להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
גילי שם טוב
גילי שם טוב
02/02/2017

הייתי צריך הובלה של מכונת כביסה ומייבש מהיום להיום, הגעתי לאתר שלכם די בטעות ואני לא מצטער לרגע!
תודה לכם אנשים טובים

מה חדש
הצעת מחיר להובלה:

מחפשים הצעת מחיר זולה להובלה באזור מגורכם? באתר המובילים בישראל תוכלו לקבל הצעת מחיר להובלה לפי אזור במחיר הזול בישראל

עודכן לאחרונה: 04/05/2024, 18:55
מחסנים להשכרה בבני ברק:

עודכן לאחרונה: 23/04/2024, 22:07
הובלות בנצרת:

עודכן לאחרונה: 13/04/2024, 15:22
הובלות לחיילים:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 14:28

הובלת מטענים

הובלת מטען חורג עושים עם המקצוענים של המובילים בישראל, לקבלת הצעת מחיר עבור הובלת מטענים השאירו פרטים 

אם אתה מעוניין להעביר מטען שאינו תכולת בית, דירה או משרד, אם לא מדובר בהובלת רהיטים, מכשיר חשמלי זה או אחר או חפצים אישיים, אתה זקוק להובלת מטען.

מה זה אומר הובלת מטען?

כמה עולה הובלת מטען מנמל אשדוד או חיפה? הובלת מטען שונה לרוב מהובלה רגילה, ברוב המקרים דורשת בדרך כלל ציוד מתקדם או ציוד מיוחד, שימוש ברכב המותאם ספציפית לסוג ההובלה הדרוש וכמובן צוות מקצועי ואחראי.

כמה דוגמאות להובלות מטענים – הובלת מכולות, הובלת פסולת מתכת, הובלת ציוד מכני, חקלאי או הנדסי, הובלת מטעני פלדה, הובלת צינורות, הובלת דחפור או עגורן, הובלת חומרי גלם מסוגים שונים, הובלת מטעני פלדה וכו'.הובלות מטענים

הובלת מטען צריכה להיעשות במיומנות רבה, על החברה או המוביל להיות מורשים (רישיון ממשרד התחבורה), לפעול בהתאם לתקנות מסוימות כמו הוראות תעבורה, שילוט ותאורה מתאימים, הכרות של הנהג עם הרכב ושליטה מלאה בו תוך הגנה על המטען המובל וכדומה.

לא כל חברת הובלות מתמחה בהובלת מטענים, ישנן חברות שיטענו שהן מספקות שירות זה בזמן שהן מורגלות בהובלות פשוטות יותר כגון הובלות תכולות בתים, הובלות קטנות וכן הלאה, כאשר בעצם אין להן את הידע או הניסיון בתת תחום זה.

בעזרת פורטל המובילים בישראל אתה יכול להבטיח לעצמך שהמטען אותו אתה חפץ להעביר יקבל טיפול מוצלח, יתבצע כשורה ובבטחה ולהסיר דאגות וחשש בין אם זו הובלה ימית או הובלה יבשתית. הרשמה באתר תספק לך את המידע הרלוונטי, הצעות מחיר ממספר חברות מהימנות וייעוץ מקצועי אם תזדקק לו.

כמו בכל דבר התאמה מלאה לצורך ואיכות השירות הן אלה שעושות את כל ההבדל, לכן חשוב לא להסתפק בכל הובלה ולבחור לאחר שהאינפורמציה הנחוצה בידיך, רק כך תדע שאתה מקבל בדיוק את מה שאתה צריך ולא מתפשר.

איך מעמיסים לפני שינוע מטענים?

ההעמסה מתבצעת לרוב בעזרת עגורן שמתלבש על המשאית. לעגורן יש ידית הידראולית והוא מצויד בכבלים, שאותם כורכים סביב הפריט שאותו מעמיסים למשאית. יש 2 סוגי עגורנים, כשהראשון מוגבל למשקל של 1 טון ודורש רישיון ד1 להפעלתו, והאחר יכול להעמיס מטענים ללא מגבלת משקל ודורש רישיון ד2. הובלת מטען רחב או ארוך מומלץ לעשות עם מנוף.

דרך אחרת להעמיס מטענים היא בעזרת מלגזה, ונהוג לעשות בה שימוש במחסנים, נמלים ואתרי בנייה. להפעלת המלגזה צריך רישיון נהיגה עם היתר להפעלת מלגזה, כשלבעלי רישיון לרכב פרטי (B) מותר להפעיל מלגזה עם כושר הרמה של עד 20 טון, בעוד שלבעלי רישיון נהיגה למשאית (C) מותר להפעיל כל מלגזה.

מידות רכבים במקרה של הובלת מטען חורג

גם אם יש בבעלותכם משאית או רכב מסחרי, חשוב שתדעו שעל פי חוק, חריגה ממידות הגובה והרוחב המרביים המותרים לפי משקל מצריכה אישור של קצין משטרה. לכן מומלץ שלא תעשו את ההובלה בעצמכם, אלא תזמינו מובילים שיעשו זאת במקומכם ושברשותם רכב שמתאים בשביל הובלת מטען ארוך או רחב. לפניכם פירוט של משקל הנשיאה המותר של הרכב ביחס לגובה ולרוחב המותרים להובלה עליו:

משקל כולל

גובה מרבי מותר

רוחב מרבי מותר

עד 1,500 ק"ג

2.50 מטר

2.55 מטר

עד 3,500 ק"ג

3.00 מטר

2.55 מטר

עד 8,000 ק"ג

3.50 מטר

2.55 מטר

עד 12,000 ק"ג

4.00 מטר

2.55 מטר

 

כמה משקל אפשר להעמיס על גרור?

לפעמים צריך להיעזר בגרור כדי להוביל מטענים רבים בבת אחת, ועליהם אפשר להעמיס משקל כבד, אך זאת בהתאם לסוגם. לפניכם פירוט של 4 סוגי הגרור שאפשר לחבר למשאית כדי לעשות הובלת מטען בנגרר.

סוג הגרור

משקל מרבי מותר

גרור עם 2 סרנים

18,000 ק"ג

גרור עם 2 סרנים ומתלה אוויר

19,000 ק"ג

גרור עם 3 סרנים

25,000 ק"ג

גרור עם 3 סרנים ומתלה אוויר

27,000 ק"ג

 

מחירון הובלת מטענים

הובלה של מטען יכולה לעלות כמה מאות שקלים בודדים, אך ככל שמדובר במטען גדול ומסוכן יותר להובלה, כך המחיר עולה ויכול להגיע גם לכמה אלפים. כך או כך, אנחנו מתחייבים לספק לכם את המחירים הזולים ביותר להובלה, ונספק לכם פתרון מתאים לכל סוג של מטען. הנה כמה דוגמאות למחירים הזולים שתוכלו לצפות להם כשתזמינו דרכנו את ההובלה שלכם:

איזה מטען מובילים?

מחיר ההובלה המשוער

מובילים מתכות

שינוע מטענים כמו פרופילי אלומיניום, ברזלים ופלדה בעזרת משטחים

600 – 250 ₪

מובילים רכבים

הובלה של רכב מכל סוג מנמל למגרש מכוניות

450 – 250 ₪

מובילים מכולה

הובלת מטען ברכב משא – ניתן להעמיס מכולה ריקה או מלאה

החל מ-1,500 ₪

הובלת מכונות תעשייתיות

ההובלה מוגבלת למרחק של עד 50 ק"מ

החל מ-1,700 ₪