להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
בני לוזון
בני לוזון
17/11/2017

השירות היה מהיר, הייתי צריך הובלה דחופה ביום שישי של מספר פריטים, הגעתם בהתראה ממש קצרה, המחיר היה ממש זול.
באמת רק מילים טובות יש לי להגיד לכם
תודה על הכל

מה חדש
הצעת מחיר להובלה:

מחפשים הצעת מחיר זולה להובלה באזור מגורכם? באתר המובילים בישראל תוכלו לקבל הצעת מחיר להובלה לפי אזור במחיר הזול בישראל

עודכן לאחרונה: 04/05/2024, 18:55
מחסנים להשכרה בבני ברק:

עודכן לאחרונה: 23/04/2024, 22:07
הובלות בנצרת:

עודכן לאחרונה: 13/04/2024, 15:22
הובלות לחיילים:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 14:28

מחסנים להשכרה ברחובות

איך שירותי אחסנה יכולים לעזור לכם לצרכים אישיים ולצרכים עסקיים וכמה זה יעלה לכם? את התשובות לשאלות האלה תגלו כאן.

כמה עולה מחסנים ברחובות? בדקו וחסכו!

יותר ויותר אנשים מגלים את היתרון העצום בהשכרת מחסן לשלל צרכים, ואנחנו לא מפסיקים לקבל פניות בנושא זה, בעיקר בעיר רחובות. אם אתם גם מחפשים מחסנים להשכרה ברחובות, אנחנו באתר המובילים בישראל נעזור לכם למצוא את הזולים והמומלצים ביותר בעזרת מערכת מתוחכמת שיצרנו לעצמנו להשוואת עלויות השכרה של מחסנים בכל רחבי העיר. אתם רק צריכים להתקשר או להשאיר את הפרטים שלכם אצלנו, ואנחנו כבר נדאג לכל השאר – בחינם!


השכרת מחסנים ברחובות לכל מטרה!
מחסן להשכרה ברחובות לאחסון תכולת חנות, דירה, משרד, סחורה 
החל מ-30 ש"ח לקו"ב
אפשרות הובלה + אחסנה + סידור פריטים במחסן
אפשרות להשכיר מחסן לטווח ארוך או קצר 

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו:
 
053-7931-381

מחסנים להשכרה ברחובות

שירותי אחסנה ברחובות לצרכים אישיים

מי שאין בבעלותו מחסן אישי בבניין שבו הוא גר, או שיש לו צורך במחסן גדול יותר מזה שכבר יש ברשותו, יכול להיעזר במחסנים להשכרה בשביל המטרות הבאות:

 √אחסנת רהיטים מתוך דירה להשכרה – אף על פי שיש שוכרים שמעדיפים לעבור לגור בדירה מרוהטת, חלקם יכולים להגיע עם רהיטים משלהם ולכן לא יהיה להם צורך במקרר או בספה שכבר מצויים בדירה. עבורם תוכלו לפנות אותה ולאחסן את כל הרהיטים ומוצרי החשמל שבה בתוך מחסן.

אחסנת ירושה – קיבלתם בירושה פריטים רבים שאין לכם איפה לשים בביתכם? מחסן להשכרה ברחובות יכול להיות הפתרון הדרוש לכם, כשבו תוכלו לאחסן את הכול עד שתדעו בוודאות מה תרצו לעשות עם כל פריט ופריט.

שיפוץ בבית – תנו לשיפוצניקים לעבוד בנוחות בלי שיצטרכו להזיז רהיטים על ידי כך שתאחסנו את תכולת הדירה במחסנים. זה גם יעזור לשמור על הפריטים שלכם מפני כל אפשרות שיסבלו מנזק במהלך השיפוצים.

שהות בחו"ל – בין שאתם מתכננים להיות בחו"ל שבוע אחד בלבד או כמה חודשים שלמים, יש כמה פריטים שככל הנראה הייתם רוצים להשאיר תחת אבטחה, ואת זה תוכלו לעשות על ידי אחסנתם.

מכירה של הדירה – אם מכרתם את דירתכם וקניתם חדשה, מזל טוב! כעת הגיע הזמן להעביר את כל הפריטים מבית אחד לאחר, ואם הבית שקניתם עוד לא מוכן להובלת דירה אך לבית שמכרתם כבר צריכים להיכנס דיירים חדשים, מומלץ שתאחסנו את הפריטים שלכם ותעבירו אותם כשניתן יהיה לעשות זאת.


השכרת מחסנים בעיר לצרכים עסקיים

עיקר הלקוחות שלנו הם בעלי עסקים שצריכים להשכיר מכולה או מחסן לצרכים כאלה ואחרים. הנה שניים מהנפוצים ביותר שבהם, שיתנו לכם רעיון בנוגע ליעילות של מחסנים להשכרה ברחובות עבורכם.

סגירת בית עסק – סגירה של בית העסק לאו דווקא אומרת פשיטת רגל או כוונה להספיק להפעיל אותו. אם אתם מתכננים לפתוח מחדש את בית העסק שלכם בעתיד, תוכלו לאחסן את כל הציוד שבו במחסן עד שזה יקרה.

אחסנת סחורה ברחובותלא לכל בעל עסק יש מספיק מקום בחנות שלו בשביל כל הסחורה שהוא מזמין, אך האם זה אומר שצריך להסתפק רק בכמות קטנה של סחורה? אם אתם מצפים למכור יותר ממה שיכול להיכנס לחנות שלכם, אחסנו את הסחורה בתוך מחסן קרוב אליכם.


כמה עולה להשכיר מחסן ברחובות?

המחירים להשכרת מחסנים אינם יקרים כמו מחירי הדירות בארץ, וניתן בקלות למצוא מחסן זול אם רק יודעים איפה לחפש. יש לנו מחסנים בכל הגדלים כמעט בכל חלק בעיר, לרבות בפארק תעשיות מדע יצחק רבין, רחובות החדשה ונווה אלון. מחסנים קטנים להשכרה ברחובות בגודל של 10-20 קוב יעלו החל מ-190 שקלים לחודש, מחסנים בגודל בינוני בגודל 30-40 קוב יעלו החל מ-600 שקלים לחודש, ולצורך מחסנים גדולים להשכרה ברחובות בגודל 65 קוב ומעלה תשלמו החל מ-1,300 שקלים לחודש.