להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

מתחייבים למחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
מה חדש
הצהרת נגישות:

עודכן לאחרונה: 24/10/2021, 09:59
הובלת מקרר:

עודכן לאחרונה: 18/10/2021, 13:03
הובלות בפתח תקווה:

עודכן לאחרונה: 13/03/2021, 18:09
הובלת תכולת דירה לחו"ל:

עודכן לאחרונה: 01/03/2021, 09:16
הובלות בבאר שבע:

עודכן לאחרונה: 11/02/2021, 10:46
אריזה והובלה:

עודכן לאחרונה: 11/02/2021, 10:26

מנוף זרוע

הובלות עם מנוף זרוע קטן

עם "אתר המובילים בישראל" אתם לא צריכים להיות טרודים בשאלה איך נוביל את המכולה שבחצר שלכם אל מחוצה לה. אם יש משהו נוסף שאתם לא צריכים להיות מוטרדים לגביו הוא המחירים שאנו מציעים לכם שהינם זולים, נוחים ונגישים. אז באילו מקרים מנוף זרוע קטן יוכל לסייע לכם?

מנוף זרוע להרמת פריטים בפריסה ארצית
אפשרות הזמנת שירות מהיום להיום
מחיר הכי זול בהתחייבות!

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 053-7931-381

מנוף זרוע בפריסה ארצית

מנוף זרוע להרמת חומרי בניין באתרי בנייה

אם אתם עובדים באתר בנייה ואתם זקוקים לפתרון ניוד חומרי הבניין אל הקומה בה אתם עובדים, אנחנו נוכל לסייע לכם! עבודות מנוף זרוע המתבצעות דרכנו כוללות גם הרמה לגובה של בטון, חול, מלט, אבן, משטחי זכוכית ועוד. מאחר ומדובר על אתרי בנייה, לא תמיד ישנה אפשרת לנייד את החומרים בצורה עצמאית שכן אין חדר מדרגות מסודר. כאן אנחנו נכנסים לתמונה: מנוף הרמה זרוע מגשר על הפערים, מנייד אליכם אתם החומרים ואתם יכולים להמשיך בעבודתכם.

מעבר דירת סטודנט עם מנוף זרוע להרמת רהיטים

מנופים קטנים מסייעים לנו בעת שהיקף ההובלה אינו גדול. כשם שאנו עושים שימוש בטנדרים ולא רק במשאיות, כך אנו עושים שימוש גם במנופי הזרוע הקטנים. כך, אנחנו יכולים להוזיל את עלויות ההובלה עבורכם. לדוגמא: אם יש לכם דירה בגודל של חדר ובהתאם גם היקף הרהיטים שלכם, מנוף זרוע קטן יספיק לחלוטין לנייד את פינת האוכל, פינת העבודה, המיטה והארון שלכם אל הקומה בבניין בה אתם גרים.

שילוב של הובלה עם מנוף זרוע

את השירות שלנו תוכלו לרכוש בשתי דרכים שונות: האפשרות הראשונה היא לקרוא לנו אל המקום בו אתם נמצאים, כאשר נפעיל עבורכם רק את שירות המנוף. כך לדוגמא, בעת שיש לכם חומרי בניין הנמצאים באתר הבנייה שאותם אתם צריכים לנייד אל הקומות הגבוהות. האפשרות השנייה היא שירות של הובלה עם מנוף במחיר מוזל. כלומר, אנו נוכל לבצע עבורכם גם הובלה ממקום למקום, וגם נוכל להשמיש את המנוף עבורכם. במקרים שכאלו נגיע עם משאית עם מנוף זרוע, כך שלא תצטרכו לשלם על שני צוותים נפרדים, אלא על צוות אחת המתפעל את המשאית ואת המנוף.


שאלות ותשובות לפני הזמנת מנופי זרוע

הגובה המרבי משתנה בהתאם לדגם הספציפי של המנוף. גם המשקל שאותו מרימה הזרוע משפיע על הגובה שאליו אפשר להגיע. באופן עקרוני מנופי זרוע יכולים להגיע גם לגובה של עד 50 מטר.
כן. בזכות המפרקים שמדמים את המבנה של זרוע אנושית אפשר לצודד את המנוף בזוויות מדויקות ולהשתמש בו גם בסביבה עירונית צפופה במיוחד, כשמכל הכיוונים ישנם עצים, עמודי חשמל ואובייקטים נוספים.
כשמציבים מנוף זרוע על משאית ניתן להשתמש בעזרים שונים כדי לייצב אותו. בין השאר אפשר להיעזר ברגלי ייצוב משני צידי המנוף וגם הנחת משקל על המשאית מבטיחה יציבות מקסימלית ובטיחות ללא פשרות.
בכל מקום שבו הנגישות לתכולת הדירה או העסק מוגבלת, וגם כשיש פריטים כבדים – כך שהמנוף חוסך זמן יקר ומאפשר להשלים את ההובלה בלי עיכובים מיותרים ובלי לגרום נזק לרכוש, למשקופים, קירות, דלתות וכו'.