להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
שלומי אביטן
שלומי אביטן
08/01/2018

השארתי הודעה באתר וחזרו אליי תוך פחות משעה
הייתם אחלה לאורך כל הדרך גם במחיר וגם בשירות
להבא רק בבקשה לבקש מהמוביל שלא יחסום לי את הכניסה לבניין :)

מה חדש
אחסון על גבי משטחים:

עודכן לאחרונה: 20/07/2024, 22:36
הובלות בקריית ים:

עודכן לאחרונה: 16/07/2024, 11:26
הובלות בקרית אונו:

עודכן לאחרונה: 15/07/2024, 16:15
הובלות בקרית גת:

עודכן לאחרונה: 15/07/2024, 15:13

הובלת משרדים בבת ים

מובילים את המשרד בבת ים עם חיוך

הובלת משרדים בבת ים יכולה להתבצע בשתי דרכים; האחת היא בלחץ והשנייה היא ברוגע. כשמבצעים את ההובלה איתנו, צוות המובילים בישראל, ההעברה מתבצעת תמיד ברוגע, וזאת משום שאנחנו דואגים לכל פרט ופרט ואתם לא צריכים לעשות דבר חוץ מלדאוג לכך שיהיה מישהו מטעמכם נוכח במשרד הישן ובמשרד החדש. אנו מנוסים בהובלות של משרדים מכל אזור בבת ים, לרבות מרחוב מזא"ה, הרוקמים, עגנון, רוטשילד, שדרות ירושלים או דב הוז ועוד, ומבטיחים לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר ובמהירות.

 פרט לכך, המחירים שאנו מציעים הם הזולים ביותר בשוק, כשעלות הובלה למשרד דרכנו מתחילה ב-400 שקלים בלבד למשרד קטן ויכולה להגיע עד ל-2,600 שקלים עבור משרדים גדולים, לכל מרחק, כולל אריזה ומנוף.


שירות העברת משרדים בבת ים החל מ-400 ש"ח
העברת משרדים גדולים וקטנים
שירותי מנוף למשרדים
עטיפה ואריזה ופירוק והרכבת רהיטים
הובלת משרד מבת ים לכל אזור בארץ

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 
053-7931-381

הובלת משרד בבת ים

העברת משרד בבת ים תוך יום אחד – גם בסוף השבוע

מהניסיון שלנו, אנחנו כבר מבינים שאתם מעוניינים לפספס כמה שפחות ימי עסקים בהובלת המשרד שלכם, ולכן אנחנו מציעים את שירותינו גם בסופי השבוע וביכולתנו לסיים את העבודה ביום אחד בלבד. נגיע למשרד שלכם על הבוקר עם 3-6 סבלים, נתחיל באריזת הפריטים הקטנים שניתן להכניס לארגזים, לאחר מכן נפרק רהיטים ונתחיל להעביר את הכל למשאית ההובלה. אנו מגיעים ליעד, מתחילים מיד בהעלאת כל הרהיטים והקרטונים שהעברנו למשרד, מרכיבים את הכל מחדש ומסדרים את הפריטים בארונות בדיוק כפי שהיו כשלקחנו אותם.

כשאנו מסיימים לבצע מעבר משרד בבת ים אנו משאירים את המשרד החדש מסודר ומוכן לעבודה, כך שאתם לא תצטרכו להתעסק עם סידור של מחשבים, שולחנות, כיסאות או דלפקים. הכל מתבצע תוך כמה שעות, וביום ראשון כל העובדים יכולים להיכנס ולהתחיל מיד את עבדותם. עם זאת, כמו בכל מקרה של הובלה, מומלץ לבצע ניקיון למשרד לפני שמתחילים לעבוד בו.

 

כמה עולה אריזה והובלת משרד בבת ים?

אריזה לפריטים שבמשרד שלכם יכולה לחסוך לכם זמן ומאמצים רבים, וכמובן ששירותי אריזה לא מתווספים להובלה בחינם, אך המחיר שלהם דרכנו זול כל כך שחבל לוותר עליהם. עבור שירות כולל של אספקת קרטונים + אריזה תשלמו תוספת של 22-50 שקלים לקרטון, זאת בהתאם לגודל הקרטונים שאתם צריכים. ניתן להזמין קרטונים קטנים, בינוניים או גדולים, כשהקטנים מתאימים לפריטים שבירים כמו ציוד מטבח או פריטי נוי, הבינוניים עבור מקלדות מחשב או מנורות שולחניות, ואילו הגדולים עבור מסמכים וקלסרים.

 

כמה משלמים על הובלות משרדים בבת ים עם מנוף?

אתם לא צריכים לשלם יותר מדי עבור הובלות של משרדים שנמצאים בקומות גבוהות. ניתן להזמין דרכנו מנוף להובלה בעלות זולה ומשתלמת, שעומדת בסך הכל על 300-400 שקלים לשעה. המחיר של שעת המנוף ישתנה על פי סוג המנוף שבו יהיה צורך, כשלרוב נעשה שימוש במנוף הרמה אשר מסוגל להגיע עד לקומה 25.