להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
ברוך ואתי
ברוך ואתי
27/09/2018

איזה שירות חבל על הזמן!!!
תודה לכם נשמות טובות על העברת ציוד של עסק למחסן בהתראה קצרה כל כך ובמחיר מאוד הוגן

מה חדש
אחסון על גבי משטחים:

עודכן לאחרונה: 20/07/2024, 22:36
הובלות בקריית ים:

עודכן לאחרונה: 16/07/2024, 11:26
הובלות בקרית אונו:

עודכן לאחרונה: 15/07/2024, 16:15
הובלות בקרית גת:

עודכן לאחרונה: 15/07/2024, 15:13

הובלת חנות

אתם עומדים רגע לפני מעבר מהחנות הנוכחית אל עבר חנות חדשה? מגיעות לכם ברכות חמות! כעת, עליכם למצוא שירות של מובילים המבצעים הובלת חנויות. היכן מוצאים מובילים איכותיים? ב"אתר המובילים בישראל"!


צריכים עזרה באריזה של חנות?

הובלת חנות הינה התחנה הסופית. המשמעות היא שתוכלו ליהנות משירות נפלא דרך "פורטל המובילים בישראל" שיתחיל עוד קודם לכן. אם אתם רוצים להשתלט על כל התכולה בחנות שלכם ולהסתייע בשירות של אריזה, הרי שנוכל למצוא עבורכם ספקי הובלות המבצעים גם אריזות. מי אמר שהובלת החנות שלכם צריכה לגזול מכם המון זמן?


הובלת חנות במחיר הכי זול שתמצאו, למה אנחנו?
* מחיר שובר שוק
* אפשרות אריזה במקום
* אפשרות הובלה בלילה
*שירות 24 שעות ביממה

הובלת חנות


העברת חנות למקום חדש - פותחים דף חדש בקלות

מעבר אל חנות חדשה מסמל את פתיחתו של דף חדש. המעבר המון פעמים מסמל התרחבות, מה שאומר שהעסק שלכם בנסיקה. תנו לעצמכם להנות מהרגעים היפים, והשאירו את נטל האריזות וההובלה לאלו העוסקים במלאכה שכזו. ספק המבצע הובלת ציוד של חנות שנמצא ב"אתר המובילים בישראל", הינו ספק מקצועי שנבחר בקפידה טרם הוא נכנס למאגר המוצע לכם.


למה להזמין הובלת תכולת חנות דווקא מפורטל המובילים בישראל?

מחפשים שירות של הובלת סחורה של חנות? תשכחו מהימים בהם הייתם צריכים ללקט המלצות, להרים טלפונים, להתמקח על מחירים ולהתיש את עצמכם. אנו איגדנו את מיטב המובילים בארץ המבצעים את סוג השירות הזה, כך שכל שנותר לכם הוא לאפיין מולנו את אופי ההובלה שלכם ואת הזמינות אותה אתם מחפשים. מכאן – אתם קרובים מאד למעבר לחנות החדשה.


סוגי חנויות להם אנו מבצעים שירותי הובלה:

הובלת חנות בגדים כולל אריזה – אנו אורזים את הבגדים בקרטונים שמגיעים איתנו ופורקים את כל הסחורה בחנות החדשה ואף מסדרים אותה בחללי התצוגה על פי הדרישות וההוראות שלכם. האריזה של הבגדים והקולבים מתבצעת בנפרד, על מנת שלא לסכן את הבדים בקרעים.

הובלת סחורה בקירור של חנות מזוןהובלה במשאיות קירור מיוחדות שמתאימות לאתגר של הובלת מוצרים קפואים או מוצרים שמצריכים קירור. ניתן להזמין מסלול הובלות קבוע במחיר זול לכל חלקי הארץ.

הובלה סחורה של חנות מחשבים – נעטוף היטב ונארוז את כל ציוד המחשוב ונעמיס למשאית. כשציוד המחשוב יגיע ליעד, נפרוק את המשאית ונציב כל פריט באזור לבחירתכם, ונוכל גם להיפטר עבורכם מציוד או סחורה שכבר אין לכם שימוש בהם.

