להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
אתי רומנו
אתי רומנו
08/05/2018

מהטלפון הראשון הרגשתי שיש על מי לסמוך
זאת פעם ראשונה שאני עוברת דירה וכל כך חששתי מהמעבר 
לא חושבת שנתקלתי עוד בנותני שירות שפשוט עובדים מהלב
המחיר היה ממש הוגן
תודה על הכל אתם תותחים

מה חדש
הצעת מחיר להובלה:

מחפשים הצעת מחיר זולה להובלה באזור מגורכם? באתר המובילים בישראל תוכלו לקבל הצעת מחיר להובלה לפי אזור במחיר הזול בישראל

עודכן לאחרונה: 04/05/2024, 18:55
מחסנים להשכרה בבני ברק:

עודכן לאחרונה: 23/04/2024, 22:07
הובלות בנצרת:

עודכן לאחרונה: 13/04/2024, 15:22
הובלות לחיילים:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 14:28

שינוי כתובת

את מי צריך לעדכן על שינוי כתובת כשעוברים דירה?

אם נודה באמת, כאב הראש שמתלווה להעברת דירה לאו דווקא נובע מהאריזה, סידור הבית החדש ואפילו לא ההובלה עצמה, שעליהם אנחנו יכולים לקחת פיקוד מלא כדי שאתם לא תצטרכו להתאמץ ולו במעט. אותו כאב ראש נובע בעיקר מהטלפונים והבירורים שצריך לעשות כשמגיע הזמן להודיע על שינוי כתובת לגופים השונים שנותנים שירות לכל אזרח בישראל. בדיוק כמו שאנחנו, המובילים בישראל, עוזרים לכם להיפטר מכל כאבי הראש שקשורים להובלה, ברצוננו גם להקל עליכם עד כמה שניתן בנושא זה, ולכן אנו מביאים בפניכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת בנוגע לשינוי כתובת – את מי מעדכנים ואיך.


עומדים לעבור דירה בקרוב?
מעבר דירה בעלות מוזלת לפונים דרך האתר
 מחיר מדהים להעברת דירת חדר
 שירותי אריזה, פריקה וסידור ארונות
 אפשרות להזמין מעבר דירה מהיום להיום
קרטונים בחצי מחיר למעבירים דירת 5 חדרים ומעלה

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ חייגו:
053-7931-381

שינוי כתובת מגורים

את מי צריך לעדכן בנוגע לשינוי כתובת?

מידע נוסף – קישורים, טלפונים וטפסים

שינוי כתובת במשרד הפנים אונליין
החלפת כתובת במשרד הפנים בקליק

אפשרות לבצע העברת כתובת אונליין

ביטוח לאומי

לחצו כאן להדפסת טופס 900

מס הכנסה

עבור מי שמעביר את בית העסק שלו לכתובת אחרת – לחצו כאן להדפסת טופס 140.

רשויות מקומיות (עבור ארנונה)

מומלץ להתעדכן באתרי האינטרנט של הרשויות המקומיות בנוגע לטפסים הדרושים לכם לצורך ביצוע חילופי מחזיקים.

ספקי תקשורת

חברות האינטרנט, הכבלים והלוויין, לרבות בזק, הוט, יס, סלקום, פרטנר ועוד...

חברות הגז

ספקי הגז המורשים בישראל, לרבות אמישראגז, ישראגז, סופרגז, פזגז ועוד...

תאגידי המים

ספקי המים המורשים בישראל על פי הרשות המקומית שבה אתם גרים.

שינוי כתובת חברת החשמל

לחצו כאן כדי ליצור קשר עם חברת החשמל באופן מקוון, או התקשרו למספר 103

כביש 6

לחצו כאן כדי לעדכן את פרטי הרכב שלכם.

בנק

הבנק שאליו אתם שייכים, לרבות בנק הפועלים, לאומי, מזרחי, דיסקונט ועוד...

צה"ל

למשרתים במילואים

 

כדי לקצר לכם תהליכים, איגדנו עבורכם את כל הגופים שאליהם אתם צריכים לפנות כדי לשנות את הכתובת. עברו על הרשימה הבאה על מנת שתדעו למי עליכם להתייחס, ובהמשך תמצאו מדריכים מפורטים שיסבירו לכם צעד אחר צעד כיצד לבצע את מעבר הכתובת שלכם.

 

איפה עושים העברת כתובת מגורים – באינטרנט או בסניפים?

