להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
יואש ג'אן
יואש ג'אן
12/04/2019

אני ובת זוגתי חיפשנו מוביל להעברת דירה קטנה בתוך נתניה בשעות הערב, אתם היחידים שהייתם זמינים והמחיר היה ממש מפתיע, הבחור שהגיע היה ממש בסדר וגם הרכיב לנו את הארון בחדר שינה במחיר בדיחה.

מה חדש
הצעת מחיר להובלה:

מחפשים הצעת מחיר זולה להובלה באזור מגורכם? באתר המובילים בישראל תוכלו לקבל הצעת מחיר להובלה לפי אזור במחיר הזול בישראל

עודכן לאחרונה: 04/05/2024, 18:55
מחסנים להשכרה בבני ברק:

עודכן לאחרונה: 23/04/2024, 22:07
הובלות בנצרת:

עודכן לאחרונה: 13/04/2024, 15:22
הובלות לחיילים:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 14:28

הובלת מבנים ניידים

הובלות עם מנוף למבנים ניידים

אתר "המובילים בישראל" יעביר עבורכם הרים, גבהות וגם בתים אם צריך! אנחנו גאים להציג בפניכם שירות של הובלת מבנה נייד. בעוד ישנם מבנים קבועים שמהם ניתן להוביל תכולה מסוימת, ישנם גם מבנים ניידים שיש צורך לנייד אותם בשלמותם ממקום למקום. הובלות מבנים ניידים בצפון מתבצעות על ידי מיטב המובילים בישראל ובמחירים נוחים משתוכלו לדמיין!


שירות הובלת מבנים ניידים במחירים שאסור לפספס
מנופים מיוחדים להרמת המבנים
הובלת קראוונים ותכולת מבנים ניידים
הובלה של מבנה נייד 3 חלקים עם מנוף

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:
053-7931-381

העברת מבנה נייד

אילו מבנים ניתן להוביל באמצעות שירות זה?

כיום מבנים ניידים משרתים רבים גם בסקטור העסקי וגם בסקטור הפרטי. אנחנו מבצעים הובלות לכל סוגי המבנים, לרבות הובלת מבנה יביל, הובלות של צימרים, הובלות משרדים, הובלות של קרוונים, כיתות לימוד ניידות וכדומה. למעשה, כל מבנה אחר שאינו קבוע באדמה, יכול לעלות על משאית ההובלה שלנו בדר אליכם. בכדי לבצע את ההובלה, אנחנו עושים שימוש במנוף.


הובלת מבנים ניידים עם מנוף – איך מתבצעת ההובלה?

למרות שהמבנים אינם מקובעים לאדמה, עדיין לא ניתן להוביל אותם באמצעות יד אדם. לטובת ההובלה, אנו עושים שימוש במנופי הרמה ייחודים שיכולים לשאת המשקלים הכבדים ולנייד עבורכם את המבנה הנדרש. מנוף הרמה להובלת מבנה נייד מחובר אל המשאית, וביחד הם יגיעו אל נקודת המוצא שלכם. המנוף מותאם למשקלים כבדים, בעוד המשאית מאופיינת בדי מקום על מנת להניח עליה מבנה נייד.


אילו דגשים ניתנים להובלה מסוג זה?

ככל שהמבנה שלכם גדול יותר, כך צריך להעניק לו יותר תשומת לב. חשוב לזכור בסופו של דבר כי מדובר על מבנים שאתם רוצים להוביל, כך שמטבע הדברים המבנים האלו כוללים גם מערכות שונות כמו מערכת חשמל ומים, מה שאומר שהובלה לא נכונה יכולה לגרום לפגיעה במערכות ובהתאם להביא לנזק כספי רב. על כן, במעמד ההובלה ובעיקר בהרמת המבנה, יהיה פיקוח מלא של מובילים מנוסים בכדי למזער כל סיכוי לפגיעה בצורת המבנה, בקירות המבנה ובתשתיות שלו.


כל המידע הנחוץ על עלות הובלת מבנה נייד

אז כמה עולה להוביל מבנה נייד? זיכרו כי כל מבנה מאופיין בגודל אחר ובמשקלים אחרים, כך שהמחיר אינו קבוע ומשתנה בהתאם למבנה שברשותכם. שימו לב כי העלות הינה עבור המבנה בעצמו, והיא אינה כוללת את תכולת המבנה. אז מה העלויות? אם ברשותכם מבנה כבד, העלות הממוצעת נעה סביב 1,500-8,500 שקלים. אם ברשותכם צימר שתרצו להוביל באמצעות מנוף, העלות נעה סביב 2,000-9,000 שקלים.


כל הבדיקות המקדימות לפני תחילת ההובלה

הובלה של מבנים ניידים היא הובלה שלא דומה לשום הובלה אחרת. בעוד עם מרבית ההובלות אין כל צורך לתכנן את ההובלה מראש, עם הובלות שכאלו נדרש תכנון מדויק ומפורט בכדי לתכנן את הצוות שיגיע ודרך העבודה. על כן, ישנם לא מעט מקרים בהם לפני תחילת העבודה יגיעו נציגים, שיתכננו יחד אתכם במפרט מדויק של ביצוע את שלבי העבודה, בכדי להבטיח בטיחות חסרת פשרות ואת שמירת המבנה.