להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
אילנה פרץ
אילנה פרץ
12/01/2017

כיף לעבוד איתכם! תמיד חוזרים בזמן עם הצעות מחיר זולות ונוחות

מה חדש
הצעת מחיר להובלה:

מחפשים הצעת מחיר זולה להובלה באזור מגורכם? באתר המובילים בישראל תוכלו לקבל הצעת מחיר להובלה לפי אזור במחיר הזול בישראל

עודכן לאחרונה: 04/05/2024, 18:55
מחסנים להשכרה בבני ברק:

עודכן לאחרונה: 23/04/2024, 22:07
הובלות בנצרת:

עודכן לאחרונה: 13/04/2024, 15:22
הובלות לחיילים:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 14:28

הובלת דלתות

חוסכים בהוצאות ונעזרים בשירותי הובלת דלתות כולל פירוק

הדלתות בבית שלכם כבר מזמן לא משמשות רק כחוצץ בין החלל הציבורי לפרטי, אלא הן הרבה מעבר לכך. הדלתות המיוצרות כיום מעניקות טון עיצובי שלט לחלל הבית שלכם, וכעת, גם עם החלטתכם לעבור אל דירה חדשה – אתם מחליטים לקחת איתכם את הדלתות שאתם כל כך אוהבים. אם לרגע היה נדמה לכם כי אתם מבצעים את המלאכה של הובלת דלתות לבדכם, הרי שלא כך הדבר – ברוכים הבאים אל אתר "המובילים בישראל"!


הובלה והתקנת דלתות עץ או פלדה במחיר משתלם לכל כיס
החל מ-250 ש"ח
* אפשרות הובלת דלתות מתכת או עץ מהיום להיום
* שירות 24 שעות
מתקינים ומובילים את כל סוגי הדלתות
* אפשרות הובלת דלת פלדה במנוף

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
053-7931-381

הובלה של דלתות

לוקחים חלק מהבית הישן איתכם

במעמד של מעבר דירה אתם לא אחת מחליטים כי אתם רוצים להשאיר את הכל מאחוריכם, ולהתחיל את הפרק החדש בדירה החדשה עם חפצים חדשים. יחד עם זאת, ישנם אביזרים שונים שהשקעתם בהם לא מעט, ועל כן אתם רוצים לקחת אותם איתכם. כך, אתם גם חוסכים בעלויות הכוללות של המעבר וגם לוקחים איתכם חלק מהדירה הישנה. אתר "המובילים בישראל" ימצא לכם בקלות ספקים המבצעים הובלות של כלל סוגי הדלתות, לרבות הובלת דלת עץ ועד הובלת דלת פלדה.


הובלה והתקנת דלתות - למה לא מעבירים את הדלתות לבדכם?

בעת שאתם חוברים אל חברת הובלות מובילה שנמצאה עבורכם על ידי "אתר המובילים בישראל", אתם לא רק מניידים את הדלת ממקום למקום. האם חשבתם על הדרך בה תפרקו ותרכיבו את הדלת? האמת היא שאתם לא צריכים לחשוב על זה ואינכם צריכים להטריד את עצמכם! השירות שתקבלו הינו שרות מלא שידאג לכם להכל – מא' ועד ת'. הדלתות שלכם יפורקו בעדינות ויורכבו בעדינות, תוך שההובלה תתבצע תחת התקנים המחמירים ביותר על מנת להבטיח את שלמות הדלתות שלכם.


הובלת דלתות


למה להזמין שירותי הובלת דלתות באתר "המובילים בישראל"?

אם אתם מחפשים שירות של פירוק והובלה של דלת בזול, ואם אתם מעוניינים להוביל אל הדירה או המשרד דלתות חדשות שרכשתם, יש לכך תשובה אחת – אתר "המובילים בישראל"! איך מתבצע השירות? אתם מפרטים לנו את אופי השירות שאתם צריכים, ואנחנו חוזרים אליכם עם רשימה של ספקים מובילים שעונים על הצרכים שלכם. עם השירות שלנו, הספקים מתאימים עצמם אליכם ולא אתם אליהם.