להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
נמרוד נול
נמרוד נול
26/07/2017

מסתבר שקל לעבור דירה
כל כך חששנו מהמעבר, אנחנו זוג צעיר וחיפשנו מחיר זול ושירות טוב ומצאנו אותו באתר שלכם
תודה רבה גם על האריזה וגם על המעבר החלק

מה חדש
הצעת מחיר להובלה:

מחפשים הצעת מחיר זולה להובלה באזור מגורכם? באתר המובילים בישראל תוכלו לקבל הצעת מחיר להובלה לפי אזור במחיר הזול בישראל

עודכן לאחרונה: 04/05/2024, 18:55
מחסנים להשכרה בבני ברק:

עודכן לאחרונה: 23/04/2024, 22:07
הובלות בנצרת:

עודכן לאחרונה: 13/04/2024, 15:22
הובלות לחיילים:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 14:28

מחסנים להשכרה בתל אביב

מחסנים להשכרה בתל אביב במחיר הזול ביותר שיש

מזה 15 שנים אנחנו מספקים לתושבי העיר הגדולה במרכז הארץ שירותי אחסון במחירים הזולים ביותר שניתן למצוא, וזאת אנו עושים בעזרת המערכת המתוחכמת שהקמנו לעצמנו ואשר זמינה לכם לשימוש בחינם. כאן באתר המובילים בישראל אנחנו עושים לכם השוואת מחירים בין מחסנים להשכרה בתל אביב שזמינים באופן מידי, וזאת תוך דקות ספורות, בלי שתצטרכו לחכות. תוך כמה רגעים קטנים תקבלו מספר הצעות מחיר שרק תצטרכו לבחור מביניהם את האחת שמתאימה לכם ביותר גם עבור הובלה עד למחסן, וכך אנחנו חוסכים לכם כסף, מאמץ והרבה מאוד כאבי ראש במציאת המחסן הנכון בשבילכם.


השכרת מחסנים בתל אביב לכל מטרה!
מחסן להשכרה לאחסון תכולת חנות, דירה, משרד, סחורה 
החל מ-30 ש"ח לקו"ב
אפשרות הובלה + אחסנה + סידור פריטים במחסן
אפשרות להשכיר מחסן לטווח ארוך או קצר 

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו:
 
053-7931-381

מחסנים בתל אביב

השכרת מחסן בתל אביב לכל מטרה

יש כמה סיבות נפוצות שבגללן אנשים משכירים מחסן; כשמדובר בלקוחות פרטיים, הסיבה הנפוצה ביותר היא לפני מעבר לדירה החדשה או אחסון לחפצים שמצויים בדירה שהם משכירים לדיירים אחרים, בין שהייתה שייכת להם זמן רב ובין שרק קיבלו אותה בירושה. האחסון עוזר לפנות את הדירה בשביל הדיירים הנכנסים, ואם יש לדיירים האלה או הבאים אחריהם צורך ברהיטים או מוצרי חשמל מסוימים, ניתן תמיד לספק להם אותם תוך רגע מהמחסן – עלות האחסון לרוב מתקזזת עם שכר הדירה. ללקוחות עסקיים בעיקר נדרשת אחסנת סחורה בתל אביב, שכן כפי שאתם בטח יודעים, חנויות המסחר בעיר לא תמיד גדולות מספיק כדי להכיל בתוכן את כל הסחורה שנדרשת לחנות. אם אתם מצפים לקבלת כמות גדולה של סחורה שתיפטרו ממנה מהר, שכרו מחסן לחודש-חודשיים.


שירותי אחסנה בתל אביב לטווח ארוך או קצר

לקוחות רבים שואלים אותנו לכמה זמן אפשר לאחסן את הפריטים שלהם בתוך מחסן שהם משכירים, והתשובה שלנו היא שאין מגבלה – אפשר לאחסן רהיטים או סחורות למשך חודש אחד בלבד או לאורך כמה שנים, והגישה למחסן תהיה פתוחה לכם לכל אורך תקופת האחסנה. התשלום על השכרת מחסנים בתל אביב יהיה קבוע לכל אורך התקופה שנקבעה, כך שאם ידוע לכם מראש משך הזמן שבו תצטרכו להשכיר את המחסן, תוכלו לדעת כמה תשלמו בסופו של דבר על ידי חישוב פשוט שתעשו לפי כל חודש אחסנה.


איפה יש מחסנים להשכרה בתל אביב?

המחסנים שלנו פזורים בכל רחבי העיר, לרבות בשכונות התקווה, הצפון הישן, הצפון החדש, נחלת יצחק ועוד. אנחנו נוכל למצוא לכם את המחסן הקרוב והזול ביותר אליכם, וגם להעביר אליו בעזרת משאית או טנדר את כל הפריטים שאתם צריכים לאחסן בו. בין שהשכרתם מחסנים גדולים להשכרה בתל אביב או מחסנים בגודל קטן, הסבלים שלנו יסדרו בתוכם את כל הפריטים בצורה נוחה כך שתוכלו לגשת אליהם בקלות, ואם תרצו, נוכל גם לספק לכם מכולה להשכרה. את המכולה ניתן להציב באזורים שונים בעיר שמתאימים להם, אך צריך להיעזר במנוף ומשאית כדי להוביל אות – גם את השירות הזה נוכל לספק לכם בעלות זולה במיוחד.


כמה עולה להשכיר מחסן בתל אביב?

כל מחסן שתשכירו דרכנו כולל שירותי ביטחון 24 שעות ביממה ושירותי ניקיון קבועים, והמחיר שתשלמו תלוי נטו בגודל המחסן שיידרש לכם, כשברוב המקרים לקוחות צריכים מחסנים קטנים יחסית שעולים רק כמה מאות שקלים בודדים לחודש. מחסנים קטנים להשכרה בתל אביב בגודל 10 קוב למשל מתאימים לאחסון פריטים בודדים או אחסון סחורה קטנה, והם עולים רק 190-350 שקלים לחודש. לעומתם מחסן גדול יותר בגודל 30 קוב לדירה בגודל 2-3 חדרים יכול לעלות עד 1,300 שקלים, ומחסן ענק בגודל 65 קוב לאחסון משרד גדול יכול לעלות החל מ-1,300 שקלים. אנו מעניקים גם הובלות בכל הארץ למחסנים שלכם במחירים נוחים.