש שלכם. אתם עוברים כעת דירה? עליכם לבדוק את המונה ביום העזיבה שלכם, ולאחר מכן להתקשר אל חברת החשמל ולעדכן אותם במעבר שלכם. מעבר דירה וחשבון חשמל שזורים אחד בשני, ובמידה ולא תסירו את שמכם מהמונה ומכתובת המגורים הישנה שלכם, תמשיכו להיות מחויבים על בסיס דפוס השימוש של הדיירים החדשים. גם אם אתם מבצעים מעבר מהיום להיום, כל שנדרש מכם הוא לבדוק את המונה בנוכחות הדיירים החדשים, ולעדכן את חברת החשמל.


איך מעבירים את חשבון המים והארנונה החדשים?

חשבון הארנונה והמים הוא חשבון משותף – כך שבעת שתסירו את שמכם מכתובת הדירה ומהארנונה, כך גם תפסיקו להיות מחויבים על המים. מעבר דירה חשבונות מים וארנונה יכולים להתבצע גם הם בקלות! איך עושים זאת? עליכם להתנהל או דרך שירות פרונטלי, או באמצעות שירות מקוון. עליכם להציג את חוזה השכירות שלכם שדרכו אכן ניתן לראות את הקשר שלכם לנכס, ולאחר מכן יהיה עליכם למלא טופס שבו אתם מצהירים על עזיבתכם את הנכס. תקבלו הודעה על כך שהבקשה שלכם בוצעה וכך שמכם נמחק מכתובת המגורים ותפסיקו לקבל חשבונות ארנונה ומים. גם כאן, כדאי לבדוק מונה ולהתחשבן בהתאם עם הדיירים שנכנסו במקומכם.


מעבר דירה חשבון גז – במרבית המקרים בהרבה יותר פשוט

כל הקשור לחשבונות הגז לעתים בהרבה יותר פשוט, זאת מאחר והמון דיירים, בעיקר כשזה מגיע אל מעברי דירה אצל סטודנטים, רוכשים בלון גז ומתקינים אותו על ידי איש מקצוע שסיפק את בלון הגז. כך, התשלום הוא רק בגין בלון הגז ולא מדובר על תשלום חודשי מתחדש.


מעבר עם קופת החולים ושרק תהיו בריאים

שתהיו בריאים עד 120, אך תמיד טוב שיהיה: כולם כולל כולם רשומים בקופות החולים, ולכולם גם חשוב לעדכן את הקופה במעבר הדירה. המעבר עם קופות החולים הוא כנראה המעבר הפשוט ביותר שמצריך מכם אפס בירוקרטיה. איך זה עובד? מעבר קופת חולים מאוחדת, או מעבר מקופת חולים לאומית מתבצעים בדיוק כפי שמתבצע מעבר מקופת חולים מכבי וגם קופת חולים כללית: כל שעליכם לעשות הוא להגיע אל סניף הקופה הקרוב אל הדירה החדשה שלכם ולבקש לעבור מרפאה. פקיד הקבלה יבקש מכם למלא טופס שבו אתם מצהירים כי אתם מעוניינים לעזוב את הסניף הקודם ולעבור אל הסניף החדש. ברוב המקרים, ניתן לעבור סניף של הקופה בכל חצי שנה – כך שכדאי לקחת זאת לתשומת לבכם. אם אתם עוברים דירה כל שנה, אין בעיה. אם עברתם כמה פעמים דירה בשנה האחרונה ובהתאם גם רוצים לעבור סניף של הקופה, תצטרכו לבקש זאת במפורש מנציגי הקבלה.


יס, הוט ובזק – איך מתבצע המעבר?

האם תוכלו לדמיין את הדירה שלכם ללא טלוויזיה? כנראה שלא. כך, לא מעטים אלו שדואגים יותר מכל לשירותי הטלוויזיה שלהם הכוללים את הוט, יס וסלקום טי וי. יש לכם כמה אפשרויות: האחת היא לעדכן את החברה שנותנת לכם את השירות על המעבר, וכך מתאמים לכם שליחות של מתקין שיגיע להתקין את התשתית מחדש במידה והיא נדרשת. לעתים תוכלו לבצע את השירות טלפונית, וכך מעבר דירה עם הוט או עם יס הופך קל משתוכלו לדמיין. אם ברצונכם להתנתק מחברה מסוימת, עליכם להודיע לה על מנת שיפסיקו את החיובים הרלוונטים. במקרים שכאלו, יהיה עליכם או להמתין לנציג שיגיע לאסוף את הציוד שלכם, או שתתבקשו להגיע לתחנת שירות למסור את הציוד הכולל את כל הכבלים והממיר. מעבר דירה עם בזק כולל גם הוא עדכון של נציגי השירות על מנת לשמר לכם את המספר ולעדכן את הכתובת במערכת.


