להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
חאלד אבו כף
חאלד אבו כף
19/01/2018

חבל על הזמן
כל הכבוד על שירות שלכם

מה חדש
אחסון על גבי משטחים:

עודכן לאחרונה: 20/07/2024, 22:36
הובלות בקריית ים:

עודכן לאחרונה: 16/07/2024, 11:26
הובלות בקרית אונו:

עודכן לאחרונה: 15/07/2024, 16:15
הובלות בקרית גת:

עודכן לאחרונה: 15/07/2024, 15:13

הרמת זכוכית לגובה

הרמת זכוכית לגובה – בדרך בטוחה

זכוכית היא ללא ספק חומר גלם מעורר מחלוקת. מצד אחד היא מרהיבה, מוצקה ושימושית – ומצד שני עדינה, כבדה ושברירית.

מה עושים כשרוצים להשתמש בחומר המרשים הזה בעולמות הבנייה? כאשר רוצים להשתמש בה לחיפוי דירות יוקרה, משרדים ומבנים ציבוריים? איך ניתן להרים זכוכית לגובה, ומתי זה לא אפשרי? רגע לפני שאתם מוותרים על הטאץ היוקרתי, ריכזנו לכם את כל מה שצריך לדעת על הרמת זכוכית לגובה בדרך בטוחה.

 

הרמת זכוכית בכל משקל לגובה רב
מה אנחנו מציעים?
הרמת זכוכית באמצעות מנוף מתאים מהיום להיום
הרמת זכוכיות בוואקום במחיר הוגן
שירות בפריסה ארצית רחבה

לפרטים והזמנת השירות חייגו:
053-7931-381

 הרמת זכוכית לגובה


איך מרימים זכוכית לגובה? אלו השלבים העיקריים:

תכנון ראשוני – ראשית יש להיערך לפעולת הרמת הזכוכית לגובה ע"י תכנון ראשוני מוקפד, הכולל הערכת כובד המשקל, כמות, אילו אמצעי בטיחות צריך לנקוט, האם יש מכשולים בדרך, וחנייה למנוף.

בחירת המנוף – יש לבחור את סוג המנוף המתאים ביותר להרמת הזכוכית מבחינה בטיחותית, המשקל, הגובה, הייחודיות של החומר וגורמים נוספים. כדאי לדעת שלא כל מנוף מתאים להרמת זכוכית.

הימנעות מסכנות – זכוכית גדולה המתנפצת מגובה רב זהו מתכון לאסון רב נפגעים, שיכול לגרום גם לנזק כלכלי כבד. יש להיערך היטב ולדאוג לכל פרט, כדי להימנע לחלוטין מסכנות במהלך ההרמה ולבחור במנוף המתאים ביותר לפי גובה.

הרמה והורדה – במהלך הרמת הזכוכית יש להשגיח בצורה מבוקרת על התהליך, על פי נהלי הבטיחות והדרישות, עד להורדת החומר בצורה איטית ובטוחה.

 

מנוף להרמת זכוכית – איזה מנוף מתאים למשימה?

הרמת זכוכית לגובה כרוכה בלא מעט סיכונים בגלל שזהו חומר עדין אך כבד מאוד, ומספיקה תקלה קטנה שיכולה לגרום לזכוכית להינזק או חלילה ליפול מגובה רב.

במקרים כאלה משתמשים בטכנולוגיה חדשנית עם מנופי ונטוזה ("משאבה" בספרדית), המאפשרים הנפת הזכוכית לגובה בוואקום. בדרך זו ניתן להוביל בבטחה את הזכוכית לגובה רב, להוריד או להעלות אותה כשהיא מוצמדת בחוזקה למנוף.


הרמת זכוכית בוואקום – איך זה עובד?

מכשיר הונטוזה פועל עם גלגלי שאיבה המצמידים את הזכוכית אליהם ע"י וואקום חשמלי.

ניתן להשתמש בשיטה זו באופן ידני, כאשר מניחים את משטח הזכוכית על הגלגלים אך זה מתאים בעיקר למשטחי זכוכית קטנים. במקרה של הנפת משטחי זכוכית כבדים וגדולים לגובה, זה יבוצע באמצעות מנוף הרמה עם וואקום בגלגלים, אשר ממש "שואבים" את הזכוכית אליהם בצורה חזקה ובטוחה.

הרמת זכוכית בוואקום מתאימה בעיקר בעבודות בנייה, כמו במקרים של הנפת זכוכית לגובה רב ובמשקל כבד, כאשר זה מבוצע באופן בטוח ומבוקר.

 

מתי משתמשים בהרמת זכוכית לגובה?

1. עבודות בנייה – במקרה שיש צורך להוביל זכוכית לגובה לצרכי חיפוי ובנייה, שיפוץ, תמ"א 38, חיפוי בנייני יוקרה, גורדי שחקים, משרדים, מבנים ציבוריים וכדומה.

2. הזזת זכוכית – כאשר מדובר בהובלת זכוכית כבדה או גדולה מאוד, ואין אפשרות להזיז אותה בצורה ידנית או באמצעים אחרים שאינם מספיק בטוחים.

3. דרכי גישה – במקרים בהם צריך להוביל, להוריד או להעלות זכוכית מגובה רב, ואין דרכי גישה פנויים או בטוחים מספיק.


מה חשוב לדעת לפני שמזמינים מנוף להרמת זכוכית?

* התחשבות בתנאי מזג האוויר – אם ביום ההובלה צפויות רוחות חזקות, רצוי לדחות את זה למועד אחר. רוח חזקה יכולה להזיז את הכבל של הוונטוזה או לפגוע ביציבות של הזכוכית והמנוף בעת ההרמה. גם בימים חמים במיוחד עם טמפרטורה של 40 מעלות ויותר, גלגלי היניקה של הוונטוזה עלולים להינזק.

* התחשבות בתקנים – יש לבדוק מה המשקל המקסימלי שהמנוף מסוגל להרים, כאשר רוב מנופי הוונטוזה מסוגלים להתמודד עם משקל עד 1,100 ק"ג. אמנם אין תקן ישראלי לגבי הרמת זכוכית במנוף, אך מומלץ לבצע בדיקה תקופתית כל חצי שנה, לוודא שהמנוף ומכשירי הוואקום תקינים לגמרי.


כמה עולה להרים זכוכית לגובה עם מנוף?

כמה משלמים על הרמת זכוכית לגובה? ברוב המקרים המחיר מחושב לפי שעת עבודה, בהתאם למספר השעות הדרושות. המחיר נקבע על פי התנאים בשטח, משקל, גובה וגורמים נוספים. כדי לקבל הצעת מחיר מדויקת ומותאמת בדיוק עבורכם, כדאי ליצור קשר עם חברת המובילים בישראל המשתמשת במנופים הטובים והבטוחים ביותר.

הרמת זכוכית לגובה

מה מבצעים

טווח מחירים ממוצע

הרמת זכוכית לבניין משרדים מפואר בגובה 12 קומות לצרכי חיפוי

מדובר בכמות גדולה של זכוכית כבדה, ולכן אנו משתמשים במנוף עם וואקום המבטיח היצמדות מלאה של הזכוכית למכשיר

500-700 ₪ לשעה

הרמת זכוכית לגובה לצרכי שיפוץ ושיפור מבנה הבניין במסגרת תמ"א 38

הרמת הזכוכית תתבצע בוואקום לכל קומות הבניין, תוך התחשבות בגובה המקסימלי עד 25 מטר ובמשקל מקסימלי עד 1100 ק"ג

500-800 ₪ לשעה