להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
סיון ואריאל
סיון ואריאל
22/05/2017

היינו צריכים חברה הובלות להעברת דירה מהיום למחר והגענו אליכם, המענה היה מהיר, תואם לנו מוביל לשעה שרצינו, המחיר היה הוגן וחבר'ה ממש נחמדים גם דאגו להרכיב את הארון בחדר שינה

מה חדש
הצעת מחיר להובלה:

מחפשים הצעת מחיר זולה להובלה באזור מגורכם? באתר המובילים בישראל תוכלו לקבל הצעת מחיר להובלה לפי אזור במחיר הזול בישראל

עודכן לאחרונה: 04/05/2024, 18:55
מחסנים להשכרה בבני ברק:

עודכן לאחרונה: 23/04/2024, 22:07
הובלות בנצרת:

עודכן לאחרונה: 13/04/2024, 15:22
הובלות לחיילים:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 14:28

הובלת דירת מרתף

הובלות לדירות מרתף בפריסה ארצית

כל הובלה מאופיינת באתגרים שונים, וכך גם הובלת דירת פרטר. אתר "המובילים בישראל" מבצע גם הובלות לדירות מרתף בפריסה ארצית. אז אילו אתגרים עומדים בפנינו עם סוג זה של הובלה, איך אנחנו מבצעים את ההובלה בפועל וגם כמה תעלה לכם הובלה כזו? כל הפרטים לפניכם:

הובלת דירות מרתף כולל סבלות ואריזה!
למה אנחנו?
שירות בפריסה ארצית
מתחייבים למחיר הכי זול
שירותי אריזה בבית הלקוח
שירות 24/7 גם בלילה
שירותי נגרות: פירוק והרכבת רהיטים בדירה החדשה

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ עם מוביל חייגו: 053-7931-381

 הובלת דירת מרתף בזול

האתגר בהובלת המרתף: מעבר צר לניוד התכולה

כשאתם בוחרים בנו, אתם בוחרים לעבוד עם חברת הובלות מומלצת להעברת תכולת מרתף. הסיבה שאנחנו חברה מומלצת להובלת דירה שכזו טמונה בעובדה כי אנחנו יודעים לעמוד בכל האתגרים הניצבים בפנינו. בעת שההובלה הנדרשת היא הובלה של דירת מרתף, האתגר הגדול הוא המעבר הצר המאפיין את דירות המרתף. לרוב, מדובר על דירות שהגישה אליהן היא באמצעות גרם מדרגות צר שמקשה על ניוד התכולה. מסיבה זו, לא אחת על הסבלים לעבוד בזהירות עם הפריטים השונים שיש להוביל עבורכם.

במקרים בהם סבלים להובלת דירת מרתף יגלו כי המעבר המוביל אל הדירה אכן צר, סביר כי הובלת תכולת הדירה בחלקה תצטרך להתבצע דרך גישה אחרת שהיא לרוב הדירה מעל המרתף. במידה ואתם שוכרים את המרתף וגרים בקומת המרתף אצל בעלי הבית, כדאי מאד לתאם איתם מראש הובלה דרך ביתם של רהיטים גדולים שלא ניתן לפרק.

איך מתבצעת הובלת דירת מרתף? באמצעות סבלים בלבד

מוביל להוביל דירת מרתף קטנה שנשלח אליכם יוכל לעבוד באמצעות כוח פיסי שלו ושל צוות מובילים נוסף. בעוד בהובלות אחרות משתלבת גם עבודה של מנוף, עם דירות מרתף לא ניתן ליישם זאת מאחר ומדובר על דירות הנמצאות מתחת לפני השטח, בעוד המנוף הינו מנוף הרמה אל קומות גבוהות. לכן במידה רבה מדובר על הובלה מאתגרת יותר המבוססת כולה על כוחם הפיסי של המובילים.

כמה עולה להוביל דירת מרתף? תלוי גודל הדירה

המחיר עבור ההובלה תלוי בעיקר בגודל הדירה. למרות שרבים נוטים לחשוב כי דירות המרתף הן דירות בגודל חדר בלבד, הרי שישנם לא מעט מרתפים גדולים מאד בגודל של כשלושה חדרים. המחיר יקבע על פי גודל המרתף, היקף התכולה ומספר המדרגות המובילות מן המרתף החוצה.