צריכים הובלה דחופה עוד היום?
השאירו הודעה או חייגו:
053-7931-381
חוזרים מיד

אחסון תכולת דירה

אחסון תכולת דירה בזול – שיטה נוחה ובטוחה לשמור על הרהיטים והחפצים

אחסון תכולת דירה הוא פתרון מצוין שמתפתח מאוד בשנים האחרונות וישראלים רבים מחליטים לבחור בדרך הזו בסיטואציות מסוימות שמגבילות אותם עם החפצים והרהיטים בביתם.

אחסון תכולת דירה קטנה או גדולה - מחיר הכי זול בהתחייבות!
אפשרות אחסון של בית פרטי  של יותר מ-6 חדרים! 
יחידות אחסון להשכרה מחיר החל מ-190 ש"ח
למה אנחנו?
 אחסנת פריטים בודדים במחיר מוזל - מהיום להיום 
 אחסנה לטווח ארוך (עד 5 שנים) או קצר (לשבוע)
 מצלמות אבטחה 24/7                 
 מחסנים אטומים עם טמפרטורה מבוקרת למניעת לחות
 שירות אריזה והובלה ישירות למחסן    
 ביטוח מלא על כל התכולה שלכם כולל נזקי אש ורעידות אדמה
 גישה נוחה למקום האחסנה     
            שירות בעלות חודשים מתחדשת -
ללא התחייבות!!!
ייעוץ והצעת מחיר ללא התחייבות כולל המלצה איפה כדאי לאחסן את הדירה
מחסנים ומכולות אחסון בפריסה ארצית רחבה
מתקשרים היום מאחסנים היום - חייגו: 053-7931-381 

 אחסון תכולת דירה

אחסנת תכולת דירה נועדה עבור אנשים הטסים מחוץ לישראל לתקופה ארוכה ורוצים להבטיח את תכולת ביתם במקום שמור ובטוח, עבור אנשים הנמצאים בתהליך מעבר דירה אך כבר עזבו את הדירה הישנה וטרם קיבלו את המפתח לדירה החדשה, עבור משפצי דירותת שמעדיפים להבטיח את שמירת הציוד שלהם בזמן השיפוצים ולא רוצים לקחת סיכונים, עבור ירושות או מתנות גדולות מבני המשפחה אשר איןן להם מקום בבית ועבור אנשים שעברו לבית או דירה קטנה יותר ולא מוצאים מקום לכל החפצים והרהיטים שיש ברשותם.

אחסנת דירה מיועדת עבור כל מי שיש בבעלותו רהיטים וחפצים גדולים יקרי ערך אשר הוא אינו מעוניין בשימושם כרגע אך כן מעוניין להשתמש בהם בעתיד. אחסנת תכולת דירה זה שירות מצוין עבור משפחות, סטודנטים, זוגות צעירים, בעלי עסקים הנמצאים ימים ארוכים מחוץ לבית ועבור כל מי שיש ברשותו ציוד רב שאינו בשימוש בימים אלו. הבית קטן מדי? הדירה החדשה עדיין לא מוכנה? נפלה עליכם ירושה בהפתעה? אחסון תכולת דירה זה הפתרון המושלם עבורכם.

אחסנת תכולת דירה

עלות אחסנת דירה – השוואת מחירים ביחס לתנאים

כמה עולה אחסון תכולת דירה? כמו בכל עסקה, גם כאשר אנו מחפשים שירות של אחסון דירה למחיר יש השפעה עצומה על החברה בה נבחר. באתר המובילים בישראל ריכזנו עבורכם את החברות המובילות בתחום, החברות בעלות הניסיון הרב ביותר והחברות שמציעות לכם את התנאים הטובים ביותר במחירים האטרקטיביים ביותר. עלות אחסנת דירה נקבעת כמובן על פי איכות האחסנה, על פי המיגון שהושקע במקום שבו יאוחסנו החפצים שלכם, על פי שטח המקום שאתם זקוקים, על פי כמות הרהיטים והחפצים שיש ברשותכם וכמובן על פי כמות הזמן שאתם זקוקים לאחסנה.

