להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

מתחייבים למחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
שובל חן
שובל חן
12/03/2020

לא היה פשוט בכלל למצוא מוביל שיעביר לי את הדירה בתקופת הקורונה, מזל שהמליצו לי עליכם.
חייבת לציין שהמובילים הגיעו עם כפפות ומסכות וממש שמרו מרחק שזה היה לנו חשוב מאוד בתקופה הרגישה הזאת
תודה למובילים בישראל ולכל הצוות שעזר

מה חדש
אחסון תכולת דירה בעמק חפר:

שירותי אחסנה בעמק חפר לדירות, משרדים ופריטים בודדים כולל אפשרות הובלה ישירות למחסנים.

עודכן לאחרונה: 03/12/2019, 14:08
הובלות בגליל:

עודכן לאחרונה: 24/11/2018, 16:42
הובלות קטנות בפתח תקווה:

שירותי הובלות קטנות בפתח תקווה במחיר הכי זול כולל הובלת פריט בודד בפתח תקווה

עודכן לאחרונה: 06/05/2020, 08:52
הובלת ציוד לאירועים:

עודכן לאחרונה: 06/10/2019, 13:42

שינוי כתובת

את מי צריך לעדכן על שינוי כתובת כשעוברים דירה?

אם נודה באמת, כאב הראש שמתלווה להעברת דירה לאו דווקא נובע מהאריזה, סידור הבית החדש ואפילו לא ההובלה עצמה, שעליהם אנחנו יכולים לקחת פיקוד מלא כדי שאתם לא תצטרכו להתאמץ ולו במעט. אותו כאב ראש נובע בעיקר מהטלפונים והבירורים שצריך לעשות כשמגיע הזמן להודיע על שינוי כתובת לגופים השונים שנותנים שירות לכל אזרח בישראל. בדיוק כמו שאנחנו, המובילים בישראל, עוזרים לכם להיפטר מכל כאבי הראש שקשורים להובלה, ברצוננו גם להקל עליכם עד כמה שניתן בנושא זה, ולכן אנו מביאים בפניכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת בנוגע לשינוי כתובת – את מי מעדכנים ואיך.

עומדים לעבור דירה בקרוב?
מעבר דירה בעלות מוזלת לפונים דרך האתר
 החל מ-300 ש"ח להעברת דירת חדר
 שירותי אריזה, פריקה וסידור ארונות
 אפשרות להזמין מעבר דירה מהיום להיום
קרטונים בחצי מחיר למעבירים דירת 5 חדרים ומעלה

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ חייגו: 053-7931-381

שינוי כתובת מגורים

את מי צריך לעדכן בנוגע לשינוי כתובת?

מידע נוסף – קישורים, טלפונים וטפסים

שינוי כתובת במשרד הפנים אונליין
החלפת כתובת במשרד הפנים בקליק

אפשרות לבצע העברת כתובת אונליין

ביטוח לאומי

לחצו כאן להדפסת טופס 900

מס הכנסה

עבור מי שמעביר את בית העסק שלו לכתובת אחרת – לחצו כאן להדפסת טופס 140.

רשויות מקומיות (עבור ארנונה)

מומלץ להתעדכן באתרי האינטרנט של הרשויות המקומיות בנוגע לטפסים הדרושים לכם לצורך ביצוע חילופי מחזיקים.

ספקי תקשורת

חברות האינטרנט, הכבלים והלוויין, לרבות בזק, הוט, יס, סלקום, פרטנר ועוד...

חברות הגז

ספקי הגז המורשים בישראל, לרבות אמישראגז, ישראגז, סופרגז, פזגז ועוד...

תאגידי המים

ספקי המים המורשים בישראל על פי הרשות המקומית שבה אתם גרים.

שינוי כתובת חברת החשמל

לחצו כאן כדי ליצור קשר עם חברת החשמל באופן מקוון, או התקשרו למספר 103

כביש 6

לחצו כאן כדי לעדכן את פרטי הרכב שלכם.

בנק

הבנק שאליו אתם שייכים, לרבות בנק הפועלים, לאומי, מזרחי, דיסקונט ועוד...

