אחסון תכולת דירה

אחסון תכולת דירה בזול – שיטה נוחה ובטוחה לשמור על הרהיטים והחפצים

אחסון תכולת דירה הוא פתרון מצוין שמתפתח מאוד בשנים האחרונות וישראלים רבים מחליטים לבחור בדרך הזו בסיטואציות מסוימות שמגבילות אותם עם החפצים והרהיטים בביתם.

אחסון תכולת דירה קטנה או גדולה כולל אפשרות אחסון של בית פרטי  של יותר מ-6 חדרים! 
מחיר הכי זול - בהתחייבות!
יחידות אחסון להשכרה מחיר החל מ - 120 ₪
אפשרות אחסנת פריטים בודדים במחיר סמלי
ניתן לאחסן את ציוד הדירה לתקופת זמן ארוכה או קצרה
שמירה על כל התכולה עם מצלמות 24/7
מחסנים אטומים עם טמפרטורה מבוקרת למניעת לחות
אפשרות לבצע אריזה והעברת הפריטים ישירות למחסן

ביטוח מלא על כל התכולה שלכם
ייעוץ והצעת מחיר ללא התחייבות כולל המלצה איפה כדאי לאחסן את הדירה

מחסנים ומכולות אחסון בפריסה ארצית רחבה
מתקשרים היום מאחסנים היום - חייגו:
053-7931-381 

 אחסון תכולת דירה

אחסנת תכולת דירה נועדה עבור אנשים הטסים מחוץ לישראל לתקופה ארוכה ורוצים להבטיח את תכולת ביתם במקום שמור ובטוח, עבור אנשים הנמצאים בתהליך מעבר דירה אך כבר עזבו את הדירה הישנה וטרם קיבלו את המפתח לדירה החדשה, עבור משפצי דירותת שמעדיפים להבטיח את שמירת הציוד שלהם בזמן השיפוצים ולא רוצים לקחת סיכונים, עבור ירושות או מתנות גדולות מבני המשפחה אשר איןן להם מקום בבית ועבור אנשים שעברו לבית או דירה קטנה יותר ולא מוצאים מקום לכל החפצים והרהיטים שיש ברשותם.

אחסנת דירה מיועדת עבור כל מי שיש בבעלותו רהיטים וחפצים גדולים יקרי ערך אשר הוא אינו מעוניין בשימושם כרגע אך כן מעוניין להשתמש בהם בעתיד. אחסנת תכולת דירה זה שירות מצוין עבור משפחות, סטודנטים, זוגות צעירים, בעלי עסקים הנמצאים ימים ארוכים מחוץ לבית ועבור כל מי שיש ברשותו ציוד רב שאינו בשימוש בימים אלו. הבית קטן מדי? הדירה החדשה עדיין לא מוכנה? נפלה עליכם ירושה בהפתעה? אחסון תכולת דירה זה הפתרון המושלם עבורכם.

אחסנת תכולת דירה

עלות אחסנת דירה – השוואת מחירים ביחס לתנאים

כמה עולה אחסון תכולת דירה? כמו בכל עסקה, גם כאשר אנו מחפשים שירות של אחסון דירה למחיר יש השפעה עצומה על החברה בה נבחר. באתר המובילים בישראל ריכזנו עבורכם את החברות המובילות בתחום, החברות בעלות הניסיון הרב ביותר והחברות שמציעות לכם את התנאים הטובים ביותר במחירים האטרקטיביים ביותר. עלות אחסנת דירה נקבעת כמובן על פי איכות האחסנה, על פי המיגון שהושקע במקום שבו יאוחסנו החפצים שלכם, על פי שטח המקום שאתם זקוקים, על פי כמות הרהיטים והחפצים שיש ברשותכם וכמובן על פי כמות הזמן שאתם זקוקים לאחסנה.

