להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

מתחייבים למחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
אמיל דנילוב
אמיל דנילוב
10/08/2017

קודם כל חייב להגיד שפשוט הצלתם אותי!
הייתי חייב הובלה ואחסנה של דירת סטודיו בגלל מעבר לחו"ל למספר חודשים.
הזמנתי שירות גם של הובלה וגם של אחסנה מאזור השרון
המחיר היה ממש נוח, הגעתם בזמן, הכל עבר חלק
אין ספק שכשאחזור אזמין שוב הובלה
* נקודה לשיפור: לקח בערך 3 שעות עד שחזרו אליי

מה חדש
הובלות ברעננה:

עודכן לאחרונה: 06/02/2021, 11:18
אחסון תכולת דירה בגבעתיים:

שירותי אחסנה בגבעתיים של דירות, משרדים וחנויות במחירים הזולים במדינה.

עודכן לאחרונה: 03/12/2019, 14:21
אחסון תכולת דירה במרכז:

אחסון תכולת דירות במרכז הארץ כולל אפשרות לאחסן חפצים בודדים במרכז מהיום להיום.

עודכן לאחרונה: 08/12/2019, 15:40
הובלות משרדים בשרון:

מתקשרים, אורזים ועוברים משרד.

עודכן לאחרונה: 05/12/2019, 09:13

חוזה הובלות

לפני שמובילים, חותמים – הסכם עבודה לפני ההובלה

כשמגיעה אליכם הובלה מטעם אתר "המובילים בישראל", אתם יכולים להיות שקטים כי אתם מקבלים דרך קבע את הטוב ביותר! עוד לפני שנוציא את ההובלה אל הפועל, נוציא דבר אחר: חוזה הובלת דירה. שירות עבורנו הוא הדבר החשוב ביותר, ואנו מאמינים בלב שלם כי בעת שהשירות הטוב, הכל יכול להיות טוב. אז מדוע חשוב כל כך לחתום על חוזה העבודה ואילו סעיפים מצויינים בו?

 להורדת חוזה הובלות והדפסת החוזה לחצו כאן

הובלה קטנה או גדולה – מתי כדאי לחתום על החוזה?

ראשית, עליכם לדעת כי חוזה הובלות אינו נחתם רק במעמד של הובלות קטנות, אלא בכל הובלה והובלה שאנחנו מבצעים. כשאתם בוחרים להוביל איתנו, אתם מפקידים בידינו את מיטב הציוד שלכם: החל מרהיטים, דרך מוצרי חשמל ועד חפצים אחרים יקרי ערך. על כן, אנו רואים בחוזה עבודה חשיבות עליונה. הסכם עבודה שכזה לפני ההובלה בפועל הוא אבן הפינה בדרך לשביעות רצונכם המלאה.

מדוע חשוב לחתום על חוזה עבודה?

אז מה הסיבה שבגללה חותמים על חוזה מול חברת הובלות? חוזה של הובלות למעשה מעניק תיעוד לכל הפרטים שהוסכמו על שני הצדדים, כאשר המטרה הברורה היא לנסות ולמנוע כמה שיותר מחלקות לפני ההובלה. כשחותמים על חוזה, חותמים עליו כששני הצדדים מודעים לחלק שעליהם למלא. בחוזה ההובלות אנחנו נפרט את כל מהלך ההובלה: משלב הצעת המחיר, דרך פירוט של כל הפריטים שעתידים לצאת להובלה, סוג הרכב שבאמצעותו נוביל, מספר המובילים, תאריך תחילת ההובלה, תאריך הסיום והעלות הכוללת. אנו מאמינים שבאופן זה כל אחד מהצדדים יכול להתנהל בראש שקט ובשקט נפשי.

חתימה על החוזה: אך ורק חתימה פרונטלית

דרך האתר שלנו, הסכם להעברת דירה או הסכם להובלה קטנה יותר, נחתם אך ורק פרונטלית. בעוד ישנן חברות שחותמות על הסכמים דרך הטלפון עם חתימה קולית או באמצעות התכתבויות במייל, אנו מאמינים במפגש אחר בין נותן השירות והלקוח, אתם. לפני ההובלה, יגיעו אליכם נציגים מטעמנו על מנת להכיר אתכם, להיות קשובים לצרכי ההובלה שלכם ולחתום על חוזה ההובלה. חוזה הנחתם בצורה פרונטלית הוא חוזה המכבד יותר את שני הצדדים וכזה שיכול להציף פרמטרים שונים שרוצים להוסיף לחוזה.

מדוע חשוב לציין אם יש בבניין מעלית או לא?

במעמד חתימת ההסכם יצויינו פרטים שונים כדוגמת הקומה בה אתם גרים והאם יש בבניין שלכם מעלית. מדוע פרט שכזה חשוב? משום שעלות ההובלה שתינתן לכם מבוססת על העובדה שיש או אין לכם מעלית בבניין. ניקח לדוגמא מקרה בו יש מעלית בבניין: הרי שיהיה ניתן להוביל את מרבית החפצים באמצעות המעלית. במקרה בו אין מעלית אלא רק חדר מדרגות? יש צורך בעבודה של צוות סבלים שינייד את כל התכולה דרך חדר המדרגות. הובלה עם מעלית זולה יותר בהשוואה להובלה עם סבלים, ועל כן אנו מציינים את הפרמטר הזה במעמד חתימת ההסכם.