להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
ליטל דואני
ליטל דואני
24/01/2018

כל מה שאכתוב כאן לא יתאר את הלב הענק שלכם
היינו צריכים הובלה דחופה לנזקקים של ציוד חימום ולבוש חם מהצפון למרכז ביום קר וגשום והגעתם בחיוך עם לב ענק וביצעתם את ההובלה והכי מדהים שלא רציתם לקחת אפילו תשלום סמלי, הכל נעשה כתרומה.
אנשים מדהימים חשוב שיידעו מי אתם.

מה חדש
הובלת רהיטים:

עודכן לאחרונה: 19/02/2024, 17:38
הובלת קרטונים:

עודכן לאחרונה: 19/02/2024, 17:29
הובלות קטנות בהוד השרון:

צריכים הובלה קטנה בהוד השרון במחירים זולים? העברת פריטים בודדים בהוד השרון רק אצלנו כולל אריזה

עודכן לאחרונה: 19/02/2024, 13:32
הובלות קטנות בעפולה:

הובלה קטנה בעפולה במחיר קטן במיוחד אצלנו באתר, מספיק לחפש חברות הובלה, אצלנו תקבלו את השירות הטוב ביותר במחיר הזול בישראל

עודכן לאחרונה: 19/02/2024, 13:19

הצעת מחיר להובלה

במדינת ישראל קיימות חברות הובלה רבות המתחרות אחת בשנייה, הן מבחינת עלות והן מבחינה מקצועית.

טווח המחירים של הובלות משתנה בהתאם למספר פרמטרים מרכזיים: המרחק, משקל התכולה, האם קיימת מעלית בדירה והאם קיימת חנייה בסביבה החיצונית של הבניין או הבית.

נכון להיום אין פיקוח על המחירים אותם מציעות החברות ללקוחותיהם ולכן הצעות מחיר להובלה הן הדרך הטובה ביותר להשוות בין החברות הן מבחינת מחירים והן מבחינת השירותים המוצעים במסגרת ההובלה.


✔️ רוצים הצעת מחיר להובלה שתהייה גם זולה? אתם באתר הנכון!
✔️ הצעת מחיר להובלה קטנה החל מ-250 ₪ בכל חלקי הארץ
✔️ אפשרות לקבל הצעת מחיר לפירוק והרכבת הרהיטים
✔️ הצעות מחיר לאריזת הדירה או הרהיטים
✔️ הצעת מחיר להובלת דירה
החל מ-500 ש"ח (לדירת חדר)
✔️ אפשרות לקבל הצעת מחיר להעברת פריט אחד
ביטוח מלא על כל הובלה קטנה או גדולה

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו:
053-7931-381

רוצים הצעת מחיר להובלה?
 

הצעת מחיר להובלות - הפרמטרים המשפיעים על ההצעה

מרחק - המרחק מנקודת המוצא אל נקודת היעד תשפיע על המחיר של ההובלה. כל חברה תעשה חישוב לגבי עלות הדלק בהתאם לקילומטראז' הנדרש מנקודה אחת לשנייה ועל מחיר העלות היא תוסיף את תוספת המחיר (הרווח של החברה). קחו בחשבון כי הובלה בתוך עיר תעלה פחות מאשר הובלה מעיר אחת לאחרת.

כמות - המחיר של ההובלה יעלה בהתאם לכמות התכולה אותם אתם מעוניינים להעביר. אם יש לכם מספר פריטים בודדים, ישתלם יותר לפנות אל חברה או בעל מקצוע אשר מבצעים הובלות קטנות בכל הארץ או הובלות משולבות.

תאריך - כאן נלקח בחשבון חודש ההובלה והיום בו מתבצעת ההובלה.

הובלת דירה באחד מחודשי החורף תהיה בעלות זולה יותר מאשר הובלה בחודשי הקיץ. עלות הובלה בתחילתו או בסופו של החודש תהיה יקרה יותר לעומת הובלה באמצע החודש.

קומה - פרמטר נוסף אשר יילקח בחשבון ב- 'הובלות הצעת מחיר' היא הקומה ממנה מעמיסים את התכולה והקומה אליה מביאים את התכולה. העמסה ופירוק בקומות גבוהות יעלו יותר משר העמסה ופירוק בקומות קרקע או קומות ראשונות של בניין. אם אין מעלית בבניין העלות של ההובלה תהיה גבוהה יותר.

ציוד מיוחד - אם יש לכם פסנתר, ויטרינה כבדה או כל ציוד כבד אחר ובבניין אין מעלית או שלא ניתן להכניס את הפריט למעלית, יידרש ציוד מיוחד, כמו למשל מנוף. ציוד מיוחד משמע מחיר גבוה יותר של ההובלה.

שירותים נלווים - חברות הובלה רבות מציעות גם שירותים נלווים, כמו למשל פירוק והרכבה ואריזת תכולת הבית. שירותים אלו ידרשו תוספת תשלום.

המחיר הסופי של ההובלות חייב לכלול מע"מ. המחיר של ההובלה יתבסס על הפרמטרים שנכתבו כאן.


הובלות הצעת מחיר - בדיקת החברה

הצעות מחיר של הובלות הן הצעות המוגשות לצרכנים ממספר חברות הובלה. הצעות אלו ניתנת לצרכנים ללא עלות וללא כל התחייבות. חשוב שכל אדם המעוניין לשכור את שירותיה של חברת הובלות יעשה סקר הצעות מחיר ויכריע באשר להצעה המתאימה לו מבחינה כלכלית.

חשוב לזכור כי המחיר הוא פרמטר חשוב אך המקצועיות והניסיון של החברה וצוות המובילים אשר היא מעסיקה הם לא פחות חשובים ולכן פעמים משתלם לבחור בהצעת מחיר של חברה אמינה ומקצועית, גם אם היא אינה הזולה מבין כל ההצעות אשר התקבלו.