להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
אילנה פרץ
אילנה פרץ
12/01/2017

כיף לעבוד איתכם! תמיד חוזרים בזמן עם הצעות מחיר זולות ונוחות

מה חדש
הצעת מחיר להובלה:

מחפשים הצעת מחיר זולה להובלה באזור מגורכם? באתר המובילים בישראל תוכלו לקבל הצעת מחיר להובלה לפי אזור במחיר הזול בישראל

עודכן לאחרונה: 04/05/2024, 18:55
מחסנים להשכרה בבני ברק:

עודכן לאחרונה: 23/04/2024, 22:07
הובלות בנצרת:

עודכן לאחרונה: 13/04/2024, 15:22
הובלות לחיילים:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 14:28

הרמה לגובה

שירותי הרמה לגובה עם מנופי הרמה

ישנן הובלות בהן מי שמרים את התכולה שלכם לגובה הוא צוות המובילים, אך גם ישנן הובלות מורכבות יותר וכבדות יותר שבהן יש לנו צורך בסיוע חיצוני. שירות הרמה לגובה זמין לכם גם דרך אתר "המובילים בישראל" שמרים את התכולה שלכם לגבהים. אילו שירותי הרמה אנחנו מציעים? החל משירות של הרמות משא לגובה ועד לשירות הרמת ציוד וגינות גג. לפניכם המידע המלא לשירות הייחודי המוצע דרכנו – מה שבטוח הוא שאף פריט שלכם לא נשאר למטה...


שירותי הרמה לגובה במחירים ללא תחרות!
הרמה לגובה של רהיטים ומוצרי חשמל
הרמה לגובה למשרדים ודירות
הרמת פריטים בודדים לגובה - גם לקומות הגבוהות
שירות בפריסה ארצית רחבה

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:
053-7931-381

שירותי הרמה לגובה

הצוות שיוביל עבורכם את ההרמה, הכירו:

בכל הובלה שהתכלית שלה היא להעלות פריטים לגובה, יקחו חלק לפחות שני מובילים שונים. הסיבה? איש צוות אחד יתפעל את מנוף ההרמה ואיש צוות אחד לפחות ימתין בקומה לקבל את התכולה. הדוגמא הקלאסית היא עם מנוף להרמת דודי שמש: מתפעל המנוף ירים את דוד השמש למעלה עם כל הציוד הנדרש לרבות הקולטים, ואילו איש הצוות השני יפרוק את הדוד. הרמת דודי שמש היא הדרך הבטוחה לנייד את הדוד אל הגג. דוגמא נוספת היא עם מנוף להרמת גבס: מתפעל המנוף יכוון את ההרמה אל הקומה הנדרשת, בעוד איש צוות אחר שלנו יפרוק את משטחי הגבס ויאפשר לכם לעבוד איתם.


האם ישנן הגבלות עם שירות הרמות לגובה לדירות בקומות הגבוהות?

אנחנו מבצעים הרמה לגובה של רהיטים וגם הרמה לגובה של מוצרי חשמל, מה שאומר שהשירות שלנו נותן מענה מקיף וייסודי לכל סוגי התכולה השונים. כמו כן, חשוב שתכירו את ההגבלות של עבודה עם מנוף ההרמה. עד כמה קריטיות ההגבלות? כמעט ולא! אנחנו יכולים לבצע סבבים שונים של הרמות התכולה כאשר כל סבב יהיה במשקל של עד כ-400 ק"ג. ובאשר לקומה שאליה נוכל להגיע? מנוף להרמת מזגנים או לכל הרמה אחרת יכול להגיע עד לקומה ה-18! מתמודדים עם הפריטים הסבוכים ביותר להובלה עם מנוף להרמת רהיטים או מוצרי חשמל!


קהל היעד לשירות הרמת חומרי בניין

אנחנו שמחים להעניק את השירות המקצועי שלנו גם לקבלנים ופועלי בניין. למרות שבסיס העבודה של אותם אנשי מקצוע הוא עבודה פיסית, אין כל סיבה להתעסק עם משקלים כל כך כבדים. מנוף להרמת חומרי בניין יכול לשאת משקלים כבדים מאד של חומרי הבניין איתם אתם עובדים. הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת לנו להרים אל הקומה בה אתם עובדים משטחים של חול, ברזל, זכוכית, גבס, בטון, מלט, שיש ואבן. בנוסף, אם אתם מבצעים התקנה של מטבחים לדוגמא, נוכל לנייד אליכם באמצעות מנוף ההרמה גם את המטבח עם מנוף המבצע הרמת מטבחים.


תחנה ראשונה: חנות המפעל. תחנה שניה: מנוף להרמת מטבחים

בנוסף, אנו מציעים לכם שירות משולב שחוסך לכם המון זמן וכאב ראש. רכשתם מקרר חדש, ספה חדשה או מטבח חדש? נוכל להתחיל את העבודה עבורכם כבר בחנות המפעל עם הובלת המוצר שרכשתם. לאחר מכן? נגיע עד אליכם ונבצע באמצעות מנוף ההרמה את ההובלה בשלמותה עד לפתח הדירה שלכם. מנוף להרמת מקרר יכול להרים מקררים גם בנפח של 1000 ליטרים, מנוף להרמת ספה יכול להרים עד אליכם גם ספת תלת עם שזלונג, ואת המטבח יהיה ניתן להרים אליכם בסבבים שונים עד לסיום ביצוע המשימה.


הובלות מיוחדות נוספות

שירותים נוספים שאנו מבצעים כוללים הרמה לגובה למשרדים לכל מטרה: מהעתקת המשרד ועד הרמת ציוד למשרד. כמו כן, אנו יכולים לבצע הרמת וטרינות זכוכית בעדינות רבה ובהרמה מבוקרת שתבטיח ניוד מוצלח של הוטרינה. בנוסף, אנו יכולים לבצע הרמת פסנתרים להיכלי תרבות כמו גם לדירות של אנשים פרטיים.