ברוב המקרים תוכלו לבצע את שינוי הכתובת באופן מקוון, אך במקרה של רשות האוכלוסין תצטרכו להגיע לסניף הקרוב למקום מגוריכם לצורך ביצוע הפעולה. מאחר שיש המון גופים שתצטרכו לפנות אליהם, תוכלו לבצע את שינוי הכתובת המקוון בחלקם ולא תהיו חייבים לעשות זאת בכולם, לפחות לא בבת אחת.


שינוי כתובת משרד הפנים - במה כרוך שינוי כתובת בתעודת זהות?

אז איך משנים כתובת בתעודת זהות ובמה זה כרוך? על מנת לבצע עדכון כתובת מעבר דירה באופן רשמי במשרד הפנים, עקבו אחר ההוראות הבאות:

1. שינוי פרטים במערכת ההזדהות הממשלתית.

2. מלאו את מספר תעודת הזהות שלכם ואת סיסמתכם – אם אין לכם סיסמה, הירשמו לשירות.

3. לחצו על שדה האימות – СAPTCHA.

4. תקבלו קוד אימות בהודעתSMS – הזינו אותו.

5. מלאו את הטופס ושלחו אותו.

לאחר ביצוע החלפת כתובת בתעודת זהות, בתוך כמה ימים תקבלו ספח חדש לתעודת הזהות, אותו ניתן גם להדפיס בעמדות לקבלת שירותי הממשלה על נייר רגיל, אם יש לכם תעודת זהות ביומטרית וסיסמה.

במקרה של משרד הפנים שינוי כתובת יעזור לכם לשנות באופן אוטומטי גם את הכתובת שלכם עבור משרד התחבורה, כך שתתפסו שתי ציפורים במכה אחת. לא רק שזה יעזור לכם ליצור עדכון כתובת בתעודת זהות, אלא גם שזה ימנע מכם נזקים שתגלו מאוחר מדי, כמו אי קבלת דוחות מהעירייה או מהמשטרה, מה שיגרור כפל קנסות.

 

יש עוד דרכים לקבל טופס שינוי כתובת אונליין

אתם יכולים להתחבר עם שם המשתמש והסיסמה שלכם במערכת שבאתר, אך כיום ניתן ליישם עוד 3 דרכים שונות להזדהות אם תהיו מעוניינים בהן:

אפליקציה: הורידו את אפליקציית Gov.IDשמאפשרת זיהוי מהיר. תצטרכו להתחבר לאפליקציה, לקשר אותה לחשבון במערכת ההזדהות המקוונת ולהמשיך לפי ההוראות שמופיעות באתר.

תעודת זהות ביומטרית: אפשר להתחבר גם בעזרת תעודת זהות ביומטרית (פעילה), קורא כרטיס חכם וסיסמה אישית של תעודת הזהות. בשביל להשתמש בשיטה זו תצטרכו לקנות קורא כרטיסים חכם, אותו ניתן למצוא בחנויות האלקטרוניקה.

כרטיס חכם: המערכת הממשלתית מזהה כרטיסי Comsign, תמו"ז ו-Personal ID.

 

מי יכול לעשות החלפת כתובת משרד הפנים?

חשוב שתדעו שיש כמה מגבלות הנוגעות לאדם שיכול לבצע את החלפת הכתובת. אינכם יכולים פשוט לתת לכל בן משפחה את האחריות הזו, והנה כמה תנאים שמציב משרד הפנים לשינוי הכתובת:

העברת כתובת משרד הפנים תיעשה על ידי אזרחים ותושבים ישראלים שמעוניינים לשנות את כתובתם וכתובת ילדיהם.

אם ברצונכם להעביר כתובת של בעל או אישה הרשומים כנשואים לכם במרשם האוכלוסין, תהיה נדרשת נוכחות של שני הצדדים בלשכה, וכן הצגת תעודת זהות וספח של שניכם.

- שינוי כתובת באינטרנט יוכל להתבצע אך ורק על ידי תושבים ואזרחים שנמצאים בארץ בעת הבקשה.


האם על שינוי מקום מגורים משרד הפנים גובה תשלום?

יש שירותים שאתם נדרשים לשלם עליהם סכום סמלי מסוים כשאתם ניגשים ללשכת רישום האוכלוסין וההגירה, אך שינוי כתובת הוא לא אחד מהם. השירות ניתן לכם בחינם לאורך כל שלביו – עליכם רק למלא את הטפסים, להגיש אותם וזה הכול.