אז בשורה התחתונה- כמה עולה אחסנת דירה? כאמור המחיר נקבע על פי פרמטרים קבועים וכך למשל על תכולת דירה שניתן לאחסן בשישה עד שניים עשר קוב תשלמו בין 120-450 שקלים בחודש. יש לציין שדירה הדורשת שטח כזה היא לרוב דירת סטודנטים או דירה של זוגות צעירים. המחיר של אחסון דירה של שלושה או ארבעה חדרים אשר מצריכה שטח של 30 קוב לערך כבר תעלה לכם כמעט 1,000 שקלים בחודש. כמובן שככל שזמן האחסנה גבוה וגדול יותר כך גם יירד המחיר החודשי בהתאם.

חשוב להדגיש כי המחיר נקבע על פי רמת הבטיחות, רמת האבטחה, רמת הניקיון במקום ופרמטרים נוספים ולכן הרווח של חברות האחסנה אינו נקי, כלומר גם לאחסן ציוד דורש הוצאות לא מבוטלות. באתר המובילים בישראל תוכלו לקבל מידע ולבחון את כל המחירים המשתלמים ביותר טרם ההחלטה שלכם.

אחסנת תכולת דירה בהתראה קצרה מהיום למחר - כולל אפשרות אחסון ליום אחד בלבד!

מחסן לאחסון תכולת דירה – מה כדאי לבדוק טרם ההחלטה

אז אחרי שהבנו פחות או יותר כמה עולה אחסון דירה הגיע הזמן לבדוק כיצד להחליט באיזו חברת אחסנות לבחור. באתר המובילים בישראל תיחשפו להרבה מאוד חברות, כאשר כל חברה מציעה לכם את אותו השירות אבל ההבדל הגדול נמצא דווקא בפרטים הקטנים והעבודה שלכם היא לבדוק בדיוק אלו תנאים אתם מקבלים בתמורה לכספכם. 


ראשית, יש לבדוק את הביטוח של החברה, אם במידה ותהיה פגיעה ברכושכם עליכם להיות מפוצים בהתאם ולכן מומלץ מאוד לבדוק את הביטחונות שיש ברשות חברת האחסנה שאצלה תפקידו את רכושכם היקר. שנית, יש לבדוק את רמת הניקיון ואת סוג ההדברה במקום, מחסן לאחסון תכולת דירה שלא נשמר כראוי עלול למשוך אליו מזיקים, חרקים, עכברים וחיות אחרות שיכולים פשוט להרוס לכם את הרהיטים.

שלישית, חובה עליכם לחקור מהם אמצעי הבטיחות במקום מבחינת גניבות ופריצות, שריפות, סדר וארגון וכמובן שמירה נאותה על החפצים שלכם כדי שיחזרו אליכם בדיוק כמו שהיו בהתחלה. כל שירות האחסנה לא שווה כלום במידה והרהיטים שלכם יחזרו אליכם עם שברים ונזקים. 

דבר נוסף הוא הנגישות והמיקום של המחסן המאחסן את החפצים שלכם. לפעמים תרצו להגיע למקום ולבדוק שהכול נשמר בצורה שאתם מצפים, אם תבחרו במקום קרוב ונגיש תוכלו לעשות זאת מתי שתרצו. באתר המובילים בישראל תקבלו אלפי הצעות לאחסון הדירה או המשרד שלכם- טרם ההחלטה בדקו היטב באיזו חברה אתם מפקידים את הציוד היקר שלכם, הן מבחינה ערכית והן מבחינה סנטימנטאלית.

מחסן לאחסון דירה

מחירון אחסון תכולת דירה המלצות על מחירים!

הנחיצות והחיוניות של שירות אחסנת דירה ידועים לכל – גם לעסקים וגם לאנשים פרטיים. יחד עם זאת, לא מעטים אלו שתוהים לגבי עלות של שירות כזה ועד כמה העלות הופכת את השירות לכדאי. אתר "המובילים בישראל" לא רק שמשדך לכם את הספקים המובילים ביותר וכך אתם יכולים לזכות בשקט כי התכולה שלכם שמורה, אלא אתם גם זוכים במחירים שלא ניתן להתחרות איתם. החוויה שלכם מהשירות דרך אתר "המובילים בישראל" מתחילה במציאת הספק הראוי לכם ביותר, דרך מקצועיות שאין דומה לה וכלה במחירים כמו שתמיד רציתם לשלם. כמה עולה מחסן לתכולת דירה אם כן? חשוב לציין כי המחיר הינו מחיר חודשי – ממש כמו דמי שכירות. ההבדל? העלות הנוחה מאד שאתם עתידים לשלם.

