להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
שי שטרית
שי שטרית
19/10/2018

אנשים אחד אחד.
עשו לי הובלה קטנה מנתניה לתל אביב מהיום להיום, התקשרתי ב9 בבוקר ב18 בערב המיטה והארון כבר היו בדירה בתל אביב.
שירות נדיר!

מה חדש
הובלת רהיטים:

עודכן לאחרונה: 19/02/2024, 17:38
הובלת קרטונים:

עודכן לאחרונה: 19/02/2024, 17:29
הובלות קטנות בהוד השרון:

צריכים הובלה קטנה בהוד השרון במחירים זולים? העברת פריטים בודדים בהוד השרון רק אצלנו כולל אריזה

עודכן לאחרונה: 19/02/2024, 13:32
הובלות קטנות בעפולה:

הובלה קטנה בעפולה במחיר קטן במיוחד אצלנו באתר, מספיק לחפש חברות הובלה, אצלנו תקבלו את השירות הטוב ביותר במחיר הזול בישראל

עודכן לאחרונה: 19/02/2024, 13:19

הובלת דירת מרתף

הובלות לדירות מרתף בפריסה ארצית

כל הובלה מאופיינת באתגרים שונים, וכך גם הובלת דירת פרטר. אתר "המובילים בישראל" מבצע גם הובלות לדירות מרתף בפריסה ארצית. אז אילו אתגרים עומדים בפנינו עם סוג זה של הובלה, איך אנחנו מבצעים את ההובלה בפועל וגם כמה תעלה לכם הובלה כזו? כל הפרטים לפניכם:

הובלת דירות מרתף כולל סבלות ואריזה!
למה אנחנו?
שירות בפריסה ארצית
מתחייבים למחיר הכי זול
שירותי אריזה בבית הלקוח
שירות 24/7 גם בלילה
שירותי נגרות: פירוק והרכבת רהיטים בדירה החדשה

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ עם מוביל חייגו: 053-7931-381

 הובלת דירת מרתף בזול

האתגר בהובלת המרתף: מעבר צר לניוד התכולה

כשאתם בוחרים בנו, אתם בוחרים לעבוד עם חברת הובלות מומלצת להעברת תכולת מרתף. הסיבה שאנחנו חברה מומלצת להובלת דירה שכזו טמונה בעובדה כי אנחנו יודעים לעמוד בכל האתגרים הניצבים בפנינו. בעת שההובלה הנדרשת היא הובלה של דירת מרתף, האתגר הגדול הוא המעבר הצר המאפיין את דירות המרתף. לרוב, מדובר על דירות שהגישה אליהן היא באמצעות גרם מדרגות צר שמקשה על ניוד התכולה. מסיבה זו, לא אחת על הסבלים לעבוד בזהירות עם הפריטים השונים שיש להוביל עבורכם.

במקרים בהם סבלים להובלת דירת מרתף יגלו כי המעבר המוביל אל הדירה אכן צר, סביר כי הובלת תכולת הדירה בחלקה תצטרך להתבצע דרך גישה אחרת שהיא לרוב הדירה מעל המרתף. במידה ואתם שוכרים את המרתף וגרים בקומת המרתף אצל בעלי הבית, כדאי מאד לתאם איתם מראש הובלה דרך ביתם של רהיטים גדולים שלא ניתן לפרק.

איך מתבצעת הובלת דירת מרתף? באמצעות סבלים בלבד

מוביל להוביל דירת מרתף קטנה שנשלח אליכם יוכל לעבוד באמצעות כוח פיסי שלו ושל צוות מובילים נוסף. בעוד בהובלות אחרות משתלבת גם עבודה של מנוף, עם דירות מרתף לא ניתן ליישם זאת מאחר ומדובר על דירות הנמצאות מתחת לפני השטח, בעוד המנוף הינו מנוף הרמה אל קומות גבוהות. לכן במידה רבה מדובר על הובלה מאתגרת יותר המבוססת כולה על כוחם הפיסי של המובילים.

כמה עולה להוביל דירת מרתף? תלוי גודל הדירה

המחיר עבור ההובלה תלוי בעיקר בגודל הדירה. למרות שרבים נוטים לחשוב כי דירות המרתף הן דירות בגודל חדר בלבד, הרי שישנם לא מעט מרתפים גדולים מאד בגודל של כשלושה חדרים. המחיר יקבע על פי גודל המרתף, היקף התכולה ומספר המדרגות המובילות מן המרתף החוצה.