להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
טל זיו
טל זיו
18/03/2019

חיפשתי להוביל דברים לבד כי לא רציתי להסתבך עם הובלה וכסף זה היה נשמע לי בלאגן... בסוף התייאשתי ורציתי לבדוק מחירים. כולם הציעו לי מחירים גבוהים ומופקעים עד שהגעתי למובילים בישראל שנתנו לי מחיר כ"כ נוח שישר סגרתי איתם הובלה מהיום למחר. הם הגיעו בדיוק בזמן והיו מקסימים. אפילו לקחו איתם את המכונת כביסה הישנה ופינו לי אותה.
תודה!

מה חדש
הצעת מחיר להובלה:

מחפשים הצעת מחיר זולה להובלה באזור מגורכם? באתר המובילים בישראל תוכלו לקבל הצעת מחיר להובלה לפי אזור במחיר הזול בישראל

עודכן לאחרונה: 04/05/2024, 18:55
מחסנים להשכרה בבני ברק:

עודכן לאחרונה: 23/04/2024, 22:07
הובלות בנצרת:

עודכן לאחרונה: 13/04/2024, 15:22
הובלות לחיילים:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 14:28

טיפים לאריזה לפני מעבר דירה

לגזור ולשמור - טיפים לאריזה לפני מעבר דירה

אתר "המובילים בישראל" גאה להציג: טיפים לאריזה של מעבר דירה! רגע לפני שאתם מכניסים את הדירה שלכם לארגזים, איך נערכים ואורזים נכון?

 

1. לא מחכים יום לפני המעבר

הדבר החשוב ביותר הוא לתכנן מראש את האריזה שלכם. אל תמתינו עם האריזות ליום שלפני המעבר, אלא דאגו להכין לעצמכם לו"ז אריזה המפורט על פי ימים, שעות ואזורי אריזה.

 

2. לא מעמיסים על הארגזים

טיפים לאריזה יעילה במעבר דירה כוללים בין היתר את הטיפ הבא: אל תעמיסו על הארגזים. זיכרו כי בסופו של דבר ארגזים יכולים להקרע. ארגז שארוז נכון ובמשקל הגיוני הוא ארגז שאתם יכולים להרים ללא כל בעיה.

 

3. אורזים בצורה חסכונית

מצד שני, כדאי לארוז בצורה חסכונית ולנצל כמה שיותר כל ארגז. הסיבה? ההובלה שלכם מתומחרת בין היתר על פי מספר הארגזים, כך שאריזה חסכונית גם תוזיל לכם עלויות.

 

4. אורזים בארגזים בגדלים שונים

כשאתם רוכשים ארגזים, כדאי לרכוש ארגזים בגדלים שונים. בעוד ארגזים גדולים יכולים לשמש אתכם להובלת הבגדים, את כלי המטבח יהיה נוח יותר לאחסן בארגזים קטנים יותר.

 

5. זה בסדר לבקש עזרה מהילדים

כן, גם הילדים שלכם יכולים לסייע לכם במלאכת האריזות! אריזת הדירה שלכם יכולה להיות גם מהנה בעת שכולם נרתמים למאמץ המשותף. הנחו את ילדים, חלקו אותם לאזורים ותנו גם להם ליהנות מהתחושה שהם עזרו לכם.

 

6. אפשר גם שלא לארוז: שירותי אריזה עד אליכם!

כשאנחנו נותנים טיפים לאריזת דירה לקראת מעבר, הטיפ הגדול ביותר שנוכל לתת לכם הוא להסתייע בשירותי האריזה שלנו. אם אתם עסוקים מאד או לחילופין לא אוהבים אריזות, הצוות המקצועי שלנו יוכל לסייע לכם בארגון החפצים, אריזה נכונה וסימון הארגזים.

 

7. לא אורזים מה שלא צריכים

בעת שאתם מובילים חפצים שאין לכם בהם שימוש, אתם גם גודשים את הבית החדש שלכם בחפצים ללא תכלית, וגם עתידים לשלם יותר על ההובלה שלכם. ההובלה מתומחרת לא רק על פי מספר הארגזים אלא גם על משקלם. המשמעות? ככל שתובילו פחות, כך ההובלה תעלה לכם פחות כסף.

 

8. פריטים שבירים עוטפים בעיתון

אם אתם מעבירים צלחות, מוצרי קרמיקה ויצירות אומנות שבירות, חשוב מאד לעטוף פריטים שבירים באופן הבא: שכבה אחת של נייר עיתון ועוד שכבה של ניילון. הפריטים השבירים יכולים לזוז במהלך עבודת הסבלות וההובלה ולהגיע שבורים אל הדירה החדשה. על כן, טפלו בפריטים אלו היטב.

 

9. ממספרים את הארגזים

על מנת שתוכלו לעקוב אחר התכולה שלכם, מומלץ למספר את הארגזים. לדוגמא, בהנחה ויש לכם 37 ארגזים – מספרו אותם מ-1 ועד 37. כך, במעמד הפריקה, תוכלו לעקוב אחר כל ארגז וארגז לדעת שכולם נמצאים ואף ארגז לא חסר לכם.

 

10. ארזו לפי אזורים

טיפ נוסף וחשוב הוא לארוז את הדירה לפי אזורים: כך, במעמד הפריקה כל ארגז נכנס לחדר מסוים ונשאר בו, מבלי שאתם צריכים לחלק את עצמכם בין חלקים שונים בבית. פתחתם ארגז של המטבח? כל הפריקה מתבצעת במטבח, מבלי שיש בארגז עוד חפצים נוספים המיועדים לחדרים אחרים בבית.