להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
חנן שפר
חנן שפר
02/09/2018

אני יכול להגיד שהיה מאוד מאוד קשה לתפוס אתכם בתחילת שנה אבל בגלל כל ההמלצות שקיבלתי וראיתי גם באתר לא היה לי ספק שאתם מעולים!
בסוף חזרו אליי וסגרתי מעבר של דירה קטנה עם כמה פרטים מהיום למחר, היה זול מהיר ובעיקר מקצועי
תודה לבוריס על השירות והכל באמת בחיוך
ניפגש בשנה הבאה
חנן

מה חדש
הובלת רהיטים:

עודכן לאחרונה: 19/02/2024, 17:38
הובלת קרטונים:

עודכן לאחרונה: 19/02/2024, 17:29
הובלות קטנות בהוד השרון:

צריכים הובלה קטנה בהוד השרון במחירים זולים? העברת פריטים בודדים בהוד השרון רק אצלנו כולל אריזה

עודכן לאחרונה: 19/02/2024, 13:32
הובלות קטנות בעפולה:

הובלה קטנה בעפולה במחיר קטן במיוחד אצלנו באתר, מספיק לחפש חברות הובלה, אצלנו תקבלו את השירות הטוב ביותר במחיר הזול בישראל

עודכן לאחרונה: 19/02/2024, 13:19

הובלה חלקית

הובלה חלקית לתכולת הדירה שלכם

אתר "המובילים בישראל" יוציא אתכם שלמים ומרוצים גם עם הובלה חלקית של דירה! אתם קובעים את פורמט ההובלה של הדירה שלכם ואנחנו מבצעים. כשם שניתן להוביל דירות שלמות בפעם אחת, גם ניתן לבצע סבבים שונים של הובלה ושל חדרים מסוימים בלבד מהבית שלכם. המחיר הניתן לכם מבוסס אך ורק על כמות התכולה שלכם! המשמעות? גם אם אתם גרים בבית של חמישה חדרים והובלתם תכולה בהיקף של שני חדרים – המחיר שתקבלו על ידי מוביל מומלץ להעברה חלקית של דירה יהיה של הובלת 2 חדרים!


העברה חלקית של דירה או בית פרטי כולל אריזה!
למה אנחנו? 
√ שירות מהיר בזמינות מהיום להיום
√ שירות אריזה ואספקת קרטונים
√ צריכים מנוף? ברשותנו משאיות עם מנוף הרמה
√ אפשרות לבצע את ההובלה בלילה

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ עם מוביל חייגו: 
053-7931-381

הובלת תכולה חלקית של דירה

המקרים בהם אתם צריכים הובלה חלקית

באילו מקרים הובלת תכולה חלקית של דירה הינה הפתרון עבורכם? ניתן לסמן כמה מקרים עיקריים: המקרה הראשון הוא המקרה בו הילד שלכם עזב את הבית. מדובר על הובלה של חדר אחד בלבד, ועל כן ההובלה תתבצע אך ורק מחדר זה ועלות השירות תבוסס על התכולה של חדר זה בלבד. המקרה השני הוא המקרה בו אתם מפנים חדר אחר בבית, כמו חדר העבודה לדוגמא, כאשר המטרה היא לאחסן את תכולת החדר במחסני אחסנה. אלו המקרים בהם לא מובילים את כל הדירה שלכם (להובלת תכולת דירה מלאה לחצו כאן), אלא רק חלק ממנה.


הובלה חלקית אינה פינוק: מובילים בדרך בטוחה!

האם העובדה שאתם צריכים הובלה של חלק מהדירה אומרת שאתם יכולים לבצע את ההובלה לבד? התשובה לכך שלילית. כל הובלה חייבת להתבצע על בסיס תקני ההובלה המחמירים ביותר, כאשר מטרת העל היא בטיחות. גם במקרים בהם אתם מעוניינים להוביל חדר אחד, חשוב להוביל אותו בצורה בטוחה הכוללת את העמסת החפצים בצורה בטוחה, אחסנתם במשאית באיזון מבחינת המשקלים ופריקתם כנדרש.


הובלת תכולת דירה חלקית בתוך העיר או מחוץ לעיר: מה ההבדל?

האם ישנו הבדל בין הובלת חצי מתכולת הדירה בתוך העיר בה אתם גרים ובין הובלה המתחילה בעיר שלכם ומסתיימת בעיר אחרת? כן. מחיר ההובלה מבוסס לא רק על היקף התכולה שלכם (בדקו מחירים עדכניים לשנת 2024 במחירון שלנו), אלא גם על המרחק שעושים המובילים בין הנקודות השונות. לכן, כאשר מחשבים את פרמטר המרחק, הרי שיהיה לכם יתרון כלכלי בעת שאתם מעבירים את הדירה באותה העיר. במידה ואתם מובילים חלק מהדירה מהעיר שלכם אל עיר אחרת, תידרש תוספת תשלום עבור הנסיעה.


כמה עולה הובלה חלקית של דירה?

בכדי לתת לכם את המחיר המדויק, יש צורך להכיר את אופי ההובלה שאתם צריכים. יחד עם זאת, חשוב שתדעו כמה דברים חשובים: ראשית, אתם משלמים אך ורק על התכולה שאתם מעבירים, כך שגודל הדירה שיש ברשותכם לא רלוונטי. שנית, שירות של פירוק והרכבת רהיטים מגיע לכם מאיתנו במידה ואתם מעוניינים להוביל רהיטים. ודבר אחרון: במקרים בהם יהיה ניתן, נציע לכם לבצע את ההובלה באמצעות טנדר שיחסוך בעלויות ההובלה שלכם שכן הפעלתו הינה זולה יותר בהשוואה למשאית.