להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
עדי נחמני
עדי נחמני
03/07/2017

קודם כל אני חייבת להגיד שהשירות באמת מדהים!
הכל עבר חלק גם ההובלה, המחיר היה מצוין, ואפילו המוביל פינה את המיטה הישנה לתרומה
התבאסתי רק שהמוביל לא פינה את הניילונים והקרטונים אבל באמת שטויות
תודה לכם על השירות

מה חדש
הצעת מחיר להובלה:

מחפשים הצעת מחיר זולה להובלה באזור מגורכם? באתר המובילים בישראל תוכלו לקבל הצעת מחיר להובלה לפי אזור במחיר הזול בישראל

עודכן לאחרונה: 04/05/2024, 18:55
מחסנים להשכרה בבני ברק:

עודכן לאחרונה: 23/04/2024, 22:07
הובלות בנצרת:

עודכן לאחרונה: 13/04/2024, 15:22
הובלות לחיילים:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 14:28

הובלת דירה קטנה

הובלה של דירה קטנה תוך מספר שעות בודדות

איך אנחנו עושים הובלת דירה קטנה במהירות וביעילות? הסוד הוא פשוט ניסיון ומקצועיות, שעוזרים לנו לבצע כל הובלה של דירה קטנה בדרך הנכונה והמומלצת ביותר. הצוות המנוסה שלנו יוכל לעזור לכם לסיים את תהליך ההובלה תוך שעות בודדות ואף יוכל לחסוך מכם פעולות מפרכות כמו אריזה או פירוק של רהיטים, לכן בין שדרושה לכם הובלת דירת חדר קטנה או הובלה של דירת 2 חדרים, תשמחו לדעת שיש לכם כתובת אליה תוכלו לפנות, והיא המובילים בישראל!


הובלת דירה קטנה כולל שירותי אריזה
מבצעים הובלות לכל סוגי הדירות
שירות 24 שעות ביממה - גם בלילה
מחירים מיוחדים לסטודנטים וחיילים

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:
053-7931-381
 הובלה של דירה קטנה באנר

איך אנו מבצעים הובלת דירות קטנות?

כשתזמינו מאיתנו מוביל עבור דירת חדר או דירת 2 חדרים, יגיעו לביתכם מוביל עם מסחרית לדירה קטנה יחד עם סבל אחד או שתיים, בהתאם לכמות הפריטים שברצונכם להעביר לדירה אחרת. המובילים יעבירו רהיטים ומוצרי חשמל אל הטנדר לאחר שיעטפו אותם היטב בשכבות הגנה של ניילון נצמד, יבצעו פירוק של רהיטים שמצריכים זאת על מנת להיכנס לטנדר, וגם ידאגו להרכיב אותם בבית החדש שלכם. במהלך ההובלה אתם תוכלו לנסוע אחרי הטנדר, וכשתגיעו ליעד תוכלו להורות למובילים היכן להניח כל פריט, חפץ, רהיט ומוצר חשמלי.

פרט לשירותים בסיסיים אלו, תוכלו להזמין דרכנו גם שירותי אריזה ופריקה, הובלות עם מנוף, שירותי אחסנה או הובלות מעכשיו לעכשיו, שכולם אמנם יוסיפו כמה שקלים למחיר הסופי של ההובלה, אך משום שמדובר לרוב בכמות פריטים קטנה מאוד להעברה, התוספת בעלות ההובלה תהיה מזערית.


אז כמה עולה הובלה של דירה קטנה?

מחיר הובלת דירה קטנה בעלת חדר אחד הינו 500-1,100 שקלים, לא כולל שירותי אריזה או הובלות עם מנוף. ברוב המקרים תוכלו להסתדר בעצמכם עם האריזה, כשהמובילים שלנו יוכלו לייעץ לכם במידת הצורך וגם לספק לכם ארגזים אם תגלו שאין לכם מספיק. עלות העברת תכולת דירה קטנה בעלת 2 חדרים תהיה מן הסתם יקרה יותר, ומחירה הינו 800-1,500 שקלים, וזה כולל שירותי אריזה – רוב הלקוחות שלנו בוחרים לבצע דרכנו הובלה ואריזה של דירה קטנה בת 2 חדרים, ובכך הם חוסכים לעצמם מאמץ וזמן רב.