להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

מתחייבים למחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
עדי נחמני
עדי נחמני
03/07/2017

קודם כל אני חייבת להגיד שהשירות באמת מדהים!
הכל עבר חלק גם ההובלה, המחיר היה מצוין, ואפילו המוביל פינה את המיטה הישנה לתרומה
התבאסתי רק שהמוביל לא פינה את הניילונים והקרטונים אבל באמת שטויות
תודה לכם על השירות

מה חדש
הובלות מנוף ביבנה:

מנוף הובלות ביבנה להרמת פריטים כבדים ותכולת דירות במחיר מוזל.

עודכן לאחרונה: 09/07/2018, 14:54
הובלות בקרית גת:

עודכן לאחרונה: 04/06/2020, 12:45
מנוף סולם :

שירות מנוף סולם להרמת פריטים במחיר הזול בישראל.

עודכן לאחרונה: 20/03/2022, 15:41
הובלות מנוף בעפולה:

עודכן לאחרונה: 09/05/2019, 22:13

הובלה חלקית

הובלה חלקית לתכולת הדירה שלכם

אתר "המובילים בישראל" יוציא אתכם שלמים ומרוצים גם עם הובלה חלקית של דירה! אתם קובעים את פורמט ההובלה של הדירה שלכם ואנחנו מבצעים. כשם שניתן להוביל דירות שלמות בפעם אחת, גם ניתן לבצע סבבים שונים של הובלה ושל חדרים מסוימים בלבד מהבית שלכם. המחיר הניתן לכם מבוסס אך ורק על כמות התכולה שלכם! המשמעות? גם אם אתם גרים בבית של חמישה חדרים והובלתם תכולה בהיקף של שני חדרים – המחיר שתקבלו על ידי מוביל מומלץ להעברה חלקית של דירה יהיה של הובלת 2 חדרים!  

העברה חלקית של דירה או בית פרטי כולל אריזה!
למה אנחנו? 
√ שירות מהיר בזמינות מהיום להיום
√ שירות אריזה ואספקת קרטונים
√ צריכים מנוף? ברשותנו משאיות עם מנוף הרמה
√ אפשרות לבצע את ההובלה בלילה

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ עם מוביל חייגו: 053-7931-381

הובלת תכולה חלקית של דירה

המקרים בהם אתם צריכים הובלה חלקית

באילו מקרים הובלת תכולה חלקית של דירה הינה הפתרון עבורכם? ניתן לסמן כמה מקרים עיקריים: המקרה הראשון הוא המקרה בו הילד שלכם עזב את הבית. מדובר על הובלה של חדר אחד בלבד, ועל כן ההובלה תתבצע אך ורק מחדר זה ועלות השירות תבוסס על התכולה של חדר זה בלבד. המקרה השני הוא המקרה בו אתם מפנים חדר אחר בבית, כמו חדר העבודה לדוגמא, כאשר המטרה היא לאחסן את תכולת החדר במחסני אחסנה. אלו המקרים בהם לא מובילים את כל הדירה שלכם (להובלת תכולת דירה מלאה לחצו כאן), אלא רק חלק ממנה.

הובלה חלקית אינה פינוק: מובילים בדרך בטוחה!

האם העובדה שאתם צריכים הובלה של חלק מהדירה אומרת שאתם יכולים לבצע את ההובלה לבד? התשובה לכך שלילית. כל הובלה חייבת להתבצע על בסיס תקני ההובלה המחמירים ביותר, כאשר מטרת העל היא בטיחות. גם במקרים בהם אתם מעוניינים להוביל חדר אחד, חשוב להוביל אותו בצורה בטוחה הכוללת את העמסת החפצים בצורה בטוחה, אחסנתם במשאית באיזון מבחינת המשקלים ופריקתם כנדרש.

הובלת תכולת דירה חלקית בתוך העיר או מחוץ לעיר: מה ההבדל?

האם ישנו הבדל בין הובלת חצי מתכולת הדירה בתוך העיר בה אתם גרים ובין הובלה המתחילה בעיר שלכם ומסתיימת בעיר אחרת? כן. מחיר ההובלה מבוסס לא רק על היקף התכולה שלכם (בדקו מחירים עדכניים לשנת 2022 במחירון שלנו), אלא גם על המרחק שעושים המובילים בין הנקודות השונות. לכן, כאשר מחשבים את פרמטר המרחק, הרי שיהיה לכם יתרון כלכלי בעת שאתם מעבירים את הדירה באותה העיר. במידה ואתם מובילים חלק מהדירה מהעיר שלכם אל עיר אחרת, תידרש תוספת תשלום עבור הנסיעה.

כמה עולה הובלה חלקית של דירה?

בכדי לתת לכם את המחיר המדויק, יש צורך להכיר את אופי ההובלה שאתם צריכים. יחד עם זאת, חשוב שתדעו כמה דברים חשובים: ראשית, אתם משלמים אך ורק על התכולה שאתם מעבירים, כך שגודל הדירה שיש ברשותכם לא רלוונטי. שנית, שירות של פירוק והרכבת רהיטים מגיע לכם מאיתנו במידה ואתם מעוניינים להוביל רהיטים. ודבר אחרון: במקרים בהם יהיה ניתן, נציע לכם לבצע את ההובלה באמצעות טנדר שיחסוך בעלויות ההובלה שלכם שכן הפעלתו הינה זולה יותר בהשוואה למשאית.