להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
ירין טובול
ירין טובול
07/12/2017

למרות שירד גשם עשיתם לנו עבודה נהדרת, הכל הגיע בשלמותו לדירה החדשה בתל אביב תודדדדה!
יש לי רק בקשה קטנה :)
להבא תציינו באתר שאתם מספקים ארגזים להובלה, לא ידענו וקנינו ממקום אחר בכמעט פי 2 מחיר


מה חדש
אחסון על גבי משטחים:

עודכן לאחרונה: 20/07/2024, 22:36
הובלות בקריית ים:

עודכן לאחרונה: 16/07/2024, 11:26
הובלות בקרית אונו:

עודכן לאחרונה: 15/07/2024, 16:15
הובלות בקרית גת:

עודכן לאחרונה: 15/07/2024, 15:13

הובלת משרד קטן

הפכת להיות עצמאי? השכרת משרד חדש? מצאת "דיל" משתלם במיקום טוב? מזל טוב! קודם כל, חשוב לחגוג את המאורע המשמח! אך עם כל הכיף שבדבר, כל זה כרוך בשינוי מקום ותהליך הסתגלות לטריטוריה החדשה שאיתם, כמובן, מגיע גם החלק של ההובלה ובחירת אנשי מקצוע.


כמה עולה הובלת משרד קטן?
הובלת משרדים קטנים (משרד של חדר עד 60 מ"ר)
החל
מ-400 ₪
המחיר כולל אפשרות אריזה, פירוק והרכבת הריהוט במשרד החדש
לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו: 
053-7931-381

 

 הובלת משרד קטן


ממבט ראשון נראה כי אין שום דבר מסובך בהובלת משרדים קטנים, אך למעשה, ישנן מספיק "מלכודות" ודברים רבים שצריך לקחת בחשבון. במאמר זה כתבנו עבורכם את הטיפים המועילים ביותר שיסייעו לכם להעביר את כל תכולת המשרד למקום החדש ללא "כאבי ראש" ולחץ.

קודם כל, על מנת שהדברים ילכו חלק ללא שום הפרעות בדרך, מומלץ לתכנן את ה"רילוקשיין" כמה שבועות מראש ולהשאיר את העבודה לאנשי מקצוע שיבצעו את ההעברה על הצד הטוב ביותר ללא שום אסונות משרדיים בדרך.


במה שונה מעבר דירה מהובלת משרד קטן?

חשוב להבין כי סוג הובלה זה שונה מאוד ממעבר דירה רגיל משום שבנוסף לרהיטים הבסיסיים צריך להעביר גם ציוד יקר ערך, מסמכים חשובים ודוחות שנאבדים בקלות.

עקב כך שהחלק של הניירות הוא מאוד חשוב ונורא קל לבלבל בין המסמכים, עליהם להיות תמיד בהישג יד וחברת הובלות מקצועית מוכרחה לדאוג לכך שהמסמכים יגיעו אל היעד בשלמותם.

נקודה חשובה נוספת: הובלת משרדים, לעתים, לוקחות הרבה זמן עקב כמות הציוד הגדולה וכמו שכולם יודעים, רוב החברות אינן יכולות לאפשר לעצמן מעבר ארוך משום שזה, לרוב, מתבצע בשעות העבודה והדבר משפיע על העובדים ופוגע ביעילותם.

פורטל המובילים בישראל מספק שירות הובלת משרד קטן בזמן הקצר ביותר, מה שיחסוך לכם הפסדים מיותרים מבלי לעצור את תהליך העבודה.


שלבים בעת הובלת משרדים קטנים:

1.הגעת המומחה אשר יעריך את היקף העבודה, ייחשב את כמות הזמן הדרוש לביצוע וייתן הצעת מחיר. חשוב לציין כי חברתנו מציע שירות הובלות מהיום להיום ואפילו בשעות הלילה המאוחרות.

2.פירוק ריהוט משרדי ואריזת הדברים. אנו שומרים ציוד יקר ערך ומסמכים בצד ומעבירים אותם בזהירות על מנת לא לפגוע בתהליך העבודה השוטפת של המשרד ולשמור על הניירת בשלמותה.

3.השלב השלישי הוא טיפול בארגזים והציוד הארוז, לקיחתו אל הרכב המוביל.

4.השלב האחרון – הובלת הציוד, במידת הצורך הבאתו לקומה הרצויה ללא מעלית, פירוק הארגזים והרכבת הרהיטים מחדש, חיבור מחשבים, מדפסות, והוצאת האריזות מהמשרד החדש.

שירותים מקצועיים הניתנים על ידי פורטל המובילים בישראל יחסכו מכם טרחות ודאגות מיותרות. אנו נבצע את המעבר על הצד הטוב ביותר במינימום זמן ומקסימום איכות. הציוד יהיה כבר מוכן ומזומן וכל מה שיישאר לכם, זה להביא את העובדים אל המקום החדש, לחגוג את המעבר וליהנות מהמשרד החדש.

אנו מקווים כי טיפים אלה יעזרו לכם בעת הובלת תכולה של משרד קטן. בהצלחה!