להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
יואש ג'אן
יואש ג'אן
12/04/2019

אני ובת זוגתי חיפשנו מוביל להעברת דירה קטנה בתוך נתניה בשעות הערב, אתם היחידים שהייתם זמינים והמחיר היה ממש מפתיע, הבחור שהגיע היה ממש בסדר וגם הרכיב לנו את הארון בחדר שינה במחיר בדיחה.

מה חדש
אחסון על גבי משטחים:

עודכן לאחרונה: 20/07/2024, 22:36
הובלות בקריית ים:

עודכן לאחרונה: 16/07/2024, 11:26
הובלות בקרית אונו:

עודכן לאחרונה: 15/07/2024, 16:15
הובלות בקרית גת:

עודכן לאחרונה: 15/07/2024, 15:13

טיפ למובילים

אז כמה טיפ צריך לתת למוביל שלכם?

כמקובל בעולם המערבי ובעיקר בתרבות הישראלית, בעת שלקוחות נהנים משירות שהם קיבלו, הם נוהגים להשאיר לנותן השירות טיפ המשקף את שביעות הרצון הגבוהה. בעוד תרבות הטיפים נפוצה מאד בעת ישיבה במסעדות ובבתי קפה, נדמה כי ישנם תחומים בהם תרבות הטיפים קצת פחות נוכחת. אתר "המובילים בישראל" גאה להציג בפניכם את המדריך השלם שישקף בפניכם מה הוא טיפ מקובל למובילים, באילו מקרים צריך להעניק טיפ וגם כמה טיפ צריך לתת למובילים בכל סוג של הובלה?


כמה טיפ צריך לתת למוביל אם בכלל?
המאמר הבא יעשה לכם סדר
רוצים לקבלת הצעת מחיר להובלה?
חייגו: 053-7931-381
החל מ-250 ש"ח להובלה

הנחות והטבות על קרטונים למזמינים הובלת דירת 5 חדרים

 
טיפ למובילים

האם צריך לתת למובילים שעבדו עבורכם טיפ?

נדמה כי הדבר שמעסיק רבים יותר מכל הוא השאלה האם באמת צריך לתת טיפ למובילים. המון אנשים שמבצעים עבורם הובלה בטוחים וסבורים כי המחיר שהוצע להם, כבר כולל את השירות ועל כן הם לא מוצאים לנכון להוסיף על העלות שניתנה להם גם טיפ. עליכם לדעת כי מחיר ההובלה שהוצע לכם הוא מחיר הכולל את עבודת אנשי הצוות, את כלי הרכב שמוביל ואת השירותים הנדרשים כמו פירוק והרכבה לדוגמא. הטיפ משרת תכלית אחרת לגמרי: לתת למובילים תחושה טובה ולצ'פר אותם בסכום כסף מסוים שבא להראות להם עד כמה אתם מרוצים. טיפ למובילים ישמח את המובילים ויהפוך אתכם ללקוחות מרוצים ונדיבים.

 

מה המובילים חושבים על הטיפ שהם מקבלים?

מנקודת המבט של המובילים, הטיפ הוא לא סתם מקור נוסף להכנסה, אלא הוכחה לכך שאנשים אכן מעריכים את עבודתם הקשה. סבלות והובלה זו עבודה פיזית מפרכת מאוד שנעשית לאורך שעות ארוכות, וכל סבל רוצה לדעת שהלקוח מעריך את ההשקעה שהוא עושה עבורו. זה נותן מוטיבציה להמשיך לעשות עבודה טובה, על אף התנאים הקשים, ועל כן יש לטיפ חשיבות רבה למובילים שאי אפשר להתעלם ממנה.

 

האם כדאי להביא טיפ בהתחלה או בסוף?

יש שירותים שעליהם אנשים נוטים להעניק טיפ מראש, וזאת במטרה לתת מוטיבציה לאדם שקיבל את הטיפ לעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר האפשרי. בהובלות עם זאת, עדיף לחכות עד שההובלה תסתיים. כשהמובילים מגיעים אליכם הם עסוקים אך ורק בדבר אחד – להשלים את המשימה שלשמה הזמנתם אותם, ולעשות זאת כמו שצריך. הם מתפנים לענייני תשלום וכסף רק בסוף, אחרי שווידאתם שקיבלתם שירות שאתם מרוצים ממנו.


האם נותנים טיפ בכל מחיר או רק במקרים בהם יצאתם מרוצים?

המון פעמים עולה הקונפליקט והוא האם צריך להשאיר טיפ בכל מקרה, גם במקרים בהם יצאתם פחות מרוצים. התשובה לכך חד משמעית: במידה ולא יצאתם מרוצים, אין כל סיבה להשאיר טיפ נוסף למובילים. אנחנו, באתר "המובילים בישראל", נשלח אליכם מובילים אמינים ומקצועיים ובעלי תודעת שירות גבוהה מאד, כאשר המטרה היא שתהיו מרוצים. על כן, אנו סבורים כי תרצו להעניק למובילים שלנו טיפ הודות לשירות הנפלא שתקבלו. במידה ואינכם מרוצים? אינכם מחויבים לאקסטרה בדמות תשר.


הענקת הטיפ: דרך ראש הצוות או לכל מוביל בנפרד?

