להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
שלום סיני
שלום סיני
01/06/2018

הזמנתי הובלה קטנה מנתניה לתל אביב ובמילה אחת אסכם את השירות שקיבלתי - מעולה!
תודה על הכל גם על ההתחשבות במחיר וגם על ההתראה הקצרה

מה חדש
הצעת מחיר להובלה:

מחפשים הצעת מחיר זולה להובלה באזור מגורכם? באתר המובילים בישראל תוכלו לקבל הצעת מחיר להובלה לפי אזור במחיר הזול בישראל

עודכן לאחרונה: 04/05/2024, 18:55
מחסנים להשכרה בבני ברק:

עודכן לאחרונה: 23/04/2024, 22:07
הובלות בנצרת:

עודכן לאחרונה: 13/04/2024, 15:22
הובלות לחיילים:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 14:28

הובלת משרדים בעפולה

עוברים למשרד חדש בדרך הזולה והמשתלמת ביותר

רבים האנשים שמחפשים המלצות על חברות שמבצעות הובלות משרדים בעפולה, אך לא רבים האנשים שיכולים לספק המלצות שכאלה. גם אם שמעתם מאדם שאתם מכירים על חברת הובלה שעבד איתה בעבר, יתכן שהוא לא ביצע השוואת מחירים ולא קיבל את העסקה הזולה ביותר שניתנה לו, אך בעזרתנו דבר שכזה לא יוכל לקרות לכם.

כאן בפורטל המובילים בישראל תוכלו למצוא את ההובלה הזולה ביותר עבור המשרד שלכם, וזאת בעזרת המערכת המתוחכמת שלנו להשוואה בין מחירי המובילים המומלצים והמנוסים ביותר בעיר. המוקדנים שלנו עובדים 24 שעות ביממה, ותוכלו להתקשר אלינו או להשאיר אצלנו את הפרטים שלכם בכל יום ובכל שעה – תקבלו מאיתנו מענה מידי ותוך חצי שעה נמצא לכם כמה מובילים זולים שתוכלו לבחור מביניהם את האחד שיציע לכם את עסקת ההובלה המשתלמת ביותר עבורכם.


שירות העברת משרד בעפולה החל מ-400 ש"ח
הובלות משרדים גדולים וקטנים
מנוף להעברת משרדים בעפולה - בתוספת תשלום סמלית
עטיפה + אריזה ופירוק והרכבת רהיטים
הובלת משרד מעפולה לכל אזור בארץ
לשירותי הובלה נוספים בעפולה לחצו כאן

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:
 
053-7931-381

הובלת משרד בעפולה

איך להכין את המשרד להובלה?

מעבר משרד בעפולה זה תהליך לא קל עבור המנהלים וכן עבור העובדים, וצריך לדעת איך להתכונן אליו כמו שצריך כדי למנוע דאגות ולחצים מיותרים משני הצדדים. התחילו כמה שיותר מוקדם לארגן ולסדר את כל מסמכי הארכיון שכבר אין בהם צורך, והודיעו לעובדים שלכם על המעבר כדי שיוכלו להתחיל לבצע גם הכנות אישיות משלהם. דאגו להזמין מספיק ארגזים מחברת ההובלה וכשתארזו, דאגו להדביק על כל ארגז תווית שתעיד על מה שיש בתוכו – זאת כמובן כל עוד לא הזמנתם שירותי אריזה עבור הובלת משרדים בעפולה דרך חברת ההובלה. כמה ימים לפני ההובלה הזכירו לעובדים שהגיע הזמן להתחיל לארוז גם את החפצים האישיים שלהם.

 

אריזה והובלת משרד בעפולה במחיר זול ומשתלם

תוכלו להימנע משלב של אריזת המשרד בעצמכם אם תזמינו מחברת ההובלה את השירות הזה כחלק מחבילת ההובלה. כשהמובילים יגיעו, הם יהיו מצוידים בקרטונים שבהם יאחסנו את כל המסמכים, הקלסרים, הטלפונים והחפצים הקטנים, וכן עם ארגזים גדולים שבהם ניתן יהיה לאחסן חפצים גדולים יותר כמו מסכי מחשב. את הארונות, השידות, הכיסאות והשולחנות המובילים יצטרכו לעיתים לפרק, בהתאם לגודל שלהם. בין שהזמנתם שירותי אריזה ובין שלא, ודאו מול חברת ההובלה האם הם מפרקים רהיטים והאם זה כולל תוספת תשלום.

 

העברת משרד בעפולה עם מנוף

ברוב המקרים אין צורך להעביר משרד עם מנוף, אך לפעמים זה עוזר להקל על התהליך ולעיתים אף לא ניתן לוותר על כך. בבנייני משרדים ברובע יזרעאל למשל זה יכול לעזור אם צריך להוציא מהם פריטים כבדים מקומה חמישית, וכך גם בהובלה מבניין משרדים בן 6 קומות ברחוב ירושלים למשל. חשוב שתדעו שהמנוף לא מגיע בחינם, וקיימת עבורו תוספת תשלום שמייקרת את ההובלה. המובילים הזולים ביותר גובים על מנוף 300 שקלים לשעה, בעוד שיש כאלה שגובים עבורו 400 שקלים לשעה.