להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
מעיין סגל
מעיין סגל
06/11/2017

הייתם נהדרים לאורך כל הדרך תודה על הובלה קטנה עם שירות גדול.

מה חדש
הצעת מחיר להובלה:

מחפשים הצעת מחיר זולה להובלה באזור מגורכם? באתר המובילים בישראל תוכלו לקבל הצעת מחיר להובלה לפי אזור במחיר הזול בישראל

עודכן לאחרונה: 04/05/2024, 18:55
מחסנים להשכרה בבני ברק:

עודכן לאחרונה: 23/04/2024, 22:07
הובלות בנצרת:

עודכן לאחרונה: 13/04/2024, 15:22
הובלות לחיילים:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 14:28

טיפים להובלה ומעבר דירה

ישנם סוגים רבים של הובלות: הובלת דירה, הובלת עסק, הובלת משרד, הובלות קטנות ועוד ועוד. המשותף לכולם הוא המורכבות והצורך בתכנון והערכות מקדימים. הובלה מכל סוג שהוא, חייבת להיעשות במחשבה תחילה ולא בקלות דעת.

על מנת לעזור לכם בתהליך ההובלה שלכם ובהמשך לחלק השאלות ותשובות בנושאי ההובלה, אנו בפורטל המובילים בישראל הכנו עבורכם מדריך קצר, הכולל 10 טיפים חיוניים לסוגים שונים של הובלות:

 

צריכים הובלה עוד היום?
הצוות שלנו זמין לכם בפריסה ארצית לכל סוגי ההובלות

לפרטים והצעת מחיר חייגו: 053-7931-381

 

1. בחירת חברת הובלות

בחירה נכונה של חברת הובלות היא המפתח להובלה מוצלחת, להובלה בטוחה ולהובלה מהירה. בדקו לגבי המלצות של חברת הובלות בקרב המשפחה והחברים, ואם אין בנמצא, התחילו את התהליך בסקר שוק קטן – פנו לחמש עד שש חברות הובלות ובדקו מה הן מציעות לכם מבחינת עלות ההובלה, זמינות, אמצעי הובלה וכן הלאה.


2. אומדן הציוד שלכם

חברות ההובלות ירצו לדעת מהו פחות או יותר סדר הגודל של הציוד שלכם, על מנת לתת לכם הצעת מחיר. חשוב שתתנו להם הערכה כמה שיותר מדוייקת, על מנת שלא יהיו הפתעות בהמשך. חשוב לפרט באוזני המוביל לגבי ציוד שמצריך פירוק והרכבה, כגון מיטה או ספה גדולה, מקרר ועוד.


3. ביטוח עבור הציוד

בחרתם בחברת הובלות מקצועית וידועה, עם מוניטין מעולה ובכל זאת הציוד שלכם ניזוק? כדי למנוע עוגמת נפש ואובדן ברכוש, מומלץ לבדוק עם חברת ההובלות אפשרות של הובלה עם ביטוח. הדבר נכון במקרה של הובלת דירה עם ביטוח, וקל וחומר במקרה של הובלת עסק או הובלת משרד עם ביטוח, שם שלמות הציוד חשובה לצורך התפקוד העסקי השוטף. מומלץ לחתום עם חברת ההובלות על חוזה ולעגן את סעיף הביטוח במעמד החוזה. ודאו שהביטוח מקיף את כלל הציוד ושהוא מכסה את הציוד באופן פרופורציונלי והגיוני.


4. הובלה עם מנוף

אם הציוד שלכם כולל חפצים גדולים במיוחד, או כבדים במיוחד, כגון מקרר רחב מימדים, פסנתר, או ריהוט כבד, אל תקחו סיכון ובחרו באופציה של הובלה עם מנוף. הובלה עם מנוף מתאימה לכל סוג של הובלה, בין אם מדובר בהובלת דירה, הובלות קטנות של עד 5 פריטים, או הובלת עסק. המנוף צמוד למשאית ההובלה ויוריד בצורה בטוחה ומהירה את הציוד הישר לתוך המשאית.


5. הובלה עם אריזה

מלאכת האריזה היא ללא ספק כאב ראש לא קטן. אם אתם רוצים לעבור את השלב הזה בקלילות, מבלי לבזבז יותר מדי זמן ואנרגיות, העזרו בחברת ההובלות. חברות הובלות רבות מציעות ללקוחותיהן הובלה עם אריזה – אורזנים מקצועיים של החברה יגיעו לביתכם, או לבית העסק, ויעזרו לכם לארוז את הציוד בצורה יעילה ומהירה.


6. חומרי אריזה איכותיים

אם אתם אורזים את הציוד בעצמכם, חשוב להקפיד על חומרי אריזה באיכות גבוהה. חברות הובלה מקצועיות מציעות ללקוחותיהן לרכוש חומרי אריזה בעלות נמוכה יחסית, כך שמובטח לכם שהציוד יהיה מוגן ובטוח, עד לרגע הגעתו ליעד.


7. הובלה עם אחסנה

ישנם מקרים בהם אנו נזקקים למקום לאחסן בו את הציוד באופן זמני. בדקו עם חברת ההובלה אפשרות של הובלה עם אחסנה, במסגרתה תוכלו 'לשכן' את הציוד שלכם במחסנים מאובטחים ומוגנים.


8. הובלה עם ילדים

אם אתם מתכוננים להובלה של דירה, מומלץ לשתף את הילדים בתהליך ההובלה. כך למשל, מומלץ לארוז יחד איתם את הציוד שלהם ולסמן את הקרטונים במדבקות צבעוניות. את הציוד של הילדים העמיסו בסוף, כך שתוכלו לפרוק אותו ראשון, עם ההגעה לדירה החדשה, כך שלילדים יהיה מקום משלהם מהרגע הראשון.


9. יום ההובלה

סיימתם לארוז ואתם מוכנים להובלה עצמה. ביום ההובלה, חשוב שתהיו בשטח ותפקחו על עבודת ההובלה. חשוב שתפנו את תשומת ליבם של המובילים לציוד רגיש שיש צורך להיזהר עמו במיוחד וכן להדריך אותם במידה ויש ציוד אותו אתם מעוניינים שיעמיסו בתחילת ההובלה או בסופה.


10. לאחר ההובלה

הגעתם לדירה החדשה או לעסק החדש – תתחדשו! כעת הגיע שלב פריקת הציוד. אל תלחצו וקחו את השלב הזה בקלות, התחילו מהציוד החיוני ביותר, סדרו אותו כך שיהיה לכם נוח ונעים במקום החדש. במקרה של מעבר דירה, מומלץ לסדר בשלמותו חדר אחד, למשל את חדר השינה שלכם, או את חדר הילדים, כך שתהיה לכם הרגשה של בית במקום החדש.