ההמלצה היא להעניק את סכום הטיפים הכולל לראש צוות ההובלה. במידה וביצעו עבורכם הובלת דירה קטנה או גדולה, הרי שמדובר על צוות שבין 3 ל-5 מובילים שונים. על כן, כדאי מאד להעניק את הסכום הכולל של הטיפ לראש הצוות והוא ידאג לחלק את הטיפ לכל המובילים. הסיבה שעושים זאת היא על מנת שלא תתבלבלו למי הענקתם את הטיפ ולמי לא, ובעיקר לא להתעכב במעמד ההובלה. את הטיפ יש להעניק בסיום ההובלה.


כמה טיפ נהוג להשאיר למוביל?

המון שאלות צצות בעת שמגיעים לגובה הטיפ שיש להעניק. האם לתת טיפ על הובלה קטנה, האם מוביל שעבד לבד צריך לקבל יותר והאם צריך להעניק טיפ גם עבור הובלה של פריט בודד שאינו כבד. כל השאלות חשובות והתשובה נשארת קבועה: מטרתו של הטיפ היא להודות על העבודה המסורה של המובילים. אז כמה טיפ למוביל מקרר? את גובה הטיפ אתם קובעים בעצמכם! הסטנדרט המקובל הוא להעניק טיפ שבין 50 שקלים ועד 150 שקלים לכל מוביל, כאשר הגובה נקבע בין היתר על פי מורכבות ההובלה והיקפה.

טיפ למוביל ספה יעמוד לרוב על 50 שקלים מאחר ומדובר על פריט בודד שאינו כבד לרוב, ואילו טיפ למוביל דירה יהיה כבר גבוה יותר מאחר ומדובר על הובלה המבוססת על סבבים רבים של העמסות למשאית. כמה טיפ למוביל של מכונת כביסה? למרות שמדובר על פריט בודד, מדובר על פריט שהוא יחסית כבד ושמוביל אותו מוביל בודד – על כן הסטנדרט הוא להעניק טיפ בגובה של בין 70-100 שקלים.

 

האם הובלה ארוכה דורשת טיפ גדול יותר?

מרחק ההובלה יכול להיות גורם שמשפיע באופן מהותי על המחיר של ההובלה כולה, וזאת מכיוון שהיא דורשת זמן שיכול היה להיות מוקדש למען הובלה קטנה אחרת. כשאתם משאירים טיפ, עליכם להתחשב בכל הגורמים של ההובלה, כולל כמות הפריטים שסחבו עבורכם וכך גם המרחק שנסעו בשבילכם (אל תשכחו שיש למובילים גם את הדרך חזרה). אז אם הרגשתם שקיבלתם הצעת מחיר משתלמת, ואכן יצאתם מרוצים מהמובילים, תוכלו לתת להם קצת יותר על הובלה למרחק גדול. כאמור, זה נתון לחלוטין לשיקול דעתכם, ואף מוביל לא יעשה לכם פרצוף חמוץ על שום סכום שתשאירו כטיפ.

 

דרכים נוספות שבהן תוכלו להגיד ״תודה״ למובילים

על אף שנהוג להעניק טיפ כספי, יתכן שתרצו להגיד תודה בשלל דרכים נוספות, ויש לא מעט כאלה שהמובילים ישמחו לקבל. זה לאו דווקא תחליף לטיפ, אך יש לזה תפקיד לא פחות משמעותי, וכל מוביל יעריך אם תגידו לו תודה גם כך:

הצעת מים: זה דבר בסיסי, קטן וחיוני שעשוי להראות למובילים שאתם מודעים לעבודתם הקשה. גם אם הם יסרבו בנימוס, תמיד כדאי להציע.

השארת ביקורת חיובית: אם יצאתם מרוצים מההובלה, גשו לאתר החברה, לדף הפייסבוק שלה או לדף העסקי שלה בגוגל והשאירו ביקורת חיובית שתסייע לאחרים להבין שאכן מדובר בחברת הובלה מומלצת.

ספרו לחבריכם: אם שמעתם על מישהו שמחפש מוביל, תוכלו להמליץ בעצמכם ובאופן ישיר על המובילים שאיתם עבדתם. הערך של זה יהיה גבוה יותר מהטיפ שתשאירו, כי למעשה דאגתם להם ללקוח חדש, ועזרתם לחברכם למצוא מובילים טובים.


שאלות ותשובות על טיפים למובילים

לאחר השלמת ההובלה, ואחרי שווידאתם שכל התכולה הוצאה מהמשאית והגיעה ליעדה.
גובה טיפ למובילים נקבע בהתאם לזמן העבודה, רמת המאמץ ומידת שביעות הרצון שלכם. הטווח המקובל הוא 50-150 ₪ לכל מוביל.
טיפ הוא לא חובה אלא מנהג מקובל, ובפרט אם אתם מרוצים מרמת השירות שקיבלתם. עבור צוות המובילים הטיפים הם מרכיב נכבד בהכנסה, ולכן הם עושים הכל כדי להבטיח שביעות רצון מלאה.
כמו טיפים למובילים, גם כיבוד קל ושתייה קרה/חמה אינם חובה – אבל אם מתבצעת אצלכם בדירה עבודה פיזית מאומצת, גם אם הבית בבלגן כדאי לדאוג לשתייה צוננת ונשנושים קטנים ומהנים, כך שהיום כולו יהיה נעים.