אז בשורה התחתונה- כמה עולה אחסנת דירה? כאמור המחיר נקבע על פי פרמטרים קבועים וכך למשל על תכולת דירה שניתן לאחסן בשישה עד שניים עשר קוב תשלמו בין 120-280 שקלים בחודש. יש לציין שדירה הדורשת שטח כזה היא לרוב דירת סטודנטים או דירה של זוגות צעירים. המחיר של אחסון דירה של שלושה או ארבעה חדרים אשר מצריכה שטח של 30 קוב לערך כבר תעלה לכם הרבה יותר. כמובן שככל שזמן האחסנה גבוה וגדול יותר כך גם יירד המחיר החודשי בהתאם.

חשוב להדגיש כי המחיר נקבע על פי רמת הבטיחות, רמת האבטחה, רמת הניקיון במקום ופרמטרים נוספים ולכן הרווח של חברות האחסנה אינו נקי, כלומר גם לאחסן ציוד דורש הוצאות לא מבוטלות. באתר המובילים בישראל תוכלו לקבל מידע ולבחון את כל המחירים המשתלמים ביותר טרם ההחלטה שלכם.

אחסנת תכולת דירה בהתראה קצרה מהיום להיום - כולל אפשרות אחסון ליום אחד בלבד!

מחסן לאחסון תכולת דירה – מה כדאי לבדוק טרם ההחלטה

אז אחרי שהבנו פחות או יותר כמה עולה אחסון דירה הגיע הזמן לבדוק כיצד להחליט באיזו חברת אחסנות לבחור. באתר המובילים בישראל תיחשפו להרבה מאוד חברות, כאשר כל חברה מציעה לכם את אותו השירות אבל ההבדל הגדול נמצא דווקא בפרטים הקטנים והעבודה שלכם היא לבדוק בדיוק אלו תנאים אתם מקבלים בתמורה לכספכם. 


ראשית, יש לבדוק את הביטוח של החברה, אם במידה ותהיה פגיעה ברכושכם עליכם להיות מפוצים בהתאם ולכן מומלץ מאוד לבדוק את הביטחונות שיש ברשות חברת האחסנה שאצלה תפקידו את רכושכם היקר. שנית, יש לבדוק את רמת הניקיון ואת סוג ההדברה במקום, מחסן לאחסון תכולת דירה שלא נשמר כראוי עלול למשוך אליו מזיקים, חרקים, עכברים וחיות אחרות שיכולים פשוט להרוס לכם את הרהיטים.

שלישית, חובה עליכם לחקור מהם אמצעי הבטיחות במקום מבחינת גניבות ופריצות, שריפות, סדר וארגון וכמובן שמירה נאותה על החפצים שלכם כדי שיחזרו אליכם בדיוק כמו שהיו בהתחלה. כל שירות האחסנה לא שווה כלום במידה והרהיטים שלכם יחזרו אליכם עם שברים ונזקים. 

דבר נוסף הוא הנגישות והמיקום של המחסן המאחסן את החפצים שלכם. לפעמים תרצו להגיע למקום ולבדוק שהכול נשמר בצורה שאתם מצפים, אם תבחרו במקום קרוב ונגיש תוכלו לעשות זאת מתי שתרצו. באתר המובילים בישראל תקבלו אלפי הצעות לאחסון הדירה או המשרד שלכם- טרם ההחלטה בדקו היטב באיזו חברה אתם מפקידים את הציוד היקר שלכם, הן מבחינה ערכית והן מבחינה סנטימנטאלית.

מחסן לאחסון דירה

מחירון אחסון תכולת דירה המלצות על מחירים!

