להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
גילי שם טוב
גילי שם טוב
02/02/2017

הייתי צריך הובלה של מכונת כביסה ומייבש מהיום להיום, הגעתי לאתר שלכם די בטעות ואני לא מצטער לרגע!
תודה לכם אנשים טובים

מה חדש
אחסון על גבי משטחים:

עודכן לאחרונה: 20/07/2024, 22:36
הובלות בקריית ים:

עודכן לאחרונה: 16/07/2024, 11:26
הובלות בקרית אונו:

עודכן לאחרונה: 15/07/2024, 16:15
הובלות בקרית גת:

עודכן לאחרונה: 15/07/2024, 15:13

טיפים קטנים למעבר מוצלח

לפני שעוברים דירה יש דברים חשובים שכדאי לזכור. את הסעיפים הגדולים תזכרו בעצמכם- לבחור חברת הובלות, לארוז את הבית, ומה עוד? הנה כל הדברים הקטנים שתמיד נזכרים בהם בדקה התשעים.

עדכנו את נותני השירות שלכם על מעבר הדירה שלכם. ספקי האינטרנט, חברת החשמל והמים, חברת הגז שדרכה אתם מקבלים שירות, החברה הסלולארית שלכם, חנויות שונות שבהם אתם חברים ועוד. כחודש לפני המעבר כדאי לעבור על הדואר, לראות מי שולח לכם מכתבים ולעדכן אותם, חבל שתתקעו בלי חשבונות שיכולים לצבור ריבית, או לחילופין שמתנה מחנות מסוימת תלך לאיבוד.

זוהי הזדמנות פז לעשות סדר בבית. עברו על הבגדים- מה שלא לבשתם יותר משתי עונות- סביר להניח שכבר לא תלבשו, וחבל שחברת ההובלות תעביר ציוד מיותר. תרמו, מכרו או העבירו לחברים או קרובי משפחה חפצים שלא נמצאים בשימוש. צעצועים ישנים ישמחו עמותות שונות, ובית חדש עם מקום לאחסון ישמח אתכם.

הכינו את הבית החדש לקראת המעבר. בדקו לאיזה שיפוצים קטנים אתם צריכים לדאוג. בדקו שהמזגן והחשמל פועלים כראוי, שהצנרת תקינה. במקרה שהדירה לא הייתה בשימוש זמן מסוים, ערכו לה בדיקה מקיפה ומקצועית. כמו כן מומלץ להחליף את מנעול הדירה לפני המעבר שלכם אליה.

דאגו לעדכן את בית הספר של הילדים על מעבר הדירה, ובדקו את הדרך המהירה ביותר לבית הספר. אם אתם צריכים לעבור למרפאה אחרת, עשו זאת זמן מה לפני המעבר. בכל עת, שמרו על כל המסמכים בקלסר מסודר ומתויק. גם את כל החוזים החדשים יש לשמור, ואת חוזה ההובלה יש לשאת איתכם גם ביום המעבר.

אם יש לכם חפצים גדולים או יוצאי דופן, בדקו זאת עם חברת הובלות. חבל שביום המעבר יתגלה שהם לא יכולים לבצע את המעבר, שדרושה עבור העברתו תוספת תשלום מכובדת, או לחילופין שלשם העברתו אתם צריכים אישור מהעירייה או ממקור אחר. עדיף לדאוג לכל הדברים האלו מראש, כדי שיום המעבר יעבור בצורה חלקה ככל האפשר.

ובימים האחרונים שלפני המעבר, שלחו מייל מסודר והודעת SMS לכל חבריכם וקרובי משפחתכם, ספרו להם על המעבר המיועד, כך שיהיו מעודכנים בפרטיכם, ויוכלו לבוא לבקרכם בדירה החדשה. אחרי שתסיימו לפרוק כמובן.