להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
ליטל דואני
ליטל דואני
24/01/2018

כל מה שאכתוב כאן לא יתאר את הלב הענק שלכם
היינו צריכים הובלה דחופה לנזקקים של ציוד חימום ולבוש חם מהצפון למרכז ביום קר וגשום והגעתם בחיוך עם לב ענק וביצעתם את ההובלה והכי מדהים שלא רציתם לקחת אפילו תשלום סמלי, הכל נעשה כתרומה.
אנשים מדהימים חשוב שיידעו מי אתם.

מה חדש
הובלת רהיטים:

עודכן לאחרונה: 19/02/2024, 17:38
הובלת קרטונים:

עודכן לאחרונה: 19/02/2024, 17:29
הובלות קטנות בהוד השרון:

צריכים הובלה קטנה בהוד השרון במחירים זולים? העברת פריטים בודדים בהוד השרון רק אצלנו כולל אריזה

עודכן לאחרונה: 19/02/2024, 13:32
הובלות קטנות בעפולה:

הובלה קטנה בעפולה במחיר קטן במיוחד אצלנו באתר, מספיק לחפש חברות הובלה, אצלנו תקבלו את השירות הטוב ביותר במחיר הזול בישראל

עודכן לאחרונה: 19/02/2024, 13:19

טיפים לאריזה לפני מעבר דירה

לגזור ולשמור - טיפים לאריזה לפני מעבר דירה

אתר "המובילים בישראל" גאה להציג: טיפים לאריזה של מעבר דירה! רגע לפני שאתם מכניסים את הדירה שלכם לארגזים, איך נערכים ואורזים נכון?

 

1. לא מחכים יום לפני המעבר

הדבר החשוב ביותר הוא לתכנן מראש את האריזה שלכם. אל תמתינו עם האריזות ליום שלפני המעבר, אלא דאגו להכין לעצמכם לו"ז אריזה המפורט על פי ימים, שעות ואזורי אריזה.

 

2. לא מעמיסים על הארגזים

טיפים לאריזה יעילה במעבר דירה כוללים בין היתר את הטיפ הבא: אל תעמיסו על הארגזים. זיכרו כי בסופו של דבר ארגזים יכולים להקרע. ארגז שארוז נכון ובמשקל הגיוני הוא ארגז שאתם יכולים להרים ללא כל בעיה.

 

3. אורזים בצורה חסכונית

מצד שני, כדאי לארוז בצורה חסכונית ולנצל כמה שיותר כל ארגז. הסיבה? ההובלה שלכם מתומחרת בין היתר על פי מספר הארגזים, כך שאריזה חסכונית גם תוזיל לכם עלויות.

 

4. אורזים בארגזים בגדלים שונים

כשאתם רוכשים ארגזים, כדאי לרכוש ארגזים בגדלים שונים. בעוד ארגזים גדולים יכולים לשמש אתכם להובלת הבגדים, את כלי המטבח יהיה נוח יותר לאחסן בארגזים קטנים יותר.

 

5. זה בסדר לבקש עזרה מהילדים

כן, גם הילדים שלכם יכולים לסייע לכם במלאכת האריזות! אריזת הדירה שלכם יכולה להיות גם מהנה בעת שכולם נרתמים למאמץ המשותף. הנחו את ילדים, חלקו אותם לאזורים ותנו גם להם ליהנות מהתחושה שהם עזרו לכם.

 

6. אפשר גם שלא לארוז: שירותי אריזה עד אליכם!

כשאנחנו נותנים טיפים לאריזת דירה לקראת מעבר, הטיפ הגדול ביותר שנוכל לתת לכם הוא להסתייע בשירותי האריזה שלנו. אם אתם עסוקים מאד או לחילופין לא אוהבים אריזות, הצוות המקצועי שלנו יוכל לסייע לכם בארגון החפצים, אריזה נכונה וסימון הארגזים.

 

7. לא אורזים מה שלא צריכים

בעת שאתם מובילים חפצים שאין לכם בהם שימוש, אתם גם גודשים את הבית החדש שלכם בחפצים ללא תכלית, וגם עתידים לשלם יותר על ההובלה שלכם. ההובלה מתומחרת לא רק על פי מספר הארגזים אלא גם על משקלם. המשמעות? ככל שתובילו פחות, כך ההובלה תעלה לכם פחות כסף.

 

8. פריטים שבירים עוטפים בעיתון

אם אתם מעבירים צלחות, מוצרי קרמיקה ויצירות אומנות שבירות, חשוב מאד לעטוף פריטים שבירים באופן הבא: שכבה אחת של נייר עיתון ועוד שכבה של ניילון. הפריטים השבירים יכולים לזוז במהלך עבודת הסבלות וההובלה ולהגיע שבורים אל הדירה החדשה. על כן, טפלו בפריטים אלו היטב.

 

9. ממספרים את הארגזים

על מנת שתוכלו לעקוב אחר התכולה שלכם, מומלץ למספר את הארגזים. לדוגמא, בהנחה ויש לכם 37 ארגזים – מספרו אותם מ-1 ועד 37. כך, במעמד הפריקה, תוכלו לעקוב אחר כל ארגז וארגז לדעת שכולם נמצאים ואף ארגז לא חסר לכם.

 

10. ארזו לפי אזורים

טיפ נוסף וחשוב הוא לארוז את הדירה לפי אזורים: כך, במעמד הפריקה כל ארגז נכנס לחדר מסוים ונשאר בו, מבלי שאתם צריכים לחלק את עצמכם בין חלקים שונים בבית. פתחתם ארגז של המטבח? כל הפריקה מתבצעת במטבח, מבלי שיש בארגז עוד חפצים נוספים המיועדים לחדרים אחרים בבית.