 

שינוי כתובת ביטוח לאומי

כדי לשנות את כתובתכם בביטוח לאומי, לחצו כאן, הדפיסו ומלאו את הטופס ולאחר גשו לסניף הקרוב לביתכם. שימו לב: ראשית יש לבצע עדכון כתובת במשרד הפנים ורק לאחר מכן במוסד לביטוח לאומי.

בין שאתם עובדים כשכירים ולא מתעסקים יותר מדי עם ביטוח לאומי ובין שאתם מנהלים עסק עצמאי או מקבלים קצבאות, תגמולים או שירותים מביטוח לאומי, חשוב מאוד שתעדכנו את המוסד בזמן על כך שביצעתם החלפת כתובת מגורים. אם תפספסו מכתב שבו ביטוח לאומי מודיע על כך שיש לכם חוב, המוסד יוכל לעקל כסף ישירות מחשבון הבנק שלכם עד אשר החוב ישולם, ואתם ככל הנראה לא תבינו למה לפתע יש לכם מינוס חדש.

אם רואה החשבון שלכם מיופה כוח מטעמכם לביצוע פעולות בביטוח לאומי, הוא יוכל לעשות זאת במקומכם.

 

שינוי כתובת מס הכנסה

על מנת לשנות את כתובתכם ברשות המסים בישראל, לחצו כאן כדי להדפיס טופס 140, אותו יש להביא אחרי שמילאתם אותו לפקיד השומה. לחצו כאן כדי לחפש את כתובת השלוחה הקרובה אליכם לביצוע הפעולה.

אם יש לכם רואה חשבון מיופה כוח מטעמכם, במקרה של מס הכנסה שינוי כתובת יוכל להתבצע על ידו.

חשוב מאוד לעדכן את הכתובת גם אצל מס הכנסה. רק אחרי שביצעתם עדכון כתובת מגורים מס הכנסה יוכלו לשלוח החזרים, ואתם כמובן לא רוצים לפספס את האפשרות שיחזירו לכם כסף שמגיע לכם.

שינוי כתובת ארנונה

במקרה של ארנונה, עליכם להודיע על החלפת הכתובת על מנת שלא תצטרכו לשלם את הארנונה בתקופה שבה אינכם משתמשים בנכס, וההיפך, על מנת שתתחילו לשלם את אגרת הארנונה עבור הנכס החדש. לכל עירייה יש נהלים שונים לביצוע פעולה זו, ועליכם להתעדכן באתר של הרשות המקומית שבה אתם גרים או שאליה אתם עוברים על מנת לדעת אילו טפסים עליכם להציג עבור העברת הבעלות על חשבון הארנונה.

לרוב תצטרכו להביא איתכם טופס הצהרה על שינוי שם המחזיק בנכס, צילום הסכם מכר שחתום בידי שני הצדדים וצילום תעודת זהות של הבעלים החדש של הנכס.


שינוי כתובת למשלוח דואר

הדבר האחרון שתרצו כשאתם עוברים דירה זה שהדואר שלכם ימשיך להגיע לדירה הישנה; הדיירים החדשים יכולים פשוט לזרוק את המכתבים שלכם ולא ליידע אתכם בנוגע להגעת הדואר שלכם, מה שיגרום לכך שתפספסו מכתבים חשובים שיכולים אף לגרור אחריהם בעיות חמורות, כמו אי תשלום של חובות. לכן חשוב שתדעו איך משנים כתובת למשלוחי דואר ושתעשו זאת בזמן, עוד לפני מעבר הדירה.

כדי לוודא שתקבלו את הדואר שלכם בכתובת החדשה, לחצו כאן והדפיסו טופס בקשה לשינוי כתובת למשלוח דואר. מלאו את הטופס והגישו אותו בלשכת רשות האוכלוסין וההגירה הקרובה לביתכם – לחצו כאן כדי למצוא אותה.

 

מי יכול להגיש טופס שינוי כתובת דואר?

אם אתם משנים כתובת בדואר, נדרשת נוכחות אישית של מי שמבקש להעביר את כתובתו, ולכן אם אתם הם אלו שעוברים דירה ושמכם רשום על החוזה, עליכם להיות אלה שמגיעים ללשכת רשות האוכלוסין וההגירה כדי להגיש את הטפסים. תוכלו להגיש טפסים גם עבור ילדיכם שמתחת לגיל 18, ואל תשכחו להגיע לסניף עם תעודת זהות.