הנחיצות והחיוניות של שירות אחסנת דירה ידועים לכל – גם לעסקים וגם לאנשים פרטיים. יחד עם זאת, לא מעטים אלו שתוהים לגבי עלות של שירות כזה ועד כמה העלות הופכת את השירות לכדאי. אתר "המובילים בישראל" לא רק שמשדך לכם את הספקים המובילים ביותר וכך אתם יכולים לזכות בשקט כי התכולה שלכם שמורה, אלא אתם גם זוכים במחירים שלא ניתן להתחרות איתם. החוויה שלכם מהשירות דרך אתר "המובילים בישראל" מתחילה במציאת הספק הראוי לכם ביותר, דרך מקצועיות שאין דומה לה וכלה במחירים כמו שתמיד רציתם לשלם. כמה עולה מחסן לתכולת דירה אם כן? חשוב לציין כי המחיר הינו מחיר חודשי – ממש כמו דמי שכירות. ההבדל? העלות הנוחה מאד שאתם עתידים לשלם.

הובלה ואחסון דירה

מחיר משוער לאחסנה

מחיר אחסון דירת חדר/דירת סטודיו קטנה
המחיר מתייחס לאחסון פריטים בודדים

מחיר הכי זול לקוב - בהתחייבות!

עלות אחסנת תכולת דירת 2 חדרים
אחסון ציוד לטווח ארוך או טווח קצר

החל מ-350 ש"ח

מחיר אחסנה של תכולת דירה 3 חדרים
אחסון ציוד מהיום להיום

החל מ-25 ש"ח לקוב

מחירים של אחסון תכולת דירת 4 חדרים

החל מ-25 ש"ח לקוב

מחיר אחסון דירה של 5 חדרים

החל מ-25 ש"ח לקוב

עלות אחסנה של דירת 6 חדרים (פנטהאוז)

החל מ-25 ש"ח לקוב

עלות אחסון תכולה של בית פרטי 2 קומות

החל מ- 25 ש"ח לקוב

אחסנת תכולת חנות

משתנה בהתאם לגודל החנות

* אפשרות לבצע אחסון חפצים לטווח ארוך מעל שנתיים בתיאום מראש מולנו כולל ביטוח מלא על הציוד שלכם 

אם כן, כפי שאתם רואים, עלות אחסנת תכולת דירה הינה עלות נוחה משחשבתם. כעת, כל שנותר לכם הוא להחליט מתי תרצו לאחסן את הפריטים היקרים לכם. השירות מאפשר לכם להנות מראש שקט, תוך הידיעה כי ניתן לאחסן כל סוג של חפצים: החל ממכשירי חשמל, דרך רהיטים מעץ, ארגזים עם פריטי לבוש ועד לתכולה של חנות שלמה הכוללת כל סוג של ציוד. למרות שהמחירים הינם מחירים חודשיים, דרך אתר "המובילים בישראל" יש לכם אפשרות גם להנות משירות של אחסון דירות לשבוע, חודש שנה ואפילו יותר – כך שיש לכם פתרון גם לטווח הקצר וגם לטווח הארוך

המקרים בהם תצרכו לאחסן את תכולת הדירה

שירותי אחסנת תכולת דירה בשל קניית דירה חדשה - כשהדירה שרכשתם אינה מוכנה עדיין לכניסתכם, ולדירה הנוכחית בה אתם מתגוררים נקבע כבר מועד פינוי. ביכולתכם להשתמש בשירות של אחסון דירה, לפרק הזמן הדרוש, עד למועד כניסתכם לדירה החדשה.

שירותי אחסנת דירות בשל נסיעה לחו"ל - אם אתם עומדים בפני נסיעה ממושכת לחו"ל, ביכולתכם להשכיר את הדירה ולהשתמש בשירות של אחסון דירות עבור תכולתה.

המלצה על שירותי אחסון דירה בשל שיפוץ הדירה - השירות של אחסון דירות רלוונטי גם במקרה של שיפוץ כללי של הדירה. העברת תכולת הדירה אל יחידות האחסון, תורמים לביצוע השיפוץ בצורה יעילה וגם שומרת על החפצים מפגיעות של אבק וטלטולים מיותרים.

שירותי אחסנת דירות בשל צפיפות בדירה - אחסון דירה או אפילו רק חלק מתכולתה, במקרה של עומס וצפיפות יתר בדירה, מאפשר לחיות בדירה מרווחות יותר ועל-ידי כך, לשפר את איכות החיים.

