להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

מתחייבים למחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
מה חדש
הובלה חלקית:

הובלה חלקית של תכולת דירה, רק ריהוט, רק ארגזים, רק מוצרי חשמל? הכל אנחנו מבצעים.

עודכן לאחרונה: 01/01/2022, 16:47
אחסון תכולת דירה ברעננה:

אחסון דירה ברעננה כולל אפשרות הובלה ואחסנה ברעננה מהיום להיום גם של פריטים בודדים.

עודכן לאחרונה: 01/01/2022, 16:47
הובלות בחולון:

עודכן לאחרונה: 07/11/2021, 12:28
הובלות בהוד השרון✔️:

עודכן לאחרונה: 07/11/2021, 12:25
הובלות ברחובות:

עודכן לאחרונה: 07/11/2021, 12:24
הובלת פסנתר:

מחפשים הובלת פסנתרים? באתר המובילים בישראל תוכלו לקבל הצעות מחיר עבור הובלת פסנתר בכל חלקי הארץ ולחסוך עד 40% מעלות ההובלה

עודכן לאחרונה: 03/11/2021, 07:40

הובלת ספריה

הובלת ספריה במחיר הזול בישראל 

המון פעמים בעת מעבר דירה, רוצים לרכוש ציוד חדש על מנת לרהט את הדירה עם עיצוב חדש. לצד הרהיטים החדשים שתקנו, ישנם כאלו שאתם אוהבים ולא תוותרו עליהם בעד שום מחיר. פורטל המובילים בישראל עומד לרשותכם ומציע לכם את המובילים המומלצים ביותר לכל מטרה, בכל שעה ובכל התראה. הפעם אתם מחפשים מוביל שיבצע הובלת ספרייה? מצאתם!

מפרקים ומרכיבים ספריות על פי הצורך

כשמדובר על ספריות, לא תמיד מדובר רק על הובלה, אלא על מערך שירות מורכב יותר הכולל את פירוק הספריה לטובת ההובלה שלה, והרכבתה מחדש. עם פורטל המובילים בישראל, אתם יכולים להיות בטוחים שימצא עבורכם המוביל המומלץ, האיכותי והזול ביותר המתעסק בשירות של הובלת ספריות.

הובלת ספריה במחיר משתלם - כולל אריזת הספרים בקרטונים!
ניתן להזמין הובלת ספריות מהיום להיום כולל הובלה בלילה
הובלת מדפיי ספרייה כולל פירוק והרכבה
לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית חייגו: 053-7931-381

הובלת ספריה

מסתייעים בשירות הובלת ספריות של מקצוענים

מאחר ומדובר לא רק בהובלה, הרי שאין מקום לטעויות. בעת שתפרקו שלא כשורה את הספריה שלכם, אתם עלולים לשבור אותה בתום לב, לאבד חלקים חיוניים להרכבתה מחדש, או בעיקר לבזבז לעצמכם זמן. עם המובילים האיכותיים שבפורטל המובילים בישראל, אתם מפקידים את המלאכה בידיהם של אנשי המקצוע המובילים ביותר.

מדוע כדאי להסתייע בשירות של הובלת ארכיונים כולל אריזה?

על מנת להוציא הובלה שכזו לפועל, יש צורך בצוות מקצועי של אורזים. במרבית המקרים, מעתיקים את הארכיון אל משרד חדש או אזור אחסנה אחר, כך שחשוב לארוז בצורה כזו שתהיה נוחה לפריקה בנקודת היעד החדשה בסדר מדויק. צוות האורזים שלנו הינו צוות מקצועי שיכול להשתלט במהרה על כל גודל של ארכיון ומכל סוג.

מפנים את הארכיון ומפרקים את המדפים

המון פעמים ישנה דרישה לארוז את כל החומר הארכיוני, להוביל אותו ולאחר מכן גם לפרק את כל תאי האחסנה. לרוב מדובר על מעין פיגומים זמניים המשמשים כמדפים – גם עליהם נוכל לקחת פיקוד עם בקשתכם. נוכל לבצע עבורכם שירות של פירוק מדפי הארכיון ולאחר מכן להתקינם בנקודת היעד החדשה.

כמו כן, נוכל להציע לכם שירות של הובלת ארכיון כולל סידור מסמכים. שירות זה לא כולל אך ורק את ההובלה מנקודה אחת אל אחרת, אלא גם את הסידור מחדש של כל הארכיון שלכם. ומה לגבי השאלה כמה עולה להוביל ארכיון? העלות משתנה בהתאם לסוגים השונים של הארכיונים. במרבית המקרים נתמחר את ההובלה על פי מספר הארגזים המלאים בחומר הארכיוני. פרמטרים נוספים שניקח בחשבון הם את מספר המובילים, המרחק בין הנקודות והאם הסתייעתם בשירותים משלימים כמו אריזת הארכיון. 


למה להזמין הובלת ספריה דווקא מפורטל המובילים בישראל?

חיפוש אחר שירות של הובלה של ספריה יכול להיות ארוך, מתיש וסבוך, אך הוא גם יכול להיות שירות המסתכם בפירוט הצורך שלכם. מכאן והלאה – אתם יכולים להיות שקטים כי יש מי שדואג להובלה זולה, מקצועית ומהירה עבורכם. לא עוד טלפונים, הצעות מחיר, התמקחויות וחיפוש המלצות!