להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

מתחייבים למחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
מה חדש
הובלה חלקית:

הובלה חלקית של תכולת דירה, רק ריהוט, רק ארגזים, רק מוצרי חשמל? הכל אנחנו מבצעים.

עודכן לאחרונה: 01/01/2022, 16:47
אחסון תכולת דירה ברעננה:

אחסון דירה ברעננה כולל אפשרות הובלה ואחסנה ברעננה מהיום להיום גם של פריטים בודדים.

עודכן לאחרונה: 01/01/2022, 16:47
הובלות בחולון:

עודכן לאחרונה: 07/11/2021, 12:28
הובלות בהוד השרון✔️:

עודכן לאחרונה: 07/11/2021, 12:25
הובלות ברחובות:

עודכן לאחרונה: 07/11/2021, 12:24
הובלת פסנתר:

מחפשים הובלת פסנתרים? באתר המובילים בישראל תוכלו לקבל הצעות מחיר עבור הובלת פסנתר בכל חלקי הארץ ולחסוך עד 40% מעלות ההובלה

עודכן לאחרונה: 03/11/2021, 07:40

הובלת דירת חדר

חדר קטן, הובלה גדולה – הובלות לדירות החדר

אתם צריכים הובלה לחדר האינטימי שלכם? אנחנו כבר מגיעים! אתר "המובילים בישראל" מוביל דירות קטנות וגדולות כאחד, מה שאומר שאם אתם צריכים הובלת דירת חדר אחד, אתם מקבלים את השירות הטוב ביותר! איתנו אתם יכולים לתאם הובלה חודש מראש, או להיות ספונטנים ולתאם הובלה בהתראה קצרה מהיום למחר.

העברת דירת חדר כולל אריזה!
מחיר החל מ-300 ש"ח
הובלה ואריזה - מחיר משתלם לפונים דרך האתר
חדש: שירות מהיום להיום - מתקשרים היום מעבירים את הציוד היום
מחירים מיוחדים לסטודנטים וזוגות צעירים

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות: 053-7931-381

הובלת מספר פריטים של דירת חדר

יחידת דיור, דירת מרתף או סטודיו – אנחנו מובילים

אילו דירות נחשבות כדירות חדר? ההגדרה הרשמית מדברת על חדרים בגודל של עד כ-40 מ"ר. בפועל? אנחנו מובילים גם דירות קטנות יותר ומעט גדולות יותר, כל עוד מבחינת התכולה הן עומדות בהגדרה. אם אתם גרים בדירת מרתף, ביחידת דיור חיצונית שצמודה לבית פרטי, ביחידה ירוקה, ביחידת עליית גג, בדירת סטודיו, לופט או אפילו אם תרצו לפנות חדר בודד מתוך דירה שלמה – אנחנו מגיעים!

הובלת דירת חדר קטנה לא אחת מתבצעת באמצעות טנדר, מה שאומר שיש לכם פוטנציאל הוזלה במעמד ההובלה שלכם. תפעול של טנדר זול יותר בהשוואה למשאית הובלה, כך שבמידה ומספר הארגזים שלכם תואם את גודל הטנדר, נבצע את ההובלה באופן זה.

מה כוללת העברת תכולת דירת חדר?

אז אילו פריטים אנחנו מובילים במעמד הובלת תכולה של דירת חדר ממרתף או עליית גג? במרבית המקרים, הפריטים הינם אותם הפריטים: מדובר על כמה מוצרי חשמל כדוגמת טלוויזיה, מיקרוגל ותנור, בעוד הרהיטים כוללים ארון, מזנון, שולחן סלוני, מיטה וספה. אל אלו מצטרפים גם ארגזים עם חפצים אישיים הכוללים אלבומי תמונות, חומר לימודי או כזה הקשור לעבודה וכמובן שפריטי לבוש.

כמה עולה פחות או יותר הובלה שכזו?

אז כמה צריכה לעלות הובלת דירת חדר של 40 מ"ר? הובלה של חדר בודד אחד עולה בממוצע בין 300-650 שקלים. יחד עם זאת, קחו בחשבון כי המחיר יכול לרדת ולעלות בהתאם להיקף התכולה שלכם. דירה של 40 מ"ר יכולה להיות גדושה בכל טוב, אך היא גם יכולה להיות כמעט שלא מרוהטת כך שהמחיר משתנה. אנחנו נתמחר את ההובלה רק לאחר איפיון כל התכולה שלכם, זאת מאחר ואנחנו לא מאמינים שאתם צריכים לשלם מחיר פיקס, אלא מחיר התואם את ההובלה הספציפית שלכם.