להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
מני דהן
מני דהן
04/01/2018

אתמול עברנו דירה בפעם הראשונה, ושמחים שבחרנו בכם לבצע את העברת הדירה וגם את האריזה, אם היה אפשר לתת יותר מ 5 היינו נותנים
תודה על הכל 
מני וליאל דהן

מה חדש
אחסון על גבי משטחים:

עודכן לאחרונה: 20/07/2024, 22:36
הובלות בקריית ים:

עודכן לאחרונה: 16/07/2024, 11:26
הובלות בקרית אונו:

עודכן לאחרונה: 15/07/2024, 16:15
הובלות בקרית גת:

עודכן לאחרונה: 15/07/2024, 15:13

הובלת ציוד מכני

הובלת ציוד מכני בדרך המקצועית ביותר שיש!

לא כל חברת הובלות יכולה לבצע הובלת ציוד מכני, שכן עבור שירות שכזה יש צורך לעמוד בסטנדרטים נוקשים של בקרת איכות ובטיחות, עליהם לא ניתן להתפשר כלל וכלל. בראש ובראשונה צריך לוודא שהציוד המכני רתום כהלכה, כשבחלק מכלי הרכב שמיועדים לעבודות עפר למשל יש צורך בעבודה עם נקודות עיגון. אותן נקודות עיגון מאפשרות לנו לקשור שרשראות בינן לבין רכב ההובלה, וישנם עוד דגשים רבים שרק מובילים מקצועיים ומנוסים יכולים להכיר בנושא של הובלת ציוד מכני רגיש. אנחנו, המובילים בישראל, עוסקים בהובלות של ציוד מכני כבד כבר במשך שנים רבות, וניסיון כמו שיש לנו לא תמצאו אצל אף מוביל אחר בארץ!


הובלות ציוד מכני הנדסי כבד מהיום להיום!
שירות 24 שעות ביממה
מובילים גם ציוד כבד מאוד בעזרת מנוף
משאית עם רמפה מיוחדת להעמסת הציוד
ביטוח מלא על כל התכולה

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:
053-7931-381

הובלת ציוד מכני כבד 

כיצד מתבצעות הובלות ציוד מכני כבד?

ישנן כמה שיטות להובלת ציוד מכני, וכמובן שכל חברה להובלת ציוד מכני כבד צריכה להכיר את אותן השיטות ולהתאים אותן לציוד המכני שעליה להוביל. כבר עסקנו בשיטת הקשירה לנקודות עיגון, אשר בה נעשה שימוש ברוב המקרים של הובלת ציוד מכני כבד, אך ישנם גם מקרים שבהם מדובר למשל בציוד מכני קל, אותו ניתן להוביל על גבי גרור. לעיתים על מנת להעלות ציוד מכני לגרור יש צורך לבצע הובלת ציוד מכני עם מנוף.


דגשים שצריך להתייחס אליהם בעת הובלת ציוד מכני הנדסי ממונע

כאשר מובילים ציוד מכני הנדסי ממונע, יש לקשור אותו לרכב ההובלה כשבלם החניה נמצא על מצב חניה (P). עם זאת חשוב לדעת שהיעילות של בלם החנייה הינה מוגבלת, ולכן יש צורך לעיתים לעשות שימוש באמצעים נוספים, כמו למשל במחסומים, אותם ממקמים לפני הגלגלים או השרשראות של הציוד המכני.

מובילים רבים שאינם מנוסים לא תמיד מודעים לדגשים שכאלה, וחשוב מאוד שתבצעו השוואת מחירים מעמיקה לפני שאתם בוחרים את המובילים שלכם. תוכלו לעשות זאת דרכנו כאן באתר על ידי כך שתשאירו את הפרטים שלכם ואנחנו נחזור אליכם עם כמה הצעות מחיר משתלמות מהמובילים המומלצים והמנוסים ביותר שיש ברשותנו. תוכלו לסמוך עלינו בעיניים עצומות שנדאג לציוד המכני שלכם, ואם תזמינו הובלה כבר עכשיו תקבלו עליה ביטוח מלא!