להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
חן שוורץ
חן שוורץ
17/05/2018

הזמנתי דרככם העברת תכולה של דירה מזכרון יעקב לכפר יונה
בהתחלה חששתי להזמין שירות מהאינטרנט אך משלב ההצעה ידעתי שיש על מי לסמוך
השירותי אריזה היו מעולים ומומלצים מאוד למי שאין זמן
כל המעבר היה בשעה שקבענו, גם המנוף עזר לנו מאוד להרים את המקרר והסלון
בקיצור שירות מעולה עם אנשים מדהימים!
תודה
חן

מה חדש
הצעת מחיר להובלה:

מחפשים הצעת מחיר זולה להובלה באזור מגורכם? באתר המובילים בישראל תוכלו לקבל הצעת מחיר להובלה לפי אזור במחיר הזול בישראל

עודכן לאחרונה: 04/05/2024, 18:55
מחסנים להשכרה בבני ברק:

עודכן לאחרונה: 23/04/2024, 22:07
הובלות בנצרת:

עודכן לאחרונה: 13/04/2024, 15:22
הובלות לחיילים:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 14:28

חוזה הובלות

לפני שמובילים, חותמים – הסכם עבודה לפני ההובלה

כשמגיעה אליכם הובלה מטעם אתר "המובילים בישראל", אתם יכולים להיות שקטים כי אתם מקבלים דרך קבע את הטוב ביותר! עוד לפני שנוציא את ההובלה אל הפועל, נוציא דבר אחר: חוזה הובלת דירה. שירות עבורנו הוא הדבר החשוב ביותר, ואנו מאמינים בלב שלם כי בעת שהשירות הטוב, הכל יכול להיות טוב. אז מדוע חשוב כל כך לחתום על חוזה העבודה ואילו סעיפים מצויינים בו?

 להורדת חוזה הובלות והדפסת החוזה לחצו כאן

הובלה קטנה או גדולה – מתי כדאי לחתום על החוזה?

ראשית, עליכם לדעת כי חוזה הובלות אינו נחתם רק במעמד של הובלות קטנות, אלא בכל הובלה והובלה שאנחנו מבצעים. כשאתם בוחרים להוביל איתנו, אתם מפקידים בידינו את מיטב הציוד שלכם: החל מרהיטים, דרך מוצרי חשמל ועד חפצים אחרים יקרי ערך. על כן, אנו רואים בחוזה עבודה חשיבות עליונה. הסכם עבודה שכזה לפני ההובלה בפועל הוא אבן הפינה בדרך לשביעות רצונכם המלאה.

מדוע חשוב לחתום על חוזה עבודה?

אז מה הסיבה שבגללה חותמים על חוזה מול חברת הובלות? חוזה של הובלות למעשה מעניק תיעוד לכל הפרטים שהוסכמו על שני הצדדים, כאשר המטרה הברורה היא לנסות ולמנוע כמה שיותר מחלקות לפני ההובלה. כשחותמים על חוזה, חותמים עליו כששני הצדדים מודעים לחלק שעליהם למלא. בחוזה ההובלות אנחנו נפרט את כל מהלך ההובלה: משלב הצעת המחיר, דרך פירוט של כל הפריטים שעתידים לצאת להובלה, סוג הרכב שבאמצעותו נוביל, מספר המובילים, תאריך תחילת ההובלה, תאריך הסיום והעלות הכוללת. אנו מאמינים שבאופן זה כל אחד מהצדדים יכול להתנהל בראש שקט ובשקט נפשי.

חתימה על החוזה: אך ורק חתימה פרונטלית

דרך האתר שלנו, הסכם להעברת דירה או הסכם להובלה קטנה יותר, נחתם אך ורק פרונטלית. בעוד ישנן חברות שחותמות על הסכמים דרך הטלפון עם חתימה קולית או באמצעות התכתבויות במייל, אנו מאמינים במפגש אחר בין נותן השירות והלקוח, אתם. לפני ההובלה, יגיעו אליכם נציגים מטעמנו על מנת להכיר אתכם, להיות קשובים לצרכי ההובלה שלכם ולחתום על חוזה ההובלה. חוזה הנחתם בצורה פרונטלית הוא חוזה המכבד יותר את שני הצדדים וכזה שיכול להציף פרמטרים שונים שרוצים להוסיף לחוזה.

מדוע חשוב לציין אם יש בבניין מעלית או לא?

במעמד חתימת ההסכם יצויינו פרטים שונים כדוגמת הקומה בה אתם גרים והאם יש בבניין שלכם מעלית. מדוע פרט שכזה חשוב? משום שעלות ההובלה שתינתן לכם מבוססת על העובדה שיש או אין לכם מעלית בבניין. ניקח לדוגמא מקרה בו יש מעלית בבניין: הרי שיהיה ניתן להוביל את מרבית החפצים באמצעות המעלית. במקרה בו אין מעלית אלא רק חדר מדרגות? יש צורך בעבודה של צוות סבלים שינייד את כל התכולה דרך חדר המדרגות. הובלה עם מעלית זולה יותר בהשוואה להובלה עם סבלים, ועל כן אנו מציינים את הפרמטר הזה במעמד חתימת ההסכם.