להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
עדי נחמני
עדי נחמני
03/07/2017

קודם כל אני חייבת להגיד שהשירות באמת מדהים!
הכל עבר חלק גם ההובלה, המחיר היה מצוין, ואפילו המוביל פינה את המיטה הישנה לתרומה
התבאסתי רק שהמוביל לא פינה את הניילונים והקרטונים אבל באמת שטויות
תודה לכם על השירות

מה חדש
הצעת מחיר להובלה:

מחפשים הצעת מחיר זולה להובלה באזור מגורכם? באתר המובילים בישראל תוכלו לקבל הצעת מחיר להובלה לפי אזור במחיר הזול בישראל

עודכן לאחרונה: 04/05/2024, 18:55
מחסנים להשכרה בבני ברק:

עודכן לאחרונה: 23/04/2024, 22:07
הובלות בנצרת:

עודכן לאחרונה: 13/04/2024, 15:22
הובלות לחיילים:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 14:28

הובלת פסנתר

הובלת פסנתר כולל עטיפה מלאה בסבלות או מנוף 

מחפשים הובלת פסנתרים? שירות מהיר זול ניתן לעשות עם פורטל המובילים בישראל כולל אפשרות הובלת פסנתר כנף או קיר - שירותי הובלה בפריסה ארצית!

איך להוביל פסנתר? מדובר על הובלה מסובכת ולא פשוטה כלל וכלל, זוהי אמנם הובלה שאינה מתבצעת בתדירות גבוהה, כמו הובלת דירה אבל כאשר היא מתבצעת , רצוי שהיא תתבצע ע"י חברת הובלות מיומנת ומקצועית שאם לא כן עלול להיגרם לו נזק.


הובלת פסנתר מחיר החל מ-300 ש"ח
* מוביל פסנתרים עם מנוף
* שירות 24 שעות ביממה
ההובלה כוללת ביטוח מלא
שירות בפריסה ארצית רחבה - כל הארץ!

חייגו: 053-7931-381
אפשר גם להשאיר הודעה...חוזרים אליכם תוך מספר דקות

הובלת פסנתר

 

הובלה של פסנתרים באמצעות מנוף

הובלת פסנתר באמצעות מנוף היא הובלה מורכבת ומסובכת הדורשת מחברת ההובלות לבצע מדידות מיוחדות, ובנוסף לכך היא דורשת מחברת ההובלות לארוז את הפסנתר באריזה מיוחדת שנועדה לשמור ולהגן עליו מאחר שעלותו הכספית גבוהה. במהלך העמסת הפסנתר על משאית ההובלה המוביל חייב לקבע אותו ולמנוע תזוזה שלו במהלך סיבובים ופניות חדות של משאית ההובלה.

חברת הובלות שעומדת לספק שירות של שינוע פסנתר צריכה להתייחס לכמה וכמה נושאים לפני שהיא מבצעת את הפרויקט:

√ מהו משקל הפסנתר?

יש פסנתרים קטנים שמשקלם מגיע ל-100 ק"ג ויש כאלה עם כנף גדולים שמשקלם יכול להגיע ל-200 ק"ג.

√ באיזה חומר כדאי לצפות את הפסנתר כדי להגן עליו?

יש פסנתרים שיצופו ע"י חברת ההובלה ביריעות פלסטיק ויש כאלה שעדיף שיצופו ביריעות ניילון .

√ האם כדאי להעלות את הפסנתר למשאית ההובלה באמצעות ציוד הידראולי?

√ האם יש צורך בשימוש במנוף לשם העברת פסנתר לדירה הנמצאת בבניין שאין בו מעלית מספיק רחבה?

√ כמה כוח אדם נדרש לשם ביצוע פרויקט של העברת פסנתר כנף?

לקוחות המעוניינים בשירות של הובלת פסנתרים צריכים לשים לב איזה ביטוח יש לחברת ההובלה, והאם הוא כולל גם פיצוי כספי למקרה שהפסנתר ניזוק במהלך ההובלה ויש צורך לתקן אותו.


איך להכין את הפסנתר להובלה: כמה טיפים חשובים

אבטחו את מכסה הפסנתר: ודאו שהמכסה שמחפה על המקשים סגור ונעול כמו שצריך כדי למנוע נזק למקשים. אם אין אפשרות לנעול את המכסה, אפשר להשתמש בניילון נצמד ולהקיף איתו את הפסנתר.

עטפו את הפסנתר: מומלץ להשתמש בשמיכה עבה ו/או בניילון נצמד/בועות כדי להגן על הפסנתר מפני חבלות ושריטות. עוטפים גם את הרגליות.

