להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
דב שם טוב
דב שם טוב
05/03/2019

חבר'ה מצוינים! התקשרתי וקיבלתי הצעה על הובלת דירה מראשון לציון לרחובות מבחור בשם לאון שנתן לי הצעה על כל התכולה, היה הכי זול מכולם וגם עשה לנו עצירה בדרך להוריד 2 ספות אצל הילד.


מה חדש
הצעת מחיר להובלה:

מחפשים הצעת מחיר זולה להובלה באזור מגורכם? באתר המובילים בישראל תוכלו לקבל הצעת מחיר להובלה לפי אזור במחיר הזול בישראל

עודכן לאחרונה: 04/05/2024, 18:55
מחסנים להשכרה בבני ברק:

עודכן לאחרונה: 23/04/2024, 22:07
הובלות בנצרת:

עודכן לאחרונה: 13/04/2024, 15:22
הובלות לחיילים:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 14:28

מנוף הרמה בבת ים

מנוף הרמה בבת ים לכל סוג של הובלה ובמחיר משתלם

שירותי מנוף הרמה לגובה בבת ים הם כאלה שאנשים מנסים להימנע מהם בשל חשש מעלות גבוהה של הובלה, אך למעשה, לעיתים מנופי הרמה דווקא יכולים לצמצם את משך ההובלה ובכך לחסוך לכם כסף וזמן, ובה בעת ביכולתם להבטיח לכם שהפריטים שלכם יועברו ליעדם החדש בדרך הבטוחה והנוחה ביותר. עבור הזמנת מנוף הרמה מתקפל בבת ים תשלמו לרוב 300-500 שקלים לשעה, אולם בהתאם לצרכים שלכם תוכלו לקבל אצלנו מחיר מבצע של מנוף הרמה בעיר בת ים בעלות סמלית של 300 שקלים בלבד לשעה! כשתצטרכו הובלה עם מנוף בבת ים מקומה גבוהה, כמו מדירה בדרך בן גוריון או יוחנן הסנדלר, או משרד מרחוב המצודה או השיקמה, זכרו את השם "המובילים בישראל".


מנופי הרמה בבת ים במחיר הזול בישראל!
שירותי הרמה לגובה מהיום להיום
הרמת רהיטים ומוצרי חשמל כבדים
אפשרות להזמין הובלה + מנוף לתכולת דירות ומשרדים

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:
 
053-7931-381

 מנוף הרמה בבת ים

מתי יש צורך בשירותים של מנופי הרמה בבת ים?

שירותי הרמה לגובה בבת ים נדרשים עבור כל אחד שברצונו להעביר תכולה כבדה ומאסיבית מחלל שממוקם בקומה גבוהה או אל חלל שנמצא בקומה גבוהה. בעבר שירות שכזה היה נדיר, אולם כיום בשל היותו שירות שחוסך בזמן, רבים מעדיפים לבצע הובלה בעזרת מנוף. הרמת פריטים עם מנוף בבת ים יכולה להתבצע עד לגובה 60 מטר, שזה כ-18 קומות, אך גם אם נדרשת לכם הובלה עם מנוף מקומה גבוהה יותר נוכל לספק לכם פתרון מתאים אחר, כמו שימוש במנוף עם זרוע שיכול להגיע לגובה של יותר מ-90 מטר.


אילו רהיטים ומוצרי חשמל נהוג להעביר עם מנוף הרמה לדירה בבת ים

מנוף הרמה יעזור לכם להעביר רהיטים שלא ניתן לפרק ולהעביר את מחוץ לבית בדרך הרגילה – מבעד לדלת הכניסה, בתוך המעלית או דרך חדר המדרגות – הן בשל היותם גדולים מדי והן לשם שמירה על שלמותם. כך למשל ניתן להעביר בקלות ובמהירות ספות גדולות, לרוב פינתיות, ויטרינות מזכוכית שנחשבות עדינות במיוחד, פסנתרים או כספות גדולות בעזרת הרמת ריהוט עם מנוף בבת ים. גם במקרה של הובלת מוצרי חשמל מנוף יוכל לעזור לכם, בייחוד אם יש בבעלותכם מקרר גדול עם דלתות כפולות, מכונת כביסה חדשה, תנור גז או מדיח כלים שלא ניתן להעביר בדרך בטוחה אחרת. הרמת מוצרי חשמל עם מנוף בבת ים היא לרוב הדרך המומלצת לבצע הובלה שלהם, בייחוד אם כבר הזמנתם מנוף עבור הובלת פריטים אחרים.


מנוף הרמה למשרדים בבת ים במחירי מבצע

אם יש לכם משרד גדול בעל כמות גדולה מאוד של חדרים ועובדים, ככל הנראה יש לכם גם כמות עצומה של רהיטים ומכשירים שעליכם להעביר, כשבמרכזם נמצאים המחשבים היקרים של החברה, אולם לא רק. בחלק מהמשרדים ישנם מחשבי שרתים שמצריכים הובלה עדינה על מנת למנוע זעזועים, וזאת אפשר לבצע בעזרת מנוף הרמה חשמלי בבת ים. תנועת מנוף ההרמה הינה חלקה ומנטרלת כל אפשרות לזעזוע שעלול לפגוע במכשור היקר שלכם, ואותו מנוף ילווה אתכם עד ליעד על מנת להעביר את השרתים למקומם החדש.