שירותי אחסון דירה בשל גירושים - לעיתים, הפרידה הזוגית מצריכה גם פרידה מחלק מהרכוש או מהדירה. השירות של אחסון דירות מהווה, בנסיבות הללו, "גלגל הצלה" עד להתארגנות או עד לפתיחת פרק חדש בחיים ומעבר לדירה החדשה.

שירותי אחסנת תכולת בית בשל קבלת ירושה - לעיתים, ציוד המגיע לאחסון בשל הנסיבות הללו דורש פתרון של שמירה, מקום, השגחה, ביטוח וכד'. כל אלו מסופקים במסגרת פתרונות האחסון שאנו מציעים באתר.

שירותי אחסון דירה קטנה עבור זוגות צעירים - שימוש בפתרון אחסון תכולה מאפשר לזוגות צעירים המתקשים לעמוד בעלויות אחזקת דירה, לעבור לפרק זמן מסוים ולגור אצל אחד ההורים על מנת שיוכלו לחסוך כסף בפרק זמן זה.

שירותי אחסנת ציוד עבור תרמילאים - מתוך מתן תשומת לב לצרכים הייחודיים של אוכלוסיה זו, ייצרנו תאים קטנים במיוחד המותאמים לציוד אישי המאפיין קהל יעד זה - מחירים מעולים!

אז למה אתם מחכים? אחסנת דירות עושים רק עם מקצוענים! 
שומרים לכם על תכולת הדירה במחירים ללא תחרות!

אחסון תכולת דירה בהוד השרון

אחסנת דירות בהוד השרון במחירים נוחים והוגנים כולל אפשרות הובלה ישירות למחסן.

אחסון תכולת דירה בקיסריה

שירותי אחסנה בקיסריה לבתים פרטיים, דירות, סחורות ותכולת חנויות.

אחסון תכולת דירה ביקנעם

שירותי אחסנה ביקנעם לדירות, משרדים וחנויות, אפשרות לאחסן גם פריט אחד.

אחסון תכולת דירה בכרמיאל

שירות אחסנה בכרמיאל בזול לדירות, משרדים, אחסון סחורות וחנויות.

אחסון תכולת דירה בגבעת שמואל

שירותי אחסנת דירות בגבעת שמואל לאחסון רהיטים ומוצרי חשמל.

אחסון תכולת דירה באשקלון

שירותי אחסנה באשקלון לדירות, משרדים ופריטים בודדים - אפשרות השכרת מכולות באשקלון.

אחסון תכולת דירה בנהריה

שירות אחסון תכולת דירה בנהריה במחירים זולים כולל שירות אריזה והובלה.

אחסון תכולת דירה בכפר סבא

אחסון דירה או תכולת עסק בכפר סבא במחסנים או במכולות - ביטוח על כל התכולה.

אחסון תכולת דירה ברחובות

שירותי אחסון תכולת דירה ברחובות מהיום להיום כולל אפשרות אחסנת פריטים בודדים ברחובות

אחסון תכולת דירה בירושלים

שירות אחסון תכולת דירה בירושלים מהיום להיום לאחסנה לטווח ארוך או קצר במחסנים או מכולות.

אחסון תכולת דירה בנתניה

שירותי אחסון תכולת דירה בנתניה במחסנים מאובטחים 24 שעות ביממה עם מצלמות אבטחה חכמות

אחסון תכולת דירה בדרום

שירותי אחסנת דירות בדרום הארץ לטווח ארוך או קצר במחירים הכי זולים

אחסון תכולת דירה בצפון

אחסנה במכולות

שירותי אחסנה במכולות במחירים זולים ללא תחרות, כולל אפשרות אחסנה במכולה מהיום להיום

אחסון תכולת דירה ברעננה

אחסון דירה ברעננה כולל אפשרות הובלה ואחסנה ברעננה מהיום להיום גם של פריטים בודדים.

