להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

מתחייבים למחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
אמיל דנילוב
אמיל דנילוב
10/08/2017

קודם כל חייב להגיד שפשוט הצלתם אותי!
הייתי חייב הובלה ואחסנה של דירת סטודיו בגלל מעבר לחו"ל למספר חודשים.
הזמנתי שירות גם של הובלה וגם של אחסנה מאזור השרון
המחיר היה ממש נוח, הגעתם בזמן, הכל עבר חלק
אין ספק שכשאחזור אזמין שוב הובלה
* נקודה לשיפור: לקח בערך 3 שעות עד שחזרו אליי

מה חדש
הובלות בחשמונאים:

עודכן לאחרונה: 19/12/2019, 19:13
הובלה חלקית:

הובלה חלקית של תכולת דירה, רק ריהוט, רק ארגזים, רק מוצרי חשמל? הכל אנחנו מבצעים.

עודכן לאחרונה: 01/01/2022, 16:47
אחסון תכולת דירה בכפר יונה:

שירותי אחסנה בכפר יונה במחסנים ומכולות המאובטחים 24 שעות ביממה

עודכן לאחרונה: 03/12/2019, 14:10
הובלת כספות:

עודכן לאחרונה: 05/05/2018, 15:28

טיפ למובילים

אז כמה טיפ צריך לתת למוביל שלכם?

כמקובל בעולם המערבי ובעיקר בתרבות הישראלית, בעת שלקוחות נהנים משירות שהם קיבלו, הם נוהגים להשאיר לנותן השירות טיפ המשקף את שביעות הרצון הגבוהה. בעוד תרבות הטיפים נפוצה מאד בעת ישיבה במסעדות ובבתי קפה, נדמה כי ישנם תחומים בהם תרבות הטיפים קצת פחות נוכחת. אתר "המובילים בישראל" גאה להציג בפניכם את המדריך השלם שישקף בפניכם מה הוא טיפ מקובל למובילים, באילו מקרים צריך להעניק טיפ וגם כמה טיפ צריך לתת למובילים בכל סוג של הובלה?

כמה טיפ צריך לתת למוביל אם בכלל?
המאמר הבא יעשה לכם סדר
רוצים לקבלת הצעת מחיר להובלה? חייגו: 053-7931-381
החל מ-190 ש"ח להובלה
- מתחייבים למחיר הכי זול!
הנחות והטבות על קרטונים למזמינים הובלת דירת 5 חדרים

האם צריך לתת למובילים שעבדו עבורכם טיפ?

נדמה כי הדבר שמעסיק רבים יותר מכל הוא השאלה האם באמת צריך לתת טיפ למובילים. המון אנשים שמבצעים עבורם הובלה בטוחים וסבורים כי המחיר שהוצע להם, כבר כולל את השירות ועל כן הם לא מוצאים לנכון להוסיף על העלות שניתנה להם גם טיפ. עליכם לדעת כי מחיר ההובלה שהוצע לכם הוא מחיר הכולל את עבודת אנשי הצוות, את כלי הרכב שמוביל ואת השירותים הנדרשים כמו פירוק והרכבה לדוגמא. הטיפ משרת תכלית אחרת לגמרי: לתת למובילים תחושה טובה ולצ'פר אותם בסכום כסף מסוים שבא להראות להם עד כמה אתם מרוצים. טיפ למובילים ישמח את המובילים ויהפוך אתכם ללקוחות מרוצים ונדיבים.

האם נותנים טיפ בכל מחיר או רק במקרים בהם יצאתם מרוצים?

המון פעמים עולה הקונפליקט והוא האם צריך להשאיר טיפ בכל מקרה, גם במקרים בהם יצאתם פחות מרוצים. התשובה לכך חד משמעית: במידה ולא יצאתם מרוצים, אין כל סיבה להשאיר טיפ נוסף למובילים. אנחנו, באתר "המובילים בישראל", מתחייבים לשלוח אליכם מובילים אמינים ומקצועיים ובעלי תודעת שירות גבוהה מאד, כאשר המטרה היא שתהיו מרוצים. על כן, אנו סבורים כי תרצו להעניק למובילים שלנו טיפ הודות לשירות הנפלא שתקבלו. במידה ואינכם מרוצים? אינכם מחוייבים לאקסטרה בדמות תשר.

הענקת הטיפ: דרך ראש הצוות או לכל מוביל בנפרד?

ההמלצה היא להעניק את סכום הטיפים הכולל לראש צוות ההובלה. במידה וביצעו עבורכם הובלת דירה קטנה או גדולה, הרי שמדובר על צוות שבין 3 ל-5 מובילים שונים. על כן, כדאי מאד להעניק את הסכום הכולל של הטיפ לראש הצוות והוא ידאג לחלק את הטיפ לכל המובילים. הסיבה שעושים זאת היא על מנת שלא תתבלבלו למי הענקתם את הטיפ ולמי לא, ובעיקר לא להתעכב במעמד ההובלה. את הטיפ יש להעניק בסיום ההובלה.

כמה טיפ נהוג להשאיר למוביל?

המון שאלות צצות בעת שמגיעים לגובה הטיפ שיש להעניק. האם לתת טיפ על הובלה קטנה, האם מוביל שעבד לבד צריך לקבל יותר והאם צריך להעניק טיפ גם עבור הובלה של פריט בודד שאינו כבד. כל השאלות חשובות והתשובה נשארת קבועה: מטרתו של הטיפ היא להודות על העבודה המסורה של המובילים. אז כמה טיפ למוביל מקרר? את גובה הטיפ אתם קובעים בעצמכם! הסטנדרט המקובל הוא להעניק טיפ שבין 50 שקלים ועד 150 שקלים לכל מוביל, כאשר הגובה נקבע בין היתר על פי מורכבות ההובלה והיקפה.

טיפ למוביל ספה יעמוד לרוב על 50 שקלים מאחר ומדובר על פריט בודד שאינו כבד לרוב, ואילו טיפ למוביל דירה יהיה כבר גבוה יותר מאחר ומדובר על הובלה המבוססת על סבבים רבים של העמסות למשאית. כמה טיפ למוביל של מכונת כביסה? למרות שמדובר על פריט בודד, מדובר על פריט שהוא יחסית כבד ושמוביל אותו מוביל בודד – על כן הסטנדרט הוא להעניק טיפ בגובה של בין 70-100 שקלים.

שאלות ותשובות על טיפים למובילים

לאחר השלמת ההובלה, ואחרי שווידאתם שכל התכולה הוצאה מהמשאית והגיעה ליעדה.
גובה טיפ למובילים נקבע בהתאם לזמן העבודה, רמת המאמץ ומידת שביעות הרצון שלכם. הטווח המקובל הוא 50-150 ₪ לכל מוביל.
טיפ הוא לא חובה אלא מנהג מקובל, ובפרט אם אתם מרוצים מרמת השירות שקיבלתם. עבור צוות המובילים הטיפים הם מרכיב נכבד בהכנסה, ולכן הם עושים הכל כדי להבטיח שביעות רצון מלאה.
כמו טיפים למובילים, גם כיבוד קל ושתייה קרה/חמה אינם חובה – אבל אם מתבצעת אצלכם בדירה עבודה פיזית מאומצת, גם אם הבית בבלגן כדאי לדאוג לשתייה צוננת ונשנושים קטנים ומהנים, כך שהיום כולו יהיה נעים.