שימו לב שיש גם אתרים שמאפשרים לכם לבצע שינוי כתובת למשלוח דואר באינטרנט. איננו ממליצים להשתמש בשירותים שכאלה, פשוט מכיוון שאתם לא יודעים לאן המידע והפרטים שאתם מספקים להם הולכים. כדאי לעשות זאת באופן עצמאי ובטוח – זה לא אמור לקחת יותר מדי מזמנכם.


תוך כמה זמן מתבצע שינוי כתובת אונליין?

התהליך עצמו לא אמור לקחת לכם יותר ממספר דקות, אך יתכן שייקח מספר ימים עד שהשינוי ייכנס לתוקף. בכל מקרה, אם ביצעתם שינוי מקום מגורים אונליין תוכלו לצפות שעדיין יגיע דואר לכתובת הישנה, לפחות למשך חודש-חודשיים. אם לאחר שינוי במרשם האוכלוסין ואחרי 50 או יותר קיבלתם דואר מרשות מקומית לכתובת הישנה, על פי חוק ייחשב שלא קיבלתם את דבר הדואר. לכן מומלץ לציין לעצמכם באיזה תאריך בדיוק ביצעתם את שינוי הכתובת ולוודא אחרי 50 יום האם הדייר בדירה הקודמת שלכם עדיין מקבל מכתבים עם שמכם.

 

שינוי כתובת כביש 6

על מנת לשנות את הכתובת שלכם בכביש 6, אליה ישלחו אליכם מכתבים, עליכם לעדכן את פרטי הרכב שלכם.

מהרגע שבו ביצעתם את הנסיעה הראשונה שלכם בכביש 6, אתם אמורים לקבל אליכם חשבונית תוך 60-90 יום. יתכן שבמהלך הזמן הזה תעברו לכתובת חדשה ולכן חשוב לוודא שהכתובת תהיה מעודכנת, על מנת שלא תקבלו קנס על כך שלא שילמתם בזמן. החשבונית תגיע לכתובת שרשומה במשרד הרישוי, ולכן אם אין לכם מנוי לכביש 6 אין צורך שתבצעו שלב אחר פרט לעדכון הכתובת שלכם במשרד הפנים. עם זאת, במידה שאכן יש לכם מנוי, יש לעדכן את הכתובת באתר של כביש 6.


עדכון כתובת בנק

באופן כללי, על מנת לשנות כתובת בבנק עליכם פשוט לפנות לבנקאי בסניף שאליו אתם רשומים ולעשות זאת ישירות דרכו. עם זאת, חלק מהבנקים מאפשרים לכם לקצר את התהליך ולעשות אותו אונליין או בטלפון.

בנק הפועלים: אם אתם רשומים לשירות "פועלים באינטרנט" היכנסו לחשבון האישי שלכם באתר האינטרנט או באפליקציה של בנק הפועלים ועשו זאת שם. בכל מקרה אחר, פנו לבנקאי בסניף שאליו אתם רשומים, או התקשרו לטלפון מספר *2407.

בנק מזרחי טפחות: אם יש הרשאה טלפונית בחשבון, היכנסו לחשבונכם באתר האינטרנט של מזרחי טפחות, ובשירות "התכתבות עם בנקאי" תמצאו טופס לעדכון כתובת. בכל מקרה אחר יש להגיש בקשה חתומה לבנקאי בסניף הבנק שלכם, באופן אישי או בפקס.

 בנק דיסקונט: יש לפנות לבנקאי בסניף הבנק שלכם.

בנק לאומי: יש לפנות לבנקאי בסניף הבנק שלכם.

בנק יהב: יש להתקשר למוקד יהב ישיר במספר *2616 או 02-5009911, בימים א'-ה' בין השעות 8:30-18:00 וביום ו' בין השעות 8:30-12:00, ולבקש לשנות את הכתובת שלכם.


עדכון כתובת חברת חשמל

לפני שתודיעו לחברת החשמל שהנכם מפסיקים לשלם על המונה בדירה אחת ומתחילים לשלם על מונה בדירה אחרת (או לא משלמים על שום מונה כלל וכלל), עליכם להתקשר לחברת החשמל ולבקש קריאה של מונה החשמל. לאחר מכן עליכם לשלם את יתרת החשבון, ורק אז תוכלו לפנות לחברת החשמל בנוגע לשינוי הכתובת.


עדכון כתובת צה"ל

מי שמשרת במילואים נדרש להודיע לצה"ל על שינוי כתובתו באזורו האישי באתר המילואים, על מנת שיוכל לקבל מכתבים לכתובת הנכונה ויימנע מאי נעימות שתיווצר כשצה"ל לא יצליח להשיג אותו.