6-8 שבועות לפני העברת דירה - מה עושים?

התארגנות נכונה הינה מפתח למעבר פשוט, וזהו בדיוק הזמן להתחיל לתכנן את המעבר.

בשלב ראשון כשאר מתכננים להזמין חברת הובלות דירות חשבו על הבית החדש והיכן אתם מתכוונים לשים כל דבר, זה יעזור לכם להחליט אילו מהחפצים עוברים ואלה מהחפצים נשארים. מה שהחלטתם לא להעביר ניתן לפרסם למכירה באתרים כגון יד2 או לתרום דרך אתרים כגון אגורה.

צריך להחליט מי דואג לפירוק והרכבה של הארונות והמיטות, באם החלטתם לעשות זאת בעצמכם, וודאו שאתם יודעים איך ושיש לכם את הכלים המתאימים. מי שהחליט שהוא מעדיף שמישהו אחר יעשה זאת במקומו, יכול לברר עם המוביל. בד"כ המחיר לפירוק והרכבה של ארון לדוגמא הוא בין חמישים - שבעים שח לדלת.

צריך להחליט מי דואג לאריזה, ניתן לתת לאורזים לארוז אבל במקרה כזה צפו לכך שהאורזים אורזים לפי הסדר שנראה להם הגיוני, וזה לא תמיד מסתדר עם ההגיון שלכם.

במידה ואתם צריכים העברה מקומה גבוהה, תשקלו להשתמש במנוף, כך הסבירות שהחפצים שלכם יגיעו ליעדם עולה וגם תקלו על המוביל, עלות שכירות של מנוף הוא כ-מאתיים ש"ח.

זה הזמן לחפש ולמצוא מוביל, אסור להתפשר על מוביל, ועדיין יש הבדלי מחיר משמעותיים בין המובילים. כדאי לוודא שלמוביל יש תעודת ביטוח ולקבל הצעת מחיר לאחר שהמוביל ביקר בדירה על מנת למנוע אי הבנות.

במידה ואתם זקוקים לאחסנה, ניתן לפנות לחברות הובלה, עלות חסנה לדירת 3 חדרים כ -מאתיים חמישים דולר לחודש.

צריך לדאוג לארגזים מתאימים ולנייר דבק מתאים, על מנת לארוז דירת שלושה חדרים ממוצעת יש צורך בממוצע בכמאה ארגזים בינוניים. אסור שהארגזים לא יהיו גדולים מידי ולא קטנים מידי, תמיד יש עדיפות שגודל הארגזים יהיה אחיד, כך ניתן לשים בקלות את הארגזים אחד על השני. ניתן ורצוי לבקש ארגזים גם מהמוביל, הם לרב מחזיקים ארגזים שמתאימים במיוחד להובלת חפצים.

צריך לדאוג לניילון פצפצים על מנת לארוז את הדברים השבירים, ניתן להשיג ניילון שכזה בכל טמבורייה.

סיימו את כל ענייני השכירות קנייה/ מכירה. אתם הולכים להיכנס לכמה שבועות לחוצים של מעבר דירה ולא יהיה לכם זמן להתעסק עם הבירוקרטיה הזאת.


מעבר דירה


מה עושים 4-6 שבועות לפני מעבר דירה

החזירו את כל הרכוש ששאלתם משכנים חברים ומכרים. כך גם תצטרכו להעביר פחות חפצים, וגם תשמרו על החברים.

שימו לב שכל המסמכים הרפואיים צריכים להישמר במקום אחד שאתם יודעים היכן הוא, אתם אף פעם לא יודעים מתי תזדקקו למסמכים אלו.

שימו בארגז נפרד ומסומן במיוחד את כל הדברים שאתם מתכננים להעביר בעצמכם ולא על ידי המוביל (דברים יקרי ערך, תכשיטים, מחשבים, ציוד רגיש).

