להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
שלום סיני
שלום סיני
01/06/2018

הזמנתי הובלה קטנה מנתניה לתל אביב ובמילה אחת אסכם את השירות שקיבלתי - מעולה!
תודה על הכל גם על ההתחשבות במחיר וגם על ההתראה הקצרה

מה חדש
הצעת מחיר להובלה:

מחפשים הצעת מחיר זולה להובלה באזור מגורכם? באתר המובילים בישראל תוכלו לקבל הצעת מחיר להובלה לפי אזור במחיר הזול בישראל

עודכן לאחרונה: 04/05/2024, 18:55
מחסנים להשכרה בבני ברק:

עודכן לאחרונה: 23/04/2024, 22:07
הובלות בנצרת:

עודכן לאחרונה: 13/04/2024, 15:22
הובלות לחיילים:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 14:28

הובלת כלים סניטריים

הובלה לכלים סניטריים

אתר "המובילים בישראל" מעניק לכם שירות של הובלה והתקנת כלים סניטריים! הכלים הסניטריים כוללים כיור, אסלה, בידה, אגניות ואמבטיות. השירות שאנו מעניקים לכם הינו שירות המתאים עצמו אליכם, כך שניתן להוביל את הכלים הישר מהחנויות, או שניתן לבחירתכם לפרק את הכלים בדירה הנוכחית שלכם, להוביל אותם אל הדירה החדשה וגם להרכיב אותם עם שירות הובלה והרכבת כלים סניטריים.


הובלת כלים סניטריים במחיר הוגן!
למה אנחנו?
אפשרות הובלה עם מנוף
ביטוח מלא על כל התכולה
שירות מהיום להיום ללא תוספת תשלום
אפשרות הובלה גם בלילה
הובלת חדר אמבטיה ושירותים קומפלט (ברזים, כיורים, אמבטיות וכו)

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:
053-7931-381
 
הובלת כלים סניטריים

הובלת כלים סניטריים לשירותים מהדירה הישנה לחדשה

כלים סניטריים מחליפים אחת לכמה שנים, ובמידה ואתם עוברים לדירה חדשה (להזמנת שירות הובלת דירות לחצו כאן), בהחלט ניתן להעביר אתכם את הכלים המשרתים אתכם כבר בימים אלו. לטובת הובלה ייחודית שכזו, נשלח אליכם צוות מובילים המיומן בפירוק ובהרכבה של כלים סניטריים. חשוב מאד לשלוח צוות מקצועי, שכן לא אחת לטובת הפירוק נדרשת עבודה מעמיקה יותר כמו פירוק של רצפות לדוגמא, בעת שרוצים להוביל את האמבט. המובילים שלנו יפרקו עבורכם את כל הכלים כאשר המטרה היא לגרום למינימום נזקים.


שירות לבתי עסקים, יבואנים וחברות

לצד השירות שאנו מעניקים לקהל הלקוחות הפרטי, אנו שמחים גם להעניק שירות לקהל לקוחות עסקי הזקוק להובלה כזו של כלים. הובלת כלים סניטריים למקלחת יכולה להתחיל בנמל ימי או נמל תעופה, כאשר אנו נוביל עבורכם את הסחורה ישר לחנות שלכם (לשירות הובלת תכולת חנות). בנוסף, במידה ואתם עומדי מאחורי רשת גדולה, נוכל לבצע העברות של כלים סניטריים מסניף אחד לאחר על פי בקשתכם ודרישתכם. אנחנו מבצעים הובלות בפריסה ארצית ונוכל להוביל מדרום לצפון ולהפך.


האם בטוח יותר להוביל כלים סניטריים באמצעות מנוף?

ישנם כלים סניטריים שניתן להוביל אותם ידנית בעזרת צוות סבלים, אך גם ישנם כלים סניטריים כבדים יותר שצריך לתת להם מענה אחר ומיוחד יותר. במקרים בהם ההובלה הנדרשת היא לכיור לדוגמא, יוכלו המובילים שלנו להתמודד עם המשקלים ולהוביל עבורכם ידנית, גם במקרים ובהם אין מעלית בבניין המגורים. מנגד, הובלת כלים סניטריים עם מנוף תהיה רלוונטית בעת שההובלה הנדרשת היא של אמבטיה לדוגמא או ג'קוזי. מדובר על משקלים כבדים מאד שהובלה עם מנוף מסתמנת כבטוחה יותר ומהירה יותר עבור כלים אלו.