צה"ל

למשרתים במילואים – לחצו כאן כדי לעדכן פרטים.

 

כדי לקצר לכם תהליכים, איגדנו עבורכם את כל הגופים שאליהם אתם צריכים לפנות כדי לשנות את הכתובת. עברו על הרשימה הבאה על מנת שתדעו למי עליכם להתייחס, ובהמשך תמצאו מדריכים מפורטים שיסבירו לכם צעד אחר צעד כיצד לבצע את מעבר הכתובת שלכם.

שינוי כתובת משרד הפנים - במה כרוך שינוי כתובת בתעודת זהות?

אז איך משנים כתובת בתעודת זהות ובמה זה כרוך? על מנת לבצע עדכון כתובת מעבר דירה באופן רשמי במשרד הפנים, עקבו אחר ההוראות הבאות:

1. לחצו כאן כדי לגשת למערכת ההזדהות הממשלתית.

2. מלאו את מספר תעודת הזהות שלכם ואת סיסמתכם – אם אין לכם סיסמה, הירשמו לשירות.

3. לחצו על שדה האימות – СAPTCHA.

4. תקבלו קוד אימות בהודעת SMS – הזינו אותו.

5. מלאו את הטופס ושלחו אותו.

לאחר ביצוע החלפת כתובת בתעודת זהות, בתוך כמה ימים תקבלו ספח חדש לתעודת הזהות, אותו ניתן גם להדפיס בעמדות לקבלת שירותי הממשלה על נייר רגיל, אם יש לכם תעודת זהות ביומטרית וסיסמה.

במקרה של משרד הפנים שינוי כתובת יעזור לכם לשנות באופן אוטומטי גם את הכתובת שלכם עבור משרד התחבורה, כך שתתפסו שתי ציפורים במכה אחת. לא רק שזה יעזור לכם ליצור עדכון כתובת בתעודת זהות, אלא גם שזה ימנע מכם נזקים שתגלו מאוחר מדי, כמו אי קבלת דוחות מהעירייה או מהמשטרה, מה שיגרור כפל קנסות.


שינוי כתובת ביטוח לאומי

כדי לשנות את כתובתכם בביטוח לאומי, לחצו כאן, הדפיסו ומלאו את הטופס ולאחר גשו לסניף הקרוב לביתכם. שימו לב: ראשית יש לבצע עדכון כתובת במשרד הפנים ורק לאחר מכן במוסד לביטוח לאומי.

בין שאתם עובדים כשכירים ולא מתעסקים יותר מדי עם ביטוח לאומי ובין שאתם מנהלים עסק עצמאי או מקבלים קצבאות, תגמולים או שירותים מביטוח לאומי, חשוב מאוד שתעדכנו את המוסד בזמן על כך שביצעתם החלפת כתובת מגורים. אם תפספסו מכתב שבו ביטוח לאומי מודיע על כך שיש לכם חוב, המוסד יוכל לעקל כסף ישירות מחשבון הבנק שלכם עד אשר החוב ישולם, ואתם ככל הנראה לא תבינו למה לפתע יש לכם מינוס חדש.

אם רואה החשבון שלכם מיופה כוח מטעמכם לביצוע פעולות בביטוח לאומי, הוא יוכל לעשות זאת במקומכם.

 

שינוי כתובת מס הכנסה

על מנת לשנות את כתובתכם ברשות המסים בישראל, לחצו כאן כדי להדפיס טופס 140, אותו יש להביא אחרי שמילאתם אותו לפקיד השומה. לחצו כאן כדי לחפש את כתובת השלוחה הקרובה אליכם לביצוע הפעולה.

אם יש לכם רואה חשבון מיופה כוח מטעמכם, במקרה של מס הכנסה שינוי כתובת יוכל להתבצע על ידו.

חשוב מאוד לעדכן את הכתובת גם אצל מס הכנסה. רק אחרי שביצעתם עדכון כתובת מגורים מס הכנסה יוכלו לשלוח החזרים, ואתם כמובן לא רוצים לפספס את האפשרות שיחזירו לכם כסף שמגיע לכם.