עדכון כתובת ספק תקשורת

אף אחד לא רוצה לחכות יותר מדי עד שיתקינו עבורו תשתיות טלפון, כבלים, לוויין או אינטרנט בבית החדש, ולכן מומלץ שתיידעו את ספק התקשורת שלכם כשבועיים לפני ההובלה המתוכננת.

עדכון כתובת בזק: יש להתקשר למספר 03-727-8199 וליידע בנוגע לתאריך שבו יש לנתק את הקו בכתובת הקודמת ולהעביר אותו אל הכתובת החדשה.

עדכון כתובת הוט: יש להתקשר לשירות הלקוחות במספר *6900 ולבקש את מוקד מעבר הדירה. ניתן לבצע את הפעולה במהירות גם דרך אתר האינטרנט.

עדכון כתובת יס: יש להיכנס ל"מנוי שלי" באתר האינטרנט ולבצע שם את תיאום מעבר הדירה, או להתקשר למספר *2080.

עדכון כתובת סלקום: יש להתקשר לשירות הלקוחות במספר *123.

עדכון כתובת פרטנר: תוכלו לעדכן את הפרטים באתר האינטרנט או שתתקשרו למספר הנחוץ לכם עבור השירות שאליו אתם רשומים – לחצו כאן כדי לגשת לרשימת מספרי הטלפון.

עדכון כתובת 013 נטוויז'ן: היכנסו לאזור האישי שלכם באתר האינטרנט, או התקשרו למספר *3031 לנושאי אינטרנט ומספר *3123 לנושאי טלוויזיה.

 

איך מחליפים כתובת מגורים באפליקציה?

מומלץ לברר האם לגוף שבו עליכם להעביר כתובת יש אפליקציה שבה תוכלו לבצע את העברת הכתובת בקלות ובנוחות. סביר להניח שכבר יש לכם את האפליקציה של אותו גוף, למשל האפליקציה של הבנק. כך למעשה תוכלו להימנע מלהגיע לסניף לביצוע פעולה שחשבתם שמחייבת הגעה. אם אתם מתקשים בתפעול האפליקציה, תוכלו להרים טלפון לתמיכה הטכנית ולקבל מענה שבו יסבירו לכם איך מעבירים כתובת מגורים באפליקציה. זה עדיף מלהקדיש חצי יום כדי לבקר בסניף.


לסיכום: שינוי כתובת מגורים במעבר דירה למה זה חשוב?

כפי שאתם מבינים, מעבר דירה לא מסתכם רק בהעברה פיזית של תכולת הבית שלכם למקום חדש, אלא עליכם ליידע באופן פרטני כל גוף רלוונטי על מנת שלא יהיו בעיות לא צפויות בעתיד. אם יש לכם שאלות נוספות עליכם לפנות לגורמים הרלוונטיים, כשבאתרי האינטרנט שלהם תמצאו לרוב אזורים של שאלות נפוצות ותשובות. אם לא מצאתם את התשובה הנחוצה לכם שם, יש לפנות אליהם טלפונית, במייל, בפקס או אפילו באופן אישי. עשו כל מה שאתם יכולים כדי לוודא שהכתובת שלכם תהיה מעודכנת ואל תשאירו את התהליך הזה לרגע האחרון – זה יחסוך לכם הרבה כאבי ראש והפתעות לא נעימות.

שאלות ותשובות לפני שמעבירים כתובת

אם אתם מעל גיל 18 אתם יכולים לשנות כתובת להוריכם, ותצטרכו להוסיף לטופס הרגיל מכתב שמעיד על הסכמה מצד הוריכם לשינוי הכתובת, בצירוף תעודת הזהות שלהם.
כשאתם מגיעים לבצע את הפעולה בסניף, שינוי הכתובת מתבצע באופן מידי. עם זאת, יתכן שעדיין יגיעו מכתבים לכתובת הישנה – אחרי 50 יום מאז העברת הכתובת ייחשב שלא קיבלתם אותם.
שני ההורים צריכים להגיע ללשכת האוכלוסין עם הסכם הגירושין המקורי ולתת את הסכמתם לשינוי הכתובת.
במקרה שכזה, בו אתם מעוניינים להעביר את הכתובת הנוכחית שלכם לכתובת שכבר הייתה רשומה פעם על שמכם במרשם האוכלוסין, עליכם להציג ראיות למגורים בכתובת החדשה או הסבר כתוב.