סוג השירות

עלויות אחסון

מחיר אחסון דירת חדר/דירת סטודיו קטנה
המחיר מתייחס לאחסון פריטים בודדים

החל מ-120 ש"ח

עלות אחסנת תכולת דירת 2 חדרים
אחסון ציוד לטווח ארוך או טווח קצר

החל מ-250 ש"ח

מחיר אחסנה של תכולת דירה 3 חדרים
אחסון ציוד מהיום להיום

החל מ-400 ש"ח

מחירים של אחסון תכולת דירת 4 חדרים

החל מ-600 ש"ח

מחיר אחסון דירה של 5 חדרים

החל מ-800 ש"ח

עלות אחסנה של דירת 6 חדרים (פנטהאוז)

החל מ-1000 ש"ח

עלות אחסון תכולה של בית פרטי 2 קומות

2500 – 1200 ש"ח

אחסנת תכולת חנות

משתנה בהתאם לגודל החנות

* אפשרות לבצע אחסון חפצים לטווח ארוך מעל שנתיים בתיאום מראש מולנו כולל ביטוח מלא על הציוד שלכם 

אם כן, כפי שאתם רואים, עלות אחסנת תכולת דירה הינה עלות נוחה משחשבתם. כעת, כל שנותר לכם הוא להחליט מתי תרצו לאחסן את הפריטים היקרים לכם. השירות מאפשר לכם להנות מראש שקט, תוך הידיעה כי ניתן לאחסן כל סוג של חפצים: החל ממכשירי חשמל, דרך רהיטים מעץ, ארגזים עם פריטי לבוש ועד לתכולה של חנות שלמה הכוללת כל סוג של ציוד. למרות שהמחירים הינם מחירים חודשיים, דרך אתר "המובילים בישראל" יש לכם אפשרות גם להנות משירות של אחסון דירות לשבוע, חודש שנה ואפילו יותר – כך שיש לכם פתרון גם לטווח הקצר וגם לטווח הארוך

המקרים בהם תצרכו לאחסן את תכולת הדירה

שירותי אחסנת תכולת דירה בשל קניית דירה חדשה - כשהדירה שרכשתם אינה מוכנה עדיין לכניסתכם, ולדירה הנוכחית בה אתם מתגוררים נקבע כבר מועד פינוי. ביכולתכם להשתמש בשירות של אחסון דירה, לפרק הזמן הדרוש, עד למועד כניסתכם לדירה החדשה.

שירותי אחסנת דירות בשל נסיעה לחו"ל - אם אתם עומדים בפני נסיעה ממושכת לחו"ל, ביכולתכם להשכיר את הדירה ולהשתמש בשירות של אחסון דירות עבור תכולתה.

המלצה על שירותי אחסון דירה בשל שיפוץ הדירה - השירות של אחסון דירות רלוונטי גם במקרה של שיפוץ כללי של הדירה. העברת תכולת הדירה אל יחידות האחסון, תורמים לביצוע השיפוץ בצורה יעילה וגם שומרת על החפצים מפגיעות של אבק וטלטולים מיותרים.

שירותי אחסנת דירות בשל צפיפות בדירה - אחסון דירה או אפילו רק חלק מתכולתה, במקרה של עומס וצפיפות יתר בדירה, מאפשר לחיות בדירה מרווחות יותר ועל-ידי כך, לשפר את איכות החיים.

שירותי אחסון דירה בשל גירושים - לעיתים, הפרידה הזוגית מצריכה גם פרידה מחלק מהרכוש או מהדירה. השירות של אחסון דירות מהווה, בנסיבות הללו, "גלגל הצלה" עד להתארגנות או עד לפתיחת פרק חדש בחיים ומעבר לדירה החדשה.

