להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
אתי רומנו
אתי רומנו
08/05/2018

מהטלפון הראשון הרגשתי שיש על מי לסמוך
זאת פעם ראשונה שאני עוברת דירה וכל כך חששתי מהמעבר 
לא חושבת שנתקלתי עוד בנותני שירות שפשוט עובדים מהלב
המחיר היה ממש הוגן
תודה על הכל אתם תותחים

מה חדש
הצעת מחיר להובלה:

מחפשים הצעת מחיר זולה להובלה באזור מגורכם? באתר המובילים בישראל תוכלו לקבל הצעת מחיר להובלה לפי אזור במחיר הזול בישראל

עודכן לאחרונה: 04/05/2024, 18:55
מחסנים להשכרה בבני ברק:

עודכן לאחרונה: 23/04/2024, 22:07
הובלות בנצרת:

עודכן לאחרונה: 13/04/2024, 15:22
הובלות לחיילים:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 14:28

הובלת זכוכית

הזכוכית לעולם לא נשברת עם הובלה מבוקרת

כשאתם חושבים על שירותי ההובלה, אתם לבטח מיד חושבים על הובלות לטובת העברת ציוד של בתים ומשרדים. לצד ההובלות השכיחות, ישנן גם הובלות שבאות לתת מענה לאנשי מקצוע שונים לרבות קבלנים וחברות גדולות שונות הזקוקות לניוד מבוקר ובטוח של חומרים עדינים. כך, לא מעטים אלו הדורשים בשירות של הובלת לוחות זכוכית. אתר "המובילים בישראל" עובד עם חברות הובלה רבות, שגם מעניקות שירות מסוג זה.


הזמינו הובלת רהיטי זכוכית דרכנו!
הובלה של זכוכית מהמפעל ישירות לבית העסק
- אפשרות הובלה מהיום להיום
- תנאי תשלום נוחים
- שירות 24 שעות ביממה

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:
053-7931-381


הובלת זכוכית

למה לא תוכלו לבצע הובלת זכוכית לבדכם?

תחום ההתמקצעות שלכם מתמקד בתחום ספציפי, ובו אתם עוסקים ומשרתים לקוחות רבים בשגרת העבודה שלכם. דומה הדבר עם המובילים – הם כאן כדי לשרת את אלו הדורשים בשירותי ההובלה השונים. ההמלצה הרווחת היא לעולם לא לבצע הובלה, מכל סוג, מבלי להסתייע בשירותי הובלה מקצועיים. אם לא די בכך, בעת שמדובר על הובלות סבוכות יותר, כמו הובלה של זכוכית או כלים מזכוכית, הרי שאין מקום לפשרות, לסימני שאלה או להנחות: עושים זאת אך ורק עם מובילי זכוכית מקצועיים.


גם עבור עסקים וגם עבור אנשים פרטיים

אז מצד אחד ישנם הקבלנים, הנגרים ואנשי המקצוע השונים שעובדים עם זכוכית וצריכים שירות של הובלת לוחות זכוכית, אך גם ישנם אנשים פרטיים שזקוקים לשירותי ההובלה העוסקים גם בהובלות של זכוכית. כך לדוגמא, ישנן ויטרינות שהן חלק מריהוט כולל בבתיהם של אנשים, ועל כן הם מתעניינים לגבי שירות של הובלת ויטרינה מזכוכית. בכל מקרה, לכל אחד ולכל מטרה – לא מבצעים הובלה שכזו ללא חברה מקצועית המאותרת לכם דרך האתר שלנו. כמו כן, דרך אתר "המובילים בישראל" תוכלו גם למצוא חברות הובלה שעוסקות בין היתר גם בשירות של אריזת כלי זכוכית.


הולכים על בטוח, מסתייעים במנוף

מאחר ומדובר על חומר שביר ועדין מאד, לא אחת בוחרות חברות ההובלה להציע לכם שירות בטוח יותר. מצד אחד, יוכלו המובילים לנייד לכם את הזכוכית דרך חדר מדרגות או מעלית, אך לרוב, יומלץ לכם ליהנות משירות של הובלת זכוכית משוריינת עם מנוף. עם הובלות המנוף אין כל סיכון לזכוכית, שכן היא מונחת על מנוף בטוח ומגיעה בבטחה אל נקודת היעד שתגדירו. כמו כן, השירות עם המנוף הינו מהיר יותר – כך שכל הסיבות מצביעות על כך כי מדובר על השירות היעיל ביותר.


למה דווקא אתר "המובילים בישראל"?

השירות המקצועי ביותר שתקבלו הוא דרך אתר "המובילים בישראל", והמחיר שתקבלו – הוא המחיר הזול ביותר! מחיר של הובלת זכוכית דרך אתר "המובילים בישראל" יהיה בכל מקרה המחיר הנוח וההוגן ביותר שתקבלו, וזאת מאחר והצבנו זאת לעצמנו כיעד ברור. מגיע לכם ליהנות משירות מקצועי ובטוח מבלי לפזר את כספכם שלא לצורך. אם ברצונכם לדעת כמה עולה הובלת זכוכית, דברו איתנו וניתן לכם הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב לה!