להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
דב שם טוב
דב שם טוב
05/03/2019

חבר'ה מצוינים! התקשרתי וקיבלתי הצעה על הובלת דירה מראשון לציון לרחובות מבחור בשם לאון שנתן לי הצעה על כל התכולה, היה הכי זול מכולם וגם עשה לנו עצירה בדרך להוריד 2 ספות אצל הילד.


מה חדש
הצעת מחיר להובלה:

מחפשים הצעת מחיר זולה להובלה באזור מגורכם? באתר המובילים בישראל תוכלו לקבל הצעת מחיר להובלה לפי אזור במחיר הזול בישראל

עודכן לאחרונה: 04/05/2024, 18:55
מחסנים להשכרה בבני ברק:

עודכן לאחרונה: 23/04/2024, 22:07
הובלות בנצרת:

עודכן לאחרונה: 13/04/2024, 15:22
הובלות לחיילים:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 14:28

הובלת קופסאות

הובלת קופסאות עם תכולה משתנה

ישנם פריטים שמובילים אותם מבלי שהם נארזים, כך לדוגמא עם מוצרי חשמל ורהיטים. מנגד, ישנם פריטים המוכנסים אל תוך קופסאות כחלק מתהליך האריזה והם מובלים בצורה זו. אתר "המובילים בישראל" מוביל לכם בכל צורה הנוחה לכם – גם כאשר התכולה שלכם נמצאת בתוך קופסאות. אנחנו מבצעים הובלה מסוג הובלת קופסאות פלסטיק, עץ, קרטון ועוד.

 

הובלה של קופסות מכל הסוגים בכל הגדלים
קופסאות פלסטיק, עץ ומתכת
אפשרות הובלת קופסאות עץ כבדות במנוף
צריכים הובלה מעכשיו לעכשיו?
דברו איתנו, יש לנו מענה עבורכם
השירות בפריסה ארצית רחבה

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:
053-7931-381

הובלת קופסאות

 

הובלת מספר קופסאות אפשרית גם עם טנדר

לא תמיד יש צורך במשאית הובלה על מנת לבצע עבורכם את ההובלה. אנחנו שמים את טובתכם בראש סדר העדיפויות, כאשר דרך קבע מה שמנחה אותנו הוא הרצון להוזיל לכם את העלויות. בעת שאתם צריכים מוביל שיבצע הובלה קטנה מסוג הובלת קופסאות עם בגדים לדוגמא, ניתן לבצע את ההובלה באמצעות טנדר. הובלה שכזו הינה זולה יותר משתי סיבות: עלות התפעול של הטנדר נמוכה יותר, וההובלה מתבצעת על ידי מוביל אחד.


הובלת קופסאות ממספר מוקדים

אתם עומדים מאחורי עסק שצריך הובלה של כמה סבבים ומכמה מוקדים? אנחנו נהיה שם לבצע את ההובלה עבורכם! השירות הניתן לכם מאיתנו כולל הובלה של קופסאות ממספר מוקדים שונים. הובלה שכזו מאפיינת חברות ותאגידים המחזיקים בכמה אזורי אחסנה שונים. אנחנו נוכל להתחיל הובלת קופסאות קרטון מנקודה אחת, לאסוף עוד קופסאות בנקודה שנייה ולהמשיך הלאה אל נקודת היעד הסופית. הקופסאות יכולות להיות מלאות בכל סוג של תכולה, כאשר המחיר נקבע על פי משקלה.


כמה עולה הובלה של קופסאות עם תכולה משתנה?

המחיר שאנו מציעים לכם אינו נקבע על פי סוג הקופסא או התכולה שבה. מה שקובע את המחיר הוא אך ורק משקל והיקף התכולה. כך לדוגמא, הובלת קופסאות עץ עם תכולה כבדה מאד, תעלה יותר משירות של הובלת קופסאות עם כלי אוכל מפלסטיק שכמעט ואינם שוקלים. בכל מקרה, המחירים שאנו מציעים לכם הינם מחירים נוחים והוגנים שלא ישאירו לכם מקום להתלבט או להסס – אלא פשוט להוביל איתנו! כל עוד יש ברשותכם מספר מועט של קופסאות, נוביל אותן באמצעות הטנדר. עם הובלות נרחבות יותר נשמיש את משאית ההובלה הגדולה.