שינוי כתובת ארנונה

במקרה של ארנונה, עליכם להודיע על החלפת הכתובת על מנת שלא תצטרכו לשלם את הארנונה בתקופה שבה אינכם משתמשים בנכס, וההיפך, על מנת שתתחילו לשלם את אגרת הארנונה עבור הנכס החדש. לכל עירייה יש נהלים שונים לביצוע פעולה זו, ועליכם להתעדכן באתר של הרשות המקומית שבה אתם גרים או שאליה אתם עוברים על מנת לדעת אילו טפסים עליכם להציג עבור העברת הבעלות על חשבון הארנונה.

לרוב תצטרכו להביא איתכם טופס הצהרה על שינוי שם המחזיק בנכס, צילום הסכם מכר שחתום בידי שני הצדדים וצילום תעודת זהות של הבעלים החדש של הנכס.


שינוי כתובת למשלוח דואר

הדבר האחרון שתרצו כשאתם עוברים דירה זה שהדואר שלכם ימשיך להגיע לדירה הישנה; הדיירים החדשים יכולים פשוט לזרוק את המכתבים שלכם ולא ליידע אתכם בנוגע להגעת הדואר שלכם, מה שיגרום לכך שתפספסו מכתבים חשובים שיכולים אף לגרור אחריהם בעיות חמורות, כמו אי תשלום של חובות. לכן חשוב שתדעו איך משנים כתובת למשלוחי דואר ושתעשו זאת בזמן, עוד לפני מעבר הדירה.

 

כדי לוודא שתקבלו את הדואר שלכם בכתובת החדשה, לחצו כאן והדפיסו טופס בקשה לשינוי כתובת למשלוח דואר. מלאו את הטופס והגישו אותו בלשכת רשות האוכלוסין וההגירה הקרובה לביתכם – לחצו כאן כדי למצוא אותה.


שינוי כתובת כביש 6

על מנת לשנות את הכתובת שלכם בכביש 6, אליה ישלחו אליכם מכתבים, עליכם לעדכן את פרטי הרכב שלכם. כדי לעשות זאת לחצו כאן.

 

מהרגע שבו ביצעתם את הנסיעה הראשונה שלכם בכביש 6, אתם אמורים לקבל אליכם חשבונית תוך 60-90 יום. יתכן שבמהלך הזמן הזה תעברו לכתובת חדשה ולכן חשוב לוודא שהכתובת תהיה מעודכנת, על מנת שלא תקבלו קנס על כך שלא שילמתם בזמן. החשבונית תגיע לכתובת שרשומה במשרד הרישוי, ולכן אם אין לכם מנוי לכביש 6 אין צורך שתבצעו שלב אחר פרט לעדכון הכתובת שלכם במשרד הפנים. עם זאת, במידה שאכן יש לכם מנוי, יש לעדכן את הכתובת באתר של כביש 6.


עדכון כתובת בנק

באופן כללי, על מנת לשנות כתובת בבנק עליכם פשוט לפנות לבנקאי בסניף שאליו אתם רשומים ולעשות זאת ישירות דרכו. עם זאת, חלק מהבנקים מאפשרים לכם לקצר את התהליך ולעשות אותו אונליין או בטלפון.

בנק הפועלים: אם אתם רשומים לשירות "פועלים באינטרנט" היכנסו לחשבון האישי שלכם באתר האינטרנט או באפליקציה של בנק הפועלים ועשו זאת שם. בכל מקרה אחר, פנו לבנקאי בסניף שאליו אתם רשומים, או התקשרו לטלפון מספר *2407.

בנק מזרחי טפחות: אם יש הרשאה טלפונית בחשבון, היכנסו לחשבונכם באתר האינטרנט של מזרחי טפחות, ובשירות "התכתבות עם בנקאי" תמצאו טופס לעדכון כתובת. בכל מקרה אחר יש להגיש בקשה חתומה לבנקאי בסניף הבנק שלכם, באופן אישי או בפקס.