אחסון תכולת דירה באריאל

שירותי אחסנה של בתים פרטיים ודירות במחסנים גדולים וקטנים במחיר מוזל לקוב.

אחסון תכולת דירה בחדרה

אחסון תכולת דירה בעכו

אחסנה בעכו של דירה, משרד ופריטים בודדים, מאחסנים את הדירה במחירים זולים.

אחסון תכולת דירה בהרצליה

יחידות אחסנה בהרצליה לדירות, משרדים, תכולת חנויות ועסקים ופריטים בודדים.

אחסון תכולת דירה בבאר שבע

אחסון תכולת דירות בבאר שבע כולל אפשרות לאחסן פריט בודד במכולה או במחסן לוגיסטי

אחסון תכולת דירה בחולון

שירותי אחסון תכולת דירות בחולון והסביבה במחסנים מאובטחים 24/7

אחסון תכולת דירה בפרדס חנה

שירות אחסון תכולת דירה בפרדס חנה מהיום להיום במחיר הזול בישראל.

אחסון תכולת דירה בחיפה

שירותי אחסנה בחיפה של דירות, משרדים ועסקים במחיר ללא תחרות.

אחסון תכולת דירה בבאר יעקב

אחסנת תכולת דירה בבאר יעקב לטווח קצר או ארוך כולל אריזה ואפשרות הובלה ישירות למחסן.

אחסון תכולת דירה בגבעתיים

שירותי אחסנה בגבעתיים של דירות, משרדים וחנויות במחירים הזולים במדינה.

אחסון תכולת דירה בפתח תקווה

אחסנה בפתח תקווה של דירות, משרדים וחנויות כולל אפשרות הזמנת שירותי אחסנה במכולות.

אחסון תכולת דירה באשדוד

אחסון תכולת דירה באשדוד של רהיטים ומוצרי חשמל במחיר הזול בישראל

אחסון תכולת דירה בתל אביב

שירות אחסון תכולת דירה בתל אביב במחיר הזול בישראל - שירות מהיום להיום לטווח ארוך וקצר

אחסון תכולת דירה בראשון לציון

שירותי אחסון דירות בראשון לציון של 2,3,4,5, ו 5 חדרים כולל אפשרות אחסנת בית פרטי בראשון לציון

אחסון תכולת דירה בשרון

אחסון תכולת דירה באזור השרון והסביבה כולל אפשרות אריזה והזמנת אחסון דירה בשרון מהיום להיום

אחסון תכולת דירה במרכז

אחסון תכולת דירות במרכז הארץ כולל אפשרות לאחסן חפצים בודדים במרכז מהיום להיום.

אחסון תכולת דירה בראש העין

שירותי אחסנת דירות בראש העין כולל אפשרות אריזה ואחסנה גם יחד

אחסון תכולת דירה בקרית מלאכי

שירותי אחסון דירות בקרית מלאכי במחסנים אטומים ומבוקרים ובמחירים זולים

אחסון תכולת דירה באור יהודה

שירותי אחסנה לדירות באור יהודה כולל ביטוח תכולה ואפשרות אחסנה במכולה.

אחסון תכולת דירה בקריית אונו

שירות אחסון דירות בקריית אונו מהיום להיום במחירים הכי זולים.

אחסון תכולת דירה ברמלה

אחסנה של דירות ברמלה כולל אריזה פירוק והרכבת הרהיטים טרם האחסון.

אחסון תכולת דירה בשוהם

שירות אחסון תכולת דירה בשוהם לכל סוגי הדירות במחירים חסרי תקדים.

אחסון תכולת דירה ברמת גן

שירות אחסון דירה ברמת גן מהיום להיום - ניתן לאחסן גם פריטים בודדים במחיר מוזל

אחסון תכולת דירה בבני ברק

אחסון תכולת דירות בבני ברק מהיום להיום, אפשרות אחסנת פריטים בודדים גם פריט אחד

אחסון תכולת דירה בבת ים

אחסנה בבת ים של דירות, משרדים ופריטים בודדים במחסנים מאובטחים

אחסון תכולת דירה ברמת השרון

אחסון דירות, משרדים ותכולת עסקים ברמת השרון בשירות יעיל וזול.