הובלה של חנות לכלי בית כולל אריזת ציוד שביר – האריזה מתבצעת בתוך קרטונים קשיחים בגדלים שונים, וכל כלי נעטף בנייר בועות. ההובלה עצמה מתבצעת בעזרת עגלה ואין כל סכנה להפלת הקרטונים, לא משנה מה משקלם.

הובלה מיוחדת לחנות משקאות – אנו משתמשים באריזות מיוחדות עם מחיצות קרטון לשמירה על הבקבוקים במקומם בעת ההובלה. נסיר את בקבוקי השתייה ממדפי התצוגה בעדינות יתרה ונמקם אותם בתוך המשאית בצורה מסודרת ומאורגנת.

הובלת תכולת חנות אופניים – עוטפים את הפדלים של האופניים יחד עם השלדה בניילון נצמד כדי למנוע תזוזה של הגלגלים, השרשרת והפדלים בעת ההובלה. בתוך המשאית, ההובלה של האופניים מתבצעת בשכיבה בצורה מסודרת כך שנוח לשלוף את האופניים החוצה בסיום ההובלה.

הובלה של חנות צעצועים – העמסת הצעצועים בתוך אריזתם המקורית, ובהתאם לגודלם בתוך קרטונים מתאימים. מעמיסים את הסחורה למשאית, מגיעים ליעד ולבסוף פורקים את הצעצועים במחסן ועל מדפי התצוגה.

הובלת חנות של ציוד ספורט כבדהובלה של הליכונים, מכשירי אליפטיקל ואופני כושר כולל פירוק והרכבה של המכשירים שנמצאים באולם התצוגה במידת הצורך. אנו מפרקים גם מכשירי כושר עם משקולות, כשאת המשקולות אנו מעבירים באריזות קשיחות שמתאימות להובלת פריטים כבדים במיוחד.

הובלה בקירור של חנות פרחים – הובלה עם משאית בעלת תא מטען עם טמפרטורה מווסתת שמתאימה להובלת פרחים וצמחים. ישנה אפשרות לחשוף את הפרחים לתאורה מתאימה אם זה אכן דרוש להם, מומלץ להתייעץ איתנו על כך מראש.

הובלה של חנות כלי גינון/כלי עבודה – הובלה מסודרת של כל הכלים בתוך ארגזים לפי קטגוריות, על מנת שנוכל לפרוק אותם מהמשאית בצורה מסודרת בעת ההגעה ליעד. מעמיסים למשאית כלים מאסיביים וכבדים לפני שמעמיסים את הכלים הקלים והקטנים.

הובלת תכולת חנות רהיטים – העמסה מסודרת למשאית של הרהיטים שבמחסן החנות בתוך אריזתם המקורית, ופירוק של רהיטים לתצוגה לפני העמסתם. בעת הפריקה, נרכיב את כל הרהיטים לתצוגה ונציב אותם בחנות החדשה בהתאם לדרישות שלכם.

הובלת חנות נעליים – מובילים את כל הנעליים בתוך האריזות המקוריות שלהם, כשלעיתים משלבים מספר אריזות למארז גדול. בסיום ההובלה נסדר את הנעליים לתצוגה על מדפי התצוגה ומול חלון הראווה לפי ההוראות שלכם.

הובלת תכולת חנות קטנה – הובלה מהירה ופשוטה של חנות קטנה, כולל אפשרות שימוש במנוף במידת הצורך. הובלה מכל עיר לכל חלקי הארץ עם ביטוח מלא על כל תכולת ההובלה.

הובלת תכולה של פיצוציה – הובלת כל תכולת הפיצוצייה, לרבות מקררי שתייה ומקררי גלידות. מוצרים שמצריכים קירור יועברו באריזות מיוחדות עם טמפרטורה מווסתת על מנת לשמור על טריותם.