להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
ברוך ואתי
ברוך ואתי
27/09/2018

איזה שירות חבל על הזמן!!!
תודה לכם נשמות טובות על העברת ציוד של עסק למחסן בהתראה קצרה כל כך ובמחיר מאוד הוגן

מה חדש
הובלת רהיטים:

עודכן לאחרונה: 19/02/2024, 17:38
הובלת קרטונים:

עודכן לאחרונה: 19/02/2024, 17:29
הובלות קטנות בהוד השרון:

צריכים הובלה קטנה בהוד השרון במחירים זולים? העברת פריטים בודדים בהוד השרון רק אצלנו כולל אריזה

עודכן לאחרונה: 19/02/2024, 13:32
הובלות קטנות בעפולה:

הובלה קטנה בעפולה במחיר קטן במיוחד אצלנו באתר, מספיק לחפש חברות הובלה, אצלנו תקבלו את השירות הטוב ביותר במחיר הזול בישראל

עודכן לאחרונה: 19/02/2024, 13:19

הובלת קופסאות

הובלת קופסאות עם תכולה משתנה

ישנם פריטים שמובילים אותם מבלי שהם נארזים, כך לדוגמא עם מוצרי חשמל ורהיטים. מנגד, ישנם פריטים המוכנסים אל תוך קופסאות כחלק מתהליך האריזה והם מובלים בצורה זו. אתר "המובילים בישראל" מוביל לכם בכל צורה הנוחה לכם – גם כאשר התכולה שלכם נמצאת בתוך קופסאות. אנחנו מבצעים הובלה מסוג הובלת קופסאות פלסטיק, עץ, קרטון ועוד.

 

הובלה של קופסות מכל הסוגים בכל הגדלים
קופסאות פלסטיק, עץ ומתכת
אפשרות הובלת קופסאות עץ כבדות במנוף
צריכים הובלה מעכשיו לעכשיו?
דברו איתנו, יש לנו מענה עבורכם
השירות בפריסה ארצית רחבה

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:
053-7931-381

הובלת קופסאות

 

הובלת מספר קופסאות אפשרית גם עם טנדר

לא תמיד יש צורך במשאית הובלה על מנת לבצע עבורכם את ההובלה. אנחנו שמים את טובתכם בראש סדר העדיפויות, כאשר דרך קבע מה שמנחה אותנו הוא הרצון להוזיל לכם את העלויות. בעת שאתם צריכים מוביל שיבצע הובלה קטנה מסוג הובלת קופסאות עם בגדים לדוגמא, ניתן לבצע את ההובלה באמצעות טנדר. הובלה שכזו הינה זולה יותר משתי סיבות: עלות התפעול של הטנדר נמוכה יותר, וההובלה מתבצעת על ידי מוביל אחד.


הובלת קופסאות ממספר מוקדים

אתם עומדים מאחורי עסק שצריך הובלה של כמה סבבים ומכמה מוקדים? אנחנו נהיה שם לבצע את ההובלה עבורכם! השירות הניתן לכם מאיתנו כולל הובלה של קופסאות ממספר מוקדים שונים. הובלה שכזו מאפיינת חברות ותאגידים המחזיקים בכמה אזורי אחסנה שונים. אנחנו נוכל להתחיל הובלת קופסאות קרטון מנקודה אחת, לאסוף עוד קופסאות בנקודה שנייה ולהמשיך הלאה אל נקודת היעד הסופית. הקופסאות יכולות להיות מלאות בכל סוג של תכולה, כאשר המחיר נקבע על פי משקלה.


כמה עולה הובלה של קופסאות עם תכולה משתנה?

המחיר שאנו מציעים לכם אינו נקבע על פי סוג הקופסא או התכולה שבה. מה שקובע את המחיר הוא אך ורק משקל והיקף התכולה. כך לדוגמא, הובלת קופסאות עץ עם תכולה כבדה מאד, תעלה יותר משירות של הובלת קופסאות עם כלי אוכל מפלסטיק שכמעט ואינם שוקלים. בכל מקרה, המחירים שאנו מציעים לכם הינם מחירים נוחים והוגנים שלא ישאירו לכם מקום להתלבט או להסס – אלא פשוט להוביל איתנו! כל עוד יש ברשותכם מספר מועט של קופסאות, נוביל אותן באמצעות הטנדר. עם הובלות נרחבות יותר נשמיש את משאית ההובלה הגדולה.