אחסון תכולת דירה בקריית גת

אחסון דירות בקריית גת במחסנים או מכולות במחירים מפתיעים.

אחסון תכולת דירה בכפר יונה

שירותי אחסנה בכפר יונה במחסנים ומכולות המאובטחים 24 שעות ביממה

אחסון תכולת דירה בנס ציונה

שירותי אחסון תכולת דירה בנס ציונה, אפשרות אחסנה במחסן או מכולה.

אחסון תכולת דירה ביבנה

אחסנת דירות ביבנה ויבנה הירוקה כולל הכל.

אחסון תכולת דירה באבן יהודה

אחסנת דירה באבן יהודה במחיר מפתיע כולל אפשרות אחסון תכולת דירה במכולה.

אחסון תכולת דירה בגדרה

שירותי אחסון תכולת דירות בגדרה והסביבה במחיר הזול בישראל.

אחסון תכולת דירה במודיעין

אחסון תכולת דירות במודיעין מהיום להיום לטווח ארוך וקצר

אחסון תכולת דירה בקדימה-צורן

שירותי אחסנה של דירות, משרדים וחנויות בקדימה-צורן במחסנים כולל ביטוח על כל התכולה.

אחסון תכולת דירה בבית שמש

אחסון תכולת דירה בלוד

שירותי אחסנת דירות בלוד והסביבה במחיר זול כולל אריזה ואפשרות הובלה ישירות למחסן.

אחסון תכולת דירה במעלה אדומים

שירותי אחסון במעלה אדומים של דירות ופריטים בודדים כולל ביטוח מלא.

אחסון תכולת דירה בנצרת עילית

שירותי אחסנה בנצרת עילית כולל אפשרות הובלה מהיום להיום.

אחסון תכולת דירה בעמק חפר

שירותי אחסנה בעמק חפר לדירות, משרדים ופריטים בודדים כולל אפשרות הובלה ישירות למחסנים.

קונטיינרים לאחסון

שירותי אחסנה בקונטיינרים במחירי נוחים כולל אפשרות אחסנה של תכולת דירה בקונטיינר לשנה

אחסון לעסקים

שירותי אחסנה לעסקים במחירים מיוחדים לעצמאיים וחנויות.

אחסון לטווח קצר

שירותי אחסנה לטווח קצר ביחידות אחסון פרטיות במחיר הזול בישראל.

אחסון לטווח ארוך

אחסון לטווח ארוך של דירות ופריטים בודדים במחסנים או במכולות אחסון שמורות.

מחסנים לתכולת דירה

אחסון מוצרי חשמל

רוצים ייעוץ בחינם לגבי אחסנה?
מלאו את הטופס או חייגו: 
  • מה חדש
  • אחסון תכולת דירה בהוד השרון: אחסנת דירות בהוד השרון במחירים נוחים והוגנים כולל אפשרות הובלה ישירות למחסן. עודכן לאחרונה: 23/01/2019, 13:01
  • הובלות מנוף בצפון: שירותי הובלות מנוף בצפון לרבות מנוף להרמת רהיטים או מנוף להעברת דירה בצפון עודכן לאחרונה: 21/01/2019, 23:24
  • הובלות לסטודנטים בחיפה: שירותי הובלות לסטודנטים בחיפה, שירות מהיום להיום, מחירים זולים והנחות מיוחדות עודכן לאחרונה: 21/01/2019, 23:16
  • אחסון תכולת דירה בקיסריה: שירותי אחסנה בקיסריה לבתים פרטיים, דירות, סחורות ותכולת חנויות. עודכן לאחרונה: 20/01/2019, 20:09
  • הובלות דירה בכפר סבא: הובלת דירה בכפר סבא של 2,3,4 ו 5 חדרים במחירים זולים כולל אפשרות הזמנת שירותי אריזת דירה בכפר סבא עודכן לאחרונה: 20/01/2019, 14:45