להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
חאלד אבו כף
חאלד אבו כף
19/01/2018

חבל על הזמן
כל הכבוד על שירות שלכם

מה חדש
הצעת מחיר להובלה:

מחפשים הצעת מחיר זולה להובלה באזור מגורכם? באתר המובילים בישראל תוכלו לקבל הצעת מחיר להובלה לפי אזור במחיר הזול בישראל

עודכן לאחרונה: 04/05/2024, 18:55
מחסנים להשכרה בבני ברק:

עודכן לאחרונה: 23/04/2024, 22:07
הובלות בנצרת:

עודכן לאחרונה: 13/04/2024, 15:22
הובלות לחיילים:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 14:28

הובלת משרדים בשוהם

מובילים משרדים בשוהם בזול רק איתנו!

הובלת משרדים בשוהם זה לא דבר שצריך להלחיץ אתכם, כל עוד אתם מזמינים את המובילים דרכנו. כאן באתר המובילים בישראל תוכלו לקבל את הצעות המחיר המשתלמות ביותר מהמובילים הזולים והמומלצים בתחום, גם אם מדובר במשרד בפארק תעשיות חבל מודיעין שמול שוהם. אנחנו משווים עבורכם את המחירים של חברות ההובלה ואתם בוחרים את המוביל המתאים ביותר עבורכם – כל זאת תוך מספר דקות ושיחת טלפון אחת או כמה לחיצות כפתור.


שירות העברת משרדים בשוהם מ-400 ש"ח
העברת משרדים גדולים וקטנים
שירותי מנוף למשרדים, עטיפה ואריזה ופירוק והרכבת רהיטים
הובלת משרד בתוך שוהם ומשוהם לכל אזור בארץ

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:
 
053-7931-381

הובלת משרדים בשוהם

4 שירותים שיעזרו להקל על מעבר משרד בשוהם

שירותי אריזה ופריקה לציוד משרדי – כל חברת הובלות משרדים בשוהם תוכל לקחת מידיכם את המטלה המפרכת והקשה הזו, ולמעשה רוב בעלי המשרדים בוחרים שלא לוותר על השירות. ככל שהמשרד שלכם גדול יותר, כך האריזה והפריקה שלו נחוצים לכם יותר, אך אם יש לכם משרד קטן תוכלו לוותר עליהם, ובמקום לרתום את העובדים למטרה זו, כל עוד יש במשרד אווירה משפחתית. שימו לב שתוכלו לרכוש דרך חברת ההובלה גם ארגזים וקרטונים.

פירוק והרכבה של רהיטים – העברת תכולת משרד בשוהם לא מסתכמת רק בפריטים קטנים שניתן לדחוף לארגזים, אלא גם בהובלה של רהיטים כמו שולחנות, פינות המתנה, דלפקים וכדומה. חלקם מקובעים לרצפה, ואם אתם לא רוצים להסתבך עם הברגות מומלץ שתעדכנו את המובילים מראש ותודיעו להם שיהיה צורך לפרק פריטים מסוימים. כמובן שבסיום ההובלה המובילים ירכיבו את הכול מחדש, בדיוק כמו שהיה.

הובלה עם מנוף – כשאין אפשרות לפרק פריט גדול או כבד, או כשלא רוצים להפריע למשרדים השכנים במסדרונות, מומלץ להזמין מנוף הובלה. שימו לב שבניגוד לשירותים האחרים, שעבורם תוכלו לקבל הצעת מחיר מדויקת מהמובילים, על המנוף משלמים לפי שעה. חברת מומלצת להובלת משרדים בשוהם תוכל לסכם איתכם מחיר מראש, אך יש חברות שיהססו לעשות זאת עד שידעו בוודאות מה עליהם להעביר, מאיפה ולאן. על המנוף משלמים 300-400 שקלים לשעה.

אחסנה של ציוד משרדי – אם אתם עוברים ממשרד גדול למשרד קטן, או מנגד מתכננים פשוט לוותר על פריטים מסוימים שלא נעשה בהם שימוש כבר זמן מה, תוכלו במקום לאחסן את כולם במחסנים ייעודיים. את המחיר יקבעו לכם על פי שטח האחסון הנדרש, כשרוב המשרדים לא דורשים שטח גדול מדי. סביר להניח שתשלמו רק כמה מאות שקלים בודדים לכל חודש של אחסון. הובלת ציוד משרדי בשוהם אל המחסנים יוכל להיעשות מיד אחרי ההובלה למשרד החדש.


האם צריך מנוף בשביל הובלת משרד קטן בשוהם?

לרוב התשובה היא לא, משום שבמשרד קטן סביר להניח שיש רק פריטים בסיסיים שיש בכל משרד, כמו מחשבים, שולחנות, כיסאות, כורסה אחת או שתיים, וכמובן פריטים קטנים נוספים כמו נורות שולחניות, קלסרים, ארגזים עם ניירת וקצת ציוד מטבח. הפריטים האלה לא מצריכים מנוף ברוב המקרים, לכן כשאתם מחפשים המלצה על מוביל משרדים בשוהם, ודאו שלא מנסים לדחוף לכם סתם מנוף כשמדובר במשרד קטן. זאת כמובן כל עוד אפשר לפרק את כל הרהיטים ולהעביר אותם דרך מפתן הדלת בבטחה.


באיזה יום הכי כדאי לעשות העברת משרד בשוהם?

כדי לא לפגוע לכם בעסקים, מומלץ שתקבעו את ההובלה ליום שישי או אפילו שבת, כשאף אחד לא נמצא במשרד. כך תוכלו לחזור לעבודה כבר ביום ראשון, וגם העובדים שלכם לא ייפגעו מיום חופש שיהיה כפוי עליהם. העתקת משרד בתוך שוהם לא צריכה לקחת יותר מיום אחד, ולכן סביר להניח שתוכלו לחזור לעבודה במהרה בלי תקלות. העלות של ההובלה צריכה להסתכם בסביבות 500-1,000 שקלים, בהתאם לגודל המשרד.

למגוון שירותי הובלה נוספים: כנסו להובלות בשוהם