 בנק דיסקונט: יש לפנות לבנקאי בסניף הבנק שלכם.

בנק לאומי: יש לפנות לבנקאי בסניף הבנק שלכם.

בנק יהב: יש להתקשר למוקד יהב ישיר במספר *2616 או 02-5009911, בימים א'-ה' בין השעות 8:30-18:00 וביום ו' בין השעות 8:30-12:00, ולבקש לשנות את הכתובת שלכם.


עדכון כתובת חברת חשמל

לפני שתודיעו לחברת החשמל שהנכם מפסיקים לשלם על המונה בדירה אחת ומתחילים לשלם על מונה בדירה אחרת (או לא משלמים על שום מונה כלל וכלל), עליכם להתקשר לחברת החשמל ולבקש קריאה של מונה החשמל. לאחר מכן עליכם לשלם את יתרת החשבון, ורק אז תוכלו לפנות לחברת החשמל בנוגע לשינוי הכתובת. תוכלו לעשות זאת על ידי לחיצה כאן, או באופן ישיר מול נציג טלפוני במספר הטלפון 103.


עדכון כתובת צה"ל

מי שמשרת במילואים נדרש להודיע לצה"ל על שינוי כתובתו באזורו האישי באתר המילואים, על מנת שיוכל לקבל מכתבים לכתובת הנכונה ויימנע מאי נעימות שתיווצר כשצה"ל לא יצליח להשיג אותו. לחצו כאן כדי להיכנס לאזור האישי שלכם באתר המילואים,  שם תוכלו לעדכן את פרטיכם, לרבות כתובת מגוריכם החדשה.


עדכון כתובת ספק תקשורת

אף אחד לא רוצה לחכות יותר מדי עד שיתקינו עבורו תשתיות טלפון, כבלים, לוויין או אינטרנט בבית החדש, ולכן מומלץ שתיידעו את ספק התקשורת שלכם כשבועיים לפני ההובלה המתוכננת.

עדכון כתובת בזק: יש להתקשר למספר 03-727-8199 וליידע בנוגע לתאריך שבו יש לנתק את הקו בכתובת הקודמת ולהעביר אותו אל הכתובת החדשה.

עדכון כתובת הוט: יש להתקשר לשירות הלקוחות במספר *6900 ולבקש את מוקד מעבר הדירה. ניתן לבצע את הפעולה במהירות גם דרך אתר האינטרנט

עדכון כתובת יס: יש להיכנס ל"מנוי שלי" באתר האינטרנט ולבצע שם את תיאום מעבר הדירה, או להתקשר למספר *2080.

עדכון כתובת סלקום: יש להתקשר לשירות הלקוחות במספר *123.

עדכון כתובת פרטנר: תוכלו לעדכן את הפרטים באתר האינטרנט או שתתקשרו למספר הנחוץ לכם עבור השירות שאליו אתם רשומים – לחצו כאן כדי לגשת לרשימת מספרי הטלפון.

עדכון כתובת 013 נטוויז'ן: היכנסו לאזור האישי שלכם באתר האינטרנט, או התקשרו למספר *3031 לנושאי אינטרנט ומספר *3123 לנושאי טלוויזיה.


לסיכום

כפי שאתם מבינים, מעבר דירה לא מסתכם רק בהעברה פיזית של תכולת הבית שלכם למקום חדש, אלא עליכם ליידע באופן פרטני כל גוף רלוונטי על מנת שלא יהיו בעיות לא צפויות בעתיד. אם יש לכם שאלות נוספות עליכם לפנות לגורמים הרלוונטיים, כשבאתרי האינטרנט שלהם תמצאו לרוב אזורים של שאלות נפוצות ותשובות. אם לא מצאתם את התשובה הנחוצה לכם שם, יש לפנות אליהם טלפונית, במייל, בפקס או אפילו באופן אישי. עשו כל מה שאתם יכולים כדי לוודא שהכתובת שלכם תהיה מעודכנת ואל תשאירו את התהליך הזה לרגע האחרון – זה יחסוך לכם הרבה כאבי ראש והפתעות לא נעימות.