דאגו לסמן כל ארגז מלא בצורה ברורה ומכל הכיוונים, יחשוב לציין מה תכולת הארגז ולאיזה חדר הארגז צריך להגיע. צריך לסמן בגדול ובמקום בולט במידה והארגז הוא שביר.

תתחילו לארוז את הבית, קודם מהדברים הפחות נחוצים, והמקומות הפחות נגישים, רעיון מצויין להתחיל דווקא במחסן, זה יפנה במחסן מקום לכל הארגזים שעוד יבואו.

ערבו את הילדים בתהליך המעבר, ותנו להם לארוז את הדברים שלהם, כך תזכו גם בשקט תעשייתי.

צרו קשר עם כל חברות התשתיות בזק, הוט,yes, חברת חשמל, מים, וגז ? עדכנו אותם על המעבר ורישמו לעצמכם כיצד מסדירים מולם את המעבר.


מה צריך לעשות 2-3 שבועות לפני שעוברים דירה

עברו בסניף הדואר המקומי וחיתמו על מסמכים של עקוב אחרי, השירות ניתן חינם ל 4 חודשים ובתשלום סימלי לכל שישה חודשים נוספים. כך תוודאו שאתם לא מפספסים דואר.

תודיעו לכולם על המעבר הצפוי משפחה וחברים בנקים חברות הביטוח חברות האשראי (ויזה לאומי, ויזה כאל, ישראכרט). עיתונים ומגזינים.

יש לוודא שבמקום שבבית החדש הישן המעלית זמינה באותו יום של הובלה ולא בתחזוקה, אם לא יש לכם זמן לנסות ולהזיז את התחזוקה ליום אחר.

במידה ויש צורך דאגו לחברת ניקיון הדברה לפני ההובלה.


עוברים דירה


התמקמות לאחר העברת דירה

קחו קריאה ראשונה מהמונים בבית החדש, כדי שתוכלו להתקזז בחשבונות הבאים.

בזמן הכנסת הארגזים לבית החדש, ודאו שהמובילים מכניסים את הארגזים לחדרים המיועדים להם כפי שסימנתם על הארגזים.

ודאו שאתם יודעים היכן נמצאת המרפאה הקרובה ובית המרקחת הקרוב.

עדכנו את הכתובת החדשה במילואים, עבודה, תעודת זהות, חברות כרטיסי אשראי, בנקים, עיתון יומי, חברות ביטוח.

דאגו לשנות את כתובות בתעודות הזהות.


 

שאלות ותשובות לפני שעוברים דירה

הובלת דירת 3 חדרים כולל אריזה יכולה לעלות בין 2,000-2,500 שקלים, אולם המחירים תמיד יכולים להשתנות לכאן או לכאן. הכול תלוי בכמות הפריטים שצריך לארוז וכמות הקרטונים שבהם צריך להשתמש לשם אריזה.
הובלת דירה לוקחת בממוצע 4-5 שעות, אך זה תלוי כמובן בגודל הדירה ובסוג השירות שנדרש לכם. הובלה עם אריזה למשך תיקח זמן רב יותר, והובלה עם מנוף יכולה לזרז את התהליך לעומת הובלה במדרגות.
ביכולתכם להזמין מהמובילים את כל שירותי ההובלה שיכולים להקל עליכם כך שלא תצטרכו לעשות דבר. המובילים יכולים לספק לכם ארגזים, שירותי אריזה וגם פריקה וסידור בבית החדש.
לפני ההובלה עליכם לארוז את כל הפריטים שלכם כמובן, ולשם כך עליכם גם להזמין ארגזים בזמן. אחרי שעברתם עליכם להחליף כתובת במשרד הפנים וכתובת למשלוח דואר, כך שתוודאו שכל הדואר שנשלח לכתובת הישנה יגיע אליכם.
חודשי הקיץ והחופש הגדול הם לרוב עמוסים, כי רוב המשפחות עוברות דירה בתאריכים אלה. לכן אם אתם מעוניינים לסגור תאריך להובלה שיתאים לכם במאה אחוז, עדיף שתעשו זאת דווקא בעונת החורף, כשיש פחות עומס על המובילים – ייתכן גם שהמחירים יהיו נמוכים יותר.