להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
אמיל דנילוב
אמיל דנילוב
10/08/2017

קודם כל חייב להגיד שפשוט הצלתם אותי!
הייתי חייב הובלה ואחסנה של דירת סטודיו בגלל מעבר לחו"ל למספר חודשים.
הזמנתי שירות גם של הובלה וגם של אחסנה מאזור השרון
המחיר היה ממש נוח, הגעתם בזמן, הכל עבר חלק
אין ספק שכשאחזור אזמין שוב הובלה
* נקודה לשיפור: לקח בערך 3 שעות עד שחזרו אליי

מה חדש
הצעת מחיר להובלה:

מחפשים הצעת מחיר זולה להובלה באזור מגורכם? באתר המובילים בישראל תוכלו לקבל הצעת מחיר להובלה לפי אזור במחיר הזול בישראל

עודכן לאחרונה: 04/05/2024, 18:55
מחסנים להשכרה בבני ברק:

עודכן לאחרונה: 23/04/2024, 22:07
הובלות בנצרת:

עודכן לאחרונה: 13/04/2024, 15:22
הובלות לחיילים:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 14:28

הובלת פסנתר בירושלים

דו, רה מי - הובלת פסנתר בירושלים - כולל מנוף!

אתר "המובילים בישראל" מבצע הובלות קטנות וגדולות כאחד. אחת ההובלות הכבדות ביותר שאנו מבצעים היא הובלה של אחד מכלי הנגינה האהובים ביותר: פסנתר. מובילי פסנתרים בירושלים המגיעים מטעמנו מובילים את כל סוגי הפסנתרים, לרבות פסנתר כנף, פסנתר עומד ופסנתר חשמלי. הסטנדרט הקיים להובלה של פסנתרים הוא הובלת פסנתר בירושלים עם מנוף. הסיבה? מדובר על משקל רב מאד שלא תמיד כוח סבלות יכול להתמודד מולו. הודות למנוף הרמה, אנו יכולים להוריד פסנתר מקומות גבוהות ולהעלות אותו לקומות גבוהות.


הזמינו מובילי פסנתרים בירושלים והסביבה במחיר הכי זול!
שירות מקצועי מותאם לפסנתרים
מומחים בהובלה, פירוק, הרכבה וכיוון כל סוגי הפסנתרים
צריכים הובלה עכשיו? שירות VIP רק עבורכם
עטיפת הפסנתר - 100% שמירה על הציוד

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:
053-7931-381

הובלת פסנתרים בירושלים

מדוע אנחנו עוטפים את הפסנתר בניילון לפני ההובלה?

הובלת פסנתרים בירושלים נכנסת תחת קטגוריה של הובלות מיוחדות. הסיבה? מדובר על הכנות מוקדמות רבות שאנו עושים על מנת להבטיח לכם את ההובלה האיכותית והמלודית ביותר. עטיפת הפסנתר בניילון קשיח ונצמד היה סטנדרט שלנו שאנו לא מתפשרים עליו: הודות לשכבה המגנה, אנו יכולים להבטיח כי הפסנתר לא ישרט ולא יחווה כל סוג של זעזוע. על פי דרישה, נוסיף שכבה נוספת של קרטונים שתגן על הפסנתר שלכם.


הובלת פסנתר קיר או כנף בירושלים כולל פירוק והרכבה

בתיאום מראש, נוכל לשלוח אליכם צוות מיומן שיודע גם לפרק ולהרכיב פסנתרים. לא אחת, ישנה דרישה של לקוחות לפרק את הפסנתר לפני ההובלה. אנו מבצעים גם את השירות הזה, כאשר נוכל גם להציע לכם הובלת פסנתר בירושלים כולל כיוון. לצד הובלות לאנשים פרטיים הדורשים בהובלה מסוג זה, אנו שמחים להציע את השירות גם למועדוני תרבות, בתי ספר, בתי גיל שלישי והיכלי מוסיקה. שירות פירוק והרכבה וכיוון הפסנתר כלול במחיר.


מתי ניתן להוביל פסנתר ללא סיוע של מנוף?

כאמור, במרבית המקרים אנו נשתמש במנוף לטובת הרמת פסנתר לדירה. יחד עם זאת, כל עוד המשקל של הפסנתר מאפשר זאת וכל עוד הקומה אליה מובילים את הפסנתר הינה קומת קרקע, נוכל לבצע עבורכם את ההובלה באמצעות סבלים. מדובר על כוח של לפחות ארבעה סבלים, כאשר יש לתאם זאת איתנו מראש. ברמה הכלכלית, המון פעמים יהיה לכם כלכלי יותר להסתייע בשירות מנוף ההרמה מאשר בצוות מחוזק יותר של סבלים. נשמח להתאים לכם את ההובלה המשתלמת ביותר על פי תנאי ההובלה.


הובלת פסנתר בירושלים היישר מחנות כלי המוסיקה

רכשתם פסנתר חדש מחנות מוסיקה אך זמני האספקה ארוכים מדי? דבר לא יעצור את המנגינה – גם לא זמני אספקה ארוכים. תוכלו לתאם איתנו מראש את רכישת הפסנתר שלכם, כך שאנו נוכל להגיע יחד אתכם אל חנות המוסיקה לאסוף את הפסנתר ולהוביל אותו אליכם. כמו כן, נוכל להגיע אל המחסנים הלוגיסטיים של החברה ממנה רכשתם ומשם להוביל לכם את הפסנתר. אנו מעניקים שירות בכל השכונות בירושלים – מהמושבה האמריקאית, דרך תלפיות ועד בית הכרם.