להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

מתחייבים למחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
יואש ג'אן
יואש ג'אן
12/04/2019

אני ובת זוגתי חיפשנו מוביל להעברת דירה קטנה בתוך נתניה בשעות הערב, אתם היחידים שהייתם זמינים והמחיר היה ממש מפתיע, הבחור שהגיע היה ממש בסדר וגם הרכיב לנו את הארון בחדר שינה במחיר בדיחה.

מה חדש
הובלות בחולון:

עודכן לאחרונה: 10/03/2022, 21:46
הובלת במות:

עודכן לאחרונה: 15/03/2017, 09:35
הובלות בעמק הירדן:

עודכן לאחרונה: 05/04/2018, 13:51
הובלות נצרת עילית:

עודכן לאחרונה: 29/03/2020, 18:14

הובלת משרדים בגדרה

הובלות משרדים בגדרה זה כבר לא משימה קשה

כשעוברים למשרד חדש ישנה התרגשות שמהולה בחרדה, אך ניתן להיפטר מתחושת הלחץ בקלות אם יודעים על מי לסמוך. אנחנו בחברת המובילים בישראל כאן כדי לעזור לכם לבצע הובלת משרדים בגדרה בראש שקט, וכבר התנסינו בהעברת משרדים מכל אזור בגדרה, לרבות מרחובות הרצל, וויצמן, פינס ובן גוריון. פרט לכך אנו מתחייבים למחירים הזולים ביותר, כשהובלת משרד קטן דרכנו תעלה לכם בממוצע רק כ-800 שקלים, בעוד שהובלת משרד גדול תעלה בממוצע כ-2,300 שקלים. אתם מוזמנים לנסות להשוות את המחירים האלה למתחרים שלנו ולגלות שאין מובילים זולים ומומלצים יותר מאיתנו.

שירות העברת משרד בגדרה החל מ-300 ש"ח
הובלות משרדים גדולים וקטנים
שירותי מנוף למשרדים בגדרה, עטיפה ואריזה ופירוק והרכבת רהיטים
הובלת משרד מגדרה לכל אזור בארץ

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 053-7931-381

הובלת משרדים בגדרה


איך להתכונן לקראת
העברת משרד בגדרה?

אתם ככל הנראה יודעים על המעבר המתוכנן זמן רב לפני שהוא מתרחש בפועל, ואם תתחילו להתכונן אליו כמה חודשים מראש הוא יעבור חלק, ללא לחצים וללא דאגות.

√ 12-6 חודשים לפני המעבר: התחילו לארגן את כל המסמכים האפשריים שכבר לא נעשה בהם שימוש והודיעו לשאר העובדים על המעבר כדי שיוכלו לבצע את ההכנות שלהם. בנוסף, קבעו תקציב שבו תוכלו לעמוד בהתחשב בצרכים שלכם. למשל, אם יש לכם צורך בהזמנת מנוף להובלה, דעו שהוא יעלה לכם בין 200-300 שקלים לכל שעת עבודה.

√ 6-3 חודשים לפני המעבר: חפשו המלצות על מובילים, עם שימת דגש על כאלה שמבצעים הובלות משרדים בגדרה באופן קבוע. צרו איתם קשר וקבעו מועד למעבר, הזמינו ארגזים ועדיף שבאותה העת כבר תזמינו שירותי ניקיון עבור המשרד החדש שלכם.

√ 3-1 חודשים לפני המעבר: ארזו את כל מה שאפשר והדביקו תוויות לארגזים שכבר ארזתם. בנוסף, התחילו לארגן את מסיבת חנוכת המשרד החדש.

√ שבוע לפני המעבר: במשרדים קטנים ניתן לרתום את העובדים לאריזת החפצים האישיים שלהם לפני ההובלה. אם זו אפשרות שמתאימה לכם, יידעו את העובדים שלכם כמה ימים לפני ההובלה על כך שעליהם להתחיל לארוז.

איך להקל על תהליך מעבר משרד בגדרה?

בין שיש לכם משרד גדול או משרד קטן, צריך להעביר לא רק מסמכים שאותם פשוט מאוד לארוז, אלא גם מחשבים, ארונות, שידות, כיסאות, שולחנות, טלפונים ועוד. את כל אלה עליכם לארוז ולפרוק ולפרק ולהרכיב, אך אתם לא חייבים להיות אלה שתבצעו את המטלות הללו. תוכלו להזמין דרכנו אריזה והובלת משרד בגדרה וגם שירותי פירוק והרכבה, כך שאתם תשבו רגל על רגל בזמן שאנחנו נעשה את כל מה שלכם אין כוח לבצע.

בנוסף, אם המשרד שלכם נמצא בקומה גבוהה או אפילו אם ישנם רהיטים שאינכם מעוניינים לפרק, יידעו את חברת ההובלה על כך ודרשו שיגיעו יחד עם מנוף הרמה. המנופים שלנו מסוגלים להגיע עד קומה 25 ובעזרתם ניתן לזרז את משך ההובלה ביעלות מפתיעה. דבר נוסף שיכול לעזור לכם מאוד זה ביצוע ההובלה בסוף השבוע או בשעות הלילה, כך שלא תצטרכו לבזבז ימי עסקים על כך.