שירותי אחסנת תכולת בית בשל קבלת ירושה - לעיתים, ציוד המגיע לאחסון בשל הנסיבות הללו דורש פתרון של שמירה, מקום, השגחה, ביטוח וכד'. כל אלו מסופקים במסגרת פתרונות האחסון שאנו מציעים באתר.

שירותי אחסון דירה קטנה עבור זוגות צעירים - שימוש בפתרון אחסון תכולה מאפשר לזוגות צעירים המתקשים לעמוד בעלויות אחזקת דירה, לעבור לפרק זמן מסוים ולגור אצל אחד ההורים על מנת שיוכלו לחסוך כסף בפרק זמן זה.

שירותי אחסנת ציוד עבור תרמילאים - מתוך מתן תשומת לב לצרכים הייחודיים של אוכלוסיה זו, ייצרנו תאים קטנים במיוחד המותאמים לציוד אישי המאפיין קהל יעד זה - מחירים מעולים!

אז למה אתם מחכים? אחסנת דירות עושים רק עם מקצוענים! 
שומרים לכם על תכולת הדירה במחירים ללא תחרות!

אחסון תכולת דירה במרכז

אחסון תכולת דירות במרכז הארץ כולל אפשרות לאחסן חפצים בודדים במרכז מהיום להיום.

אחסון תכולת דירה בראשון לציון

שירותי אחסון דירות בראשון לציון של 2,3,4,5, ו 5 חדרים כולל אפשרות אחסנת בית פרטי בראשון לציון

אחסון תכולת דירה באבן יהודה

אחסנת דירה באבן יהודה במחיר מפתיע כולל אפשרות אחסון תכולת דירה במכולה.

אחסון תכולת דירה ברעננה

אחסון דירה ברעננה כולל אפשרות הובלה ואחסנה ברעננה מהיום להיום גם של פריטים בודדים.

קונטיינרים לאחסון

שירותי אחסנה בקונטיינרים במחירי נוחים כולל אפשרות אחסנה של תכולת דירה בקונטיינר לשנה

אחסון תכולת דירה בפתח תקווה

אחסנה בפתח תקווה של דירות, משרדים וחנויות כולל אפשרות הזמנת שירותי אחסנה במכולות.

אחסון תכולת דירה בכפר סבא

אחסון דירה או תכולת עסק בכפר סבא במחסנים או במכולות - ביטוח על כל התכולה.

אחסון תכולת דירה בבת ים

אחסנה בבת ים של דירות, משרדים ופריטים בודדים במחסנים מאובטחים

אחסון תכולת דירה בתל אביב

שירות אחסון תכולת דירה בתל אביב במחיר הזול בישראל - שירות מהיום להיום לטווח ארוך וקצר

אחסון תכולת דירה בגבעתיים

שירותי אחסנה בגבעתיים של דירות, משרדים וחנויות במחירים הזולים במדינה.

אחסון תכולת דירה בבני ברק

אחסון תכולת דירות בבני ברק מהיום להיום, אפשרות אחסנת פריטים בודדים גם פריט אחד

אחסון תכולת דירה ברמת גן

שירות אחסון דירה ברמת גן מהיום להיום - ניתן לאחסן גם פריטים בודדים במחיר מוזל

אחסון תכולת דירה בחיפה

שירותי אחסנה בחיפה של דירות, משרדים ועסקים במחיר ללא תחרות.

אחסון תכולת דירה בשוהם

שירות אחסון תכולת דירה בשוהם לכל סוגי הדירות במחירים חסרי תקדים.

אחסון תכולת דירה ברמלה

אחסנה של דירות ברמלה כולל אריזה פירוק והרכבת הרהיטים טרם האחסון.