פרקו את הפדאלים והרגליות: אם אפשר, עדיף לפרק את הפדאלים והרגליות של הפסנתר ולעטוף אותם בנפרד כדי לצמצם את האפשרות לנזק ולהקל על ההובלה.

 

איך מובילים פסנתר

 

איך מובילים פסנתר עומד?

המטרה שלנו היא להוביל את הפסנתר שלכם בבטחה, תוך שהוא נשמר וסופג אפס זעזועים. על כן, תחילה אנחנו נעטוף אותו בניילון קשיח נצמד, או באמצעות שמיכה עבה. באופן זה, במידה והוא יעבור דרך משקופים צרים, הסבירות שהוא יפגע אפסית. מדובר בשלב זה על הובלה ידנית, כך שנדרשים לפחות שני סבלים – בהתאם למשקל. את ההובלה אנו מבצעים באמצעות משטח עם גלגלים, כך שמדובר על הובלה המתאימה לסביבת קרקע. במקרים בהם אנו צפויים להוביל גם באזור של מדרגות, יסחבו הסבלים את הפסנתר בצורה יציבה כאשר בכל פינה יוצב סבל.

 

סרטון עטיפה של הפסנתר ולאחר מכן הובלה למשאית

 

איך להוביל פסנתר כנף? על ידי מספר סבלים!

השלב הראשון בהובלה של פסנתר זה זהה: אנו מקפידים על עטיפתו על מנת להגיע למצב של מינימום זעזועים. על כן, נעטוף את הפסנתר בניילון קשיח ונצמד, או שנכסה אותו בבד עבה. במקרים בהם ניתן, אף נפרק את רגלי הפסנתר, זאת על מנת להביאו לגובה נמוך יותר ולמזער את הסיכוי לפגיעה ברגליו. בדומה להובלה הקודמת, נניח את הפסנתר על משטח הובלה עם גלגלים, כאשר עם ההגעה אל אזור עם מדרגות יישאו הסבלים. הובלה זו מתבצעת על ידי מוביל מומלץ וצוות של סבלים.


הובלת פסנתרים במדרגות – איך עושים את זה?

מודדים את גודל המעברים: לפני שמתחילים בהובלה צריך קודם כל למדוד את רוחב הדלת, המסדרון, חדר המדרגות וכל הפניות שקיימות בו, ולוודא שהפסנתר אכן יוכל לעבור שם.

נעזרים בדולי: כדי להעביר את הפסנתר בבטחה לאורך חדר המדרגות, אנחנו נעזרים בדולי, שהיא מעין עגלה שטוחה שאפשר להניח עליה את הפסנתר עד שיגיע למדרגות עצמן.

עובדים בצוות: לעולם לא מעבירים פסנתר לבד בחדר המדרגות. חייב שיהיו לפחות 2 אנשים שיעשו זאת יחדיו ויתמכו אחד בשני ובפסנתר.

 

אתגרים נפוצים בהובלת פסנתרים והפתרונות שלנו

אתגרים

פתרונות

חלוקת משקל נכונה

משתמשים בדולי כדי לוודא שהפסנתר עומד בצורה מאונכת לאורך כל ההובלה.

מניעת פגיעות ושריטות

מכסים את הפסנתר כולו בשמיכת הובלה ובניילון מגן.

מעברים צרים

מפרקים חלקים כמו הרגליים והפדאלים או מעבירים בעזרת מנוף.

גשם חזק

אם צפוי גשם, נכסה את הפסנתר היטב בעזרת יריעת ניילון שתמנע כל אפשרות של רטיבות.


האם אנו מובילים מחנויות פסנתרים?

בהחלט, וגם נוכל לתת לכם המלצות על מובילי פסנתרים. חשוב להבין כי הובלה כזו חייבת להתבצע על ידי חברה מקצועית ולא על ידי חברה חובבנית. בעת שאתם מובילים פסנתר חדש מחנות והוא נפגע לאורך ההובלה, לא תוכלו לממש את תעודת האחריות שלכם. על כן, חשוב להבטיח כי החברה אמינה, מקצועית ומיומנת בהובלות של פסנתר. אנו מציעים לכם מחיר זול והוגן להובלה, כאשר במידת הצורך אנו נפעיל גם שירות של פירוק והרכבת פסנתר, כמו גם הובלה באמצעות מנוף הרמה המגיע עד לקומה ה-18.


