להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
רוית גלולה
רוית גלולה
06/03/2018

איזה כיף לדעת שיש גם אנשים ישרים בין כל המובילים, אחרי שהבריזו לנו פעם אחת חששנו להזמין הובלה מחברה שאנחנו לא מכירים, שמחה שלבסוף בחרנו בכם גם בגלל המחיר אבל עכשיו אני יכולה להגיד שגם בגלל השירות.

מה חדש
הצעת מחיר להובלה:

מחפשים הצעת מחיר זולה להובלה באזור מגורכם? באתר המובילים בישראל תוכלו לקבל הצעת מחיר להובלה לפי אזור במחיר הזול בישראל

עודכן לאחרונה: 04/05/2024, 18:55
מחסנים להשכרה בבני ברק:

עודכן לאחרונה: 23/04/2024, 22:07
הובלות בנצרת:

עודכן לאחרונה: 13/04/2024, 15:22
הובלות לחיילים:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 14:28

הובלת כספות

הובלת כספות מהיום להיום במחירים שוברי שוק


זקוקים לשירותי הובלת כספות כבדות? אנו מציעים גם לעסקים וגם לפרטיים שירות מיוחד ובלעדי לאתר המובילים בישראל הובלת כספת כולל פריקה בכל יעד שתרצו - כמובן שההובלה מבוטחת! היום כבר לא צריך להמתין ימים ושבועות עבור הובלת כספת ביתית/כספת לרכב, כספת לאקדח/כספת בריח. ניתן להזמין שירות של הובלת כספות מהיום להיום באותו מחיר של הובלה רגילה.

 


 כמה עולה הובלה של כספות? אצלנו החל מ-250 ש"ח
הובלת כספת משרדית או ביתית
מבצעים הובלה גם של כספות כבדות עד 1 טון
במקרים דחופים מבצעים הובלה מהיום להיום
שירות הובלת כספות עם מנוף הרמה לגובה
שירות הובלת כספות בכל הארץ:
ירושלים, תל אביב וכל אזור המרכז, בצפון ובדרום

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו: 
053-7931-381

 שירותי הובלת כספות

 

למה צריך מוביל בשביל הובלת כספת ביתית?

הובלה של כספת זה לא רק אתגר של הרמה ונשיאה. זה מצריך מומחיות, דיוק ואת הציוד הנכון כדי להביא את הכספת לייעדה באופן בטוח. ברשותנו יש את הכלים, הניסיון והידע הנכונים להתמודד עם האתגר הזה, ואלו הן הסיבות שבגללן אתם צריכים מובילים שיסייעו לכם עם הכספת שלכם:

ניסיון בהרמת משקלים כבדים: הסבלים שלנו מנוסים בעבודה עם משקלים כבדים ויכולים לבצע הובלה בלי סכנה לפציעה.

שימוש בציוד מקצועי: כספות מצריכות כלים מיוחדים, ובעיקר מנוף, כדי שניתן יהיה להעמיס אותן בבטחה למשאית.

הגנה על המבנה: ניסיון לשאת את הכספת עלול לפגוע קשות במבנה שבו היא נמצאת במקרה שבו תיפול או תפגע בקירות. אנחנו מצמצמים לאפס את האפשרות הזו.

 

האם הובלת כספות מחייבת שימוש במנוף?

המנוף מסייע לנו להעביר חפצים כבדים ומאסיביים מביתם של לקוחות לתוך המשאית שלנו בצורה בטוחה ומבלי שיהיה צריך לפרק אותם. במקרה של כספת ביתית, יתכן שלא יהיה צורך במנוף הובלות, אך זאת בהתאם לסוגה ולמשקלה. לעיתים ניתן להסתפק בדולי שעליה אפשר להעמיס את הכספת, וכך פשוט מגלגלים אותה על גלגלים עד למשאית. עם זאת, כספת גדולה ותעשייתית כמעט תמיד תחייב שימוש במנוף, במיוחד אם צריך להוביל אותה מקומה גבוהה. זאת ועוד, אם יש חפצים או מכשולים בדרך שהופכים את ההובלה עם דולי לבלתי אפשרית, גם אז עדיף יהיה להשתמש במנוף.

 

הובלת כספת תעשייתית – איך עושים את זה?

כספת ענקית שוקלת הרבה ולא סתם – היא מיועדת להישאר במקומה, כך שהובלתה היא אתגר לא קטן. אז איך אנחנו עושים את זה? בדיוק כך:

הערכות ותכנונים: דבר ראשון אנחנו מודדים את ממדי הכספת ומוודאים האם היא תוכל לעבור ממקומה אל המשאית בלי בעיה. בשלב זה נקבע האם נעביר אותה עם דולי או עם מנוף.

מיגון הכספת: המטרה של המיגון היא פחות למנוע נזק לכספת, שעשויה מחומר חזק ועמיד מאוד, ויותר למנוע נזק לכל מה שיהיה סביבה בזמן שנעביר אותה למשאית.

העמסת הכספת: אם בחרנו להשתמש במנוף, נקשור את הכספת לרצועות המנוף, נרים אותה באופן מאוזן ונעביר אותה באיטיות ובזהירות לכיוון המשאית ולתוכה.

התקנה ביעד: כשנגיע ליעד ההובלה נאבטח את הכספת במקומה במידת הצורך.