אחסון תכולת דירה בראש העין

שירותי אחסנת דירות בראש העין כולל אפשרות אריזה ואחסנה גם יחד

אחסון תכולת דירה בבאר שבע

אחסון תכולת דירות בבאר שבע כולל אפשרות לאחסן פריט בודד במכולה או במחסן לוגיסטי

אחסון תכולת דירה בירושלים

שירות אחסון תכולת דירה בירושלים מהיום להיום לאחסנה לטווח ארוך או קצר במחסנים או מכולות.

אחסון תכולת דירה ברחובות

שירותי אחסון תכולת דירה ברחובות מהיום להיום כולל אפשרות אחסנת פריטים בודדים ברחובות

אחסון תכולת דירה בחולון

שירותי אחסון תכולת דירות בחולון והסביבה במחסנים מאובטחים 24/7

אחסון תכולת דירה בקריית אונו

שירות אחסון דירות בקריית אונו מהיום להיום במחירים הכי זולים.

אחסון תכולת דירה בצפון

אחסון תכולת דירה בשרון

אחסון תכולת דירה באזור השרון והסביבה כולל אפשרות אריזה והזמנת אחסון דירה בשרון מהיום להיום

אחסון תכולת דירה באשדוד

אחסון תכולת דירה באשדוד של רהיטים ומוצרי חשמל במחיר הזול בישראל

אחסון תכולת דירה בדרום

שירותי אחסנת דירות בדרום הארץ לטווח ארוך או קצר במחירים הכי זולים

אחסון תכולת דירה בנתניה

שירותי אחסון תכולת דירה בנתניה במחסנים מאובטחים 24 שעות ביממה עם מצלמות אבטחה חכמות

אחסנה במכולות

שירותי אחסנה במכולות במחירים זולים ללא תחרות, כולל אפשרות אחסנה במכולה מהיום להיום

מחסנים לתכולת דירה

אחסון מוצרי חשמל

המלצות
בני לוזון
בני לוזון
17/11/2017

השירות היה מהיר, הייתי צריך הובלה דחופה ביום שישי של מספר פריטים, הגעתם בהתראה ממש קצרה, המחיר היה ממש זול.
באמת רק מילים טובות יש לי להגיד לכם
תודה על הכל

דניאל מור
דניאל מור
04/06/2017

הכי זולים מכל החברות שדיברתי איתם וגם השירות 10!
תודה על הכל כולל על האריזה של הדירה
דניאל

אמיל דנילוב
אמיל דנילוב
10/08/2017

קודם כל חייב להגיד שפשוט הצלתם אותי!
הייתי חייב הובלה ואחסנה של דירת סטודיו בגלל מעבר לחו"ל למספר חודשים.
הזמנתי שירות גם של הובלה וגם של אחסנה מאזור השרון
המחיר היה ממש נוח, הגעתם בזמן, הכל עבר חלק
אין ספק שכשאחזור אזמין שוב הובלה
* נקודה לשיפור: לקח בערך 3 שעות עד שחזרו אליי

עוז תנעמי
עוז תנעמי
15/01/2018

איזה כיף להמליץ עליכם
היה ממש כיף לעבוד איתכם
עברנו דירה מהמרכז למושב בשרון והכל עבר בצורה חלקה.
כל מי שקורא את ההמלצה - מציע לכם להתקשר להתרשם ולהחליט לבד.

עדי נחמני
עדי נחמני
03/07/2017

קודם כל אני חייבת להגיד שהשירות באמת מדהים!
הכל עבר חלק גם ההובלה, המחיר היה מצוין, ואפילו המוביל פינה את המיטה הישנה לתרומה
התבאסתי רק שהמוביל לא פינה את הניילונים והקרטונים אבל באמת שטויות
תודה לכם על השירות

ירין טובול
ירין טובול
07/12/2017

למרות שירד גשם עשיתם לנו עבודה נהדרת, הכל הגיע בשלמותו לדירה החדשה בתל אביב תודדדדה!
יש לי רק בקשה קטנה :)
להבא תציינו באתר שאתם מספקים ארגזים להובלה, לא ידענו וקנינו ממקום אחר בכמעט פי 2 מחיר