הקשר בין הובלת פסנתר ודרכים חלקות

פסנתר הינו כלי נגינה עדין מאד שכל זעזוע הכי קטן בו יכול לשבש אותו. על כן, עוד לפני שנצא לדרך עם ההובלה, נתכנן היטב את המסלול על מנת להבטיח שנמנע מכמה שיותר מהמורות בדרך ונסע בדרכים כמה שיותר סלולות וחלקות. המטרה היא להבטיח כי הוא עומד באופן יציב במשאית ההובלה מבלי שהוא נחבל וסופג מכות. אנו יודעים איך מובילים פסנתר קיר או כנף – ואנו מוכנים לשרת אתכם על הצד הטוב ביותר.


כמה עולה הובלה של פסנתר?

המחירים של הובלת פסנתר יכולים לנוע מ-300 ש"ח עד 750 ש"ח וככל שההובלה תהיה מסובכת יותר ומורכבת יותר כך עלות ההובלה תהיה יקרה יותר, בנוסף אנו מבצעים גם פירוק והרכבה וכמובן הובלה של פסנתרי קיר.

יש היום בשוק מספר מובילי פסנתרים עם המלצות, יש חברות הובלה שזה כל התמחותן, ויש חברות הובלה המציעות מעטפת שלמה של שירותי הובלה וביניהם גם שירות של העברת פסנתרים.


טיפול בפסנתר אחרי ההובלה: טיפים לכיוון ותחזוקה

√ חכו לפני שתכוונו אותו: אפשרו לפסנתר להתאקלם לסביבה החדשה למשך מספר שבועות לפני שתכוונו אותו. שינויים בטמפרטורות וברמת הלחות יכולים להשפיע על המיתרים.

√ היעזרו באיש מקצוע: אם אינכם יודעים כיצד לכוון את הפסנתר בעצמכם, הזמינו איש מקצוע שיסייע לכם בכך.

√ נקו את הפסנתר באופן קבוע: דאגו שלא יהיה אבק על הפסנתר, אולם הימנעו מניקיון בעזרת חומרי ניקיון כימיים שעלולים להזיק לו.


אזורי שירות

הובלה של פסנתר במרכז: תל אביב, רמת גן, גבעתיים, ראשון לציון, רחובות, פתח תקווה, ירושלים

מובילי פסנתרים בצפון: חיפה, קריות, נהריה, כרמיאל, נצרת, קרית טבעון

מציעים גם שירות בשרון: נתניה, כפר סבא, הרצליה, הוד השרון, רמת השרון

שירות גם בדרום הארץ בערים: באר שבע, אשקלון, אשדוד, קרית מלאכי, שדרות, חבל אשכול

הובלה של פסנתר כנף או קיר בירושלים והסביבה: בית שמש, מודיעין, מבשרת ציון, מעלה אדומים


כל מי שזקוק לשירות מומלץ לו לבחור חברת הובלות שמתמחה בפסנתרים בעלת ותק וניסיון מקצועי, חברה שיש לה מוניטין חיובי, ויש לה רישיון בתוקף וצוות מקצועי מנוסה ומיומן - מחפשים כזאת? בשביל זה אנחנו כאן - השוואת מחירים להובלת פסנתרים.

 

שאלות ותשובות על הובלת פסנתר

לרוב אין כל בעיה להוביל פסנתר בלי לפגוע בו, אפילו על הגב או על הצד. ניתן להטות אותו בלי שיגרם לו נזק גם בזמן ההעמסה. הפסנתר כן סופג נזקים אם מפילים אותו או אם יש קפיצות בדרך, ולכן אנחנו דואגים לאבטח ולפרד אותו כמו שצריך במשאית על מנת שלא יקרה לו שום דבר רע.
פסנתר הוא כלי נגינה כבד מאוד, וגרירתו על הרצפה עלולה לגרום לשריטות. לכן כשמוציאים אותו מהבית או מכניסים אותו אליו, צריך להניח אותו קודם כל על שמיכה או דולי, ורק אז לגרור אותו. כך למעשה גם קל יותר להניע את הפסנתר ברחבי הבית בלי להשקיע מאמץ רב.
ייתכן שכמה שבועות לאחר ההובלה יהיה צריך לכוון אותו מחדש, אולם חשוב להדגיש שפסנתר הוא סוג של דבר חי – הוא מתאקלם למקום שבו הוא נמצא. לכן פסנתר שדורש כיוון מחדש לאו דווקא מעיד על כך שקרה לו נזק בהובלה, אלא פשוט על כך שהוצב במקום חדש.
אם תכוונו את הפסנתר מיד לאחר ההובלה, סביר להניח שהוא יצא שוב מכיוון מהר מאוד, לכן מומלץ לחכות כשבועיים לפני שתכוונו אותו. כך לא תבזבזו זמן, מאמצים וכסף מיותרים, והפסנתר יישאר מכוון כמו שצריך למשך זמן רב יותר.