להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
אילנה פרץ
אילנה פרץ
12/01/2017

כיף לעבוד איתכם! תמיד חוזרים בזמן עם הצעות מחיר זולות ונוחות

מה חדש
הצעת מחיר להובלה:

מחפשים הצעת מחיר זולה להובלה באזור מגורכם? באתר המובילים בישראל תוכלו לקבל הצעת מחיר להובלה לפי אזור במחיר הזול בישראל

עודכן לאחרונה: 04/05/2024, 18:55
מחסנים להשכרה בבני ברק:

עודכן לאחרונה: 23/04/2024, 22:07
הובלות בנצרת:

עודכן לאחרונה: 13/04/2024, 15:22
הובלות לחיילים:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 14:28

הובלת משרדים בקיסריה

עוברים משרד בקיסריה עם המובילים הזולים והמומלצים ביותר

הובלות משרדים בקיסריה הן שונות במהותן מהובלות דירות. ישנה חשיבות עליונה לכך שהן יתבצעו במהירות ושכל הפריטים במשרד יהיו מסודרים כדי שהעובדים יוכלו לחזור לעבוד כהרגלם. אם לא עושים זאת, מאבדים ימי עסקים שמתבטאים בהפסדים כספיים, ולעיתים אפילו העובדים אינם מרוצים מימי חופש שהם מחויבים לקחת. כאן בפורטל המובילים בישראל תמצאו לא רק את המובילים המנוסים והוותיקים ביותר בתחום, אלא גם את המומלצים והזולים ביותר שיש. אנחנו עורכים עבורכם את תהליך השוואת המחירים וחוסכים לכם זמן וכסף.


שירות העברת משרד בקיסריה החל מ-400 ש"ח
הובלות משרדים גדולים וקטנים
שירותי מנוף למשרדים בקיסריה
עטיפה + אריזה ופירוק והרכבת רהיטים
הובלת משרד מקיסריה לכל אזור בארץ

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:
 
053-7931-381

הובלת תכולת משרד בקיסריה

השירותים שניתן לקבל עבור הובלת משרדים בקיסריה

המובילים שיגיעו אליכם לפארק עסקים קיסריה או לאזור התעשייה קיסריה הם הרבה יותר מכמה סבלים ונהג משאית – מדובר במובילים שמנוסים בהובלות מכל הסוגים וביכולתם לעזור לפתור בעיות שלא ידעתם איך להתמודד איתן. לפניכם השירותים שהם יכולים לספק לכם בעלות זולה ומשתלמת:

אריזה ופריקה של ציוד משרדי – אריזה והובלת משרד בקיסריה זה השירות הנפוץ ביותר שבעלי משרד לא מוותרים עליו. המובילים יסדרו עבורכם את כל הפריטים, לרבות המסמכים, ציוד כתיבה, טלפונים, מקלדות, עכברים וכדומה, בצורה מסודרת בתוך ארגזים שיביאו איתם, ובמשרד החדש הם יסדרו את הכל מחדש לפי ההוראות שלכם.

פירוק והרכבת רהיטים – אל תלכלכו את החליפה היקרה שלכם, ותנו למובילים לפרק עבורכם כיסאות, שולחנות, דלפקים, מחשבים וכל פריט אחר שמצריך זאת במשרד.

מנוף להובלת פריטים כבדים – אם המשרד נמצא בקומה גבוהה ויש חלון גדול או מרפסת שדרכם אפשר להעביר פריטים כבדים שלא ניתן לפרק בקלות, תמיד מומלץ להזמין לשם כך מנוף. הוצאת פריטים מהמשרד בעזרת מנוף גם עוזרת שלא להפריע לשכנים במהלך יום עבודתם, שכן הובלה זו עבודה רועשת ומלכלכת.

אחסנת ציוד משרדי – במקרה של הובלת משרד גדול, לעיתים אין צורך בכל הציוד והרהיטים שבו במשרד שאליו עוברים. אל תזרקו את אותו ציוד, בין שמדובר במחשבים או בשולחנות, משום שייתכן שתצטרכו אותם עוד בעתיד. תוכלו לאחסן את הכל במחסנים של חברות ההובלה הפזורים בכל רחבי הארץ.


הובלת משרד בקיסריה


המלצות עבור העברת משרד בקיסריה

ברגע שבו אתם יודעים מה התאריך שבו אתם עוברים למשרד החדש, מומלץ שתתחילו לחפש את המובילים המומלצים שיעזרו לכם. צרו קשר עם המובילים כחודש לפני המעבר, וסכמו איתם אילו שירותים נוספים ידרשו לכם. אם הזמנתם שירותי אקסטרה של מעבר משרד בקיסריה, לא תצטרכו לעשות שום דבר פרט מלחכות למובילים, אך אם החלטתם לארוז ולפרק רהיטים בעצמם, יהיה עליכם לעשות זאת כמה ימים לפני הגעתם.

אם יש לכם משרד קטן שבו העובדים מרגישים כחלק מהמשפחה במקום העבודה, תוכלו לרתום אותם למשימה זו כפעילות מגבשת. עם זאת, במקרה שיש לכם משרד גדול שבו כמות גדולה של עובדים, יתכן שהם לא ישמחו לעשות זאת, ואז מומלץ כבר לבקש שירותים נוספים מהמובילים.

למגוון שירותי הובלה נוספים בקיסריה לחצו כאן