להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
מני דהן
מני דהן
04/01/2018

אתמול עברנו דירה בפעם הראשונה, ושמחים שבחרנו בכם לבצע את העברת הדירה וגם את האריזה, אם היה אפשר לתת יותר מ 5 היינו נותנים
תודה על הכל 
מני וליאל דהן

מה חדש
הובלת רהיטים:

עודכן לאחרונה: 19/02/2024, 17:38
הובלת קרטונים:

עודכן לאחרונה: 19/02/2024, 17:29
הובלות קטנות בהוד השרון:

צריכים הובלה קטנה בהוד השרון במחירים זולים? העברת פריטים בודדים בהוד השרון רק אצלנו כולל אריזה

עודכן לאחרונה: 19/02/2024, 13:32
הובלות קטנות בעפולה:

הובלה קטנה בעפולה במחיר קטן במיוחד אצלנו באתר, מספיק לחפש חברות הובלה, אצלנו תקבלו את השירות הטוב ביותר במחיר הזול בישראל

עודכן לאחרונה: 19/02/2024, 13:19

הובלת בתי עסק

עשינו עסק: מובילים את תכולת העסק

לא משנה כמה עסקאות מוצלחות כבר עשיתם, הרי שעסקה כמו הובלת בתי עסק היא עסקה בשבילנו: אתר "המובילים בישראל" מומחה בשירות של הובלת בית עסק ומעניק שירות בפריסה ארצית! צוותי המובילים שלנו מיומנים ומנוסים בהובלות מכל הסוגים ולכל סוגי התכולה. אנחנו עושים שימוש במשאיות, טנדרים ומסחריות, ומציעים גם מניפה של שירותים נלווים כמו אריזה, פירוק והרכבת רהיטים ושירותי מנוף הרמה וזרוע לעסקים.


הובלת בתי עסק בפריסה ארצית רחבה!
למה אנחנו?
שירות אריזה פירוק וסידור מדפים
מחירים זולים ותנאי תשלום נוחים
שירות SOS - הובלה של בית עסק מעכשיו לעכשיו
מבצעים הובלות גם בלילה

לקבלת הצעת מחיר לא התחייבות חייגו:
053-7931-381

 הובלת בית עסק

הובלה של תכולת בית עסק לכל העסקים!

לאילו עסקים תקף שירות של הובלת ציוד מבית עסק? אנחנו משרתים את כל בתי העסקים. מעבר לכך שאנחנו מובילים ישירות מהעסק עצמו, אנחנו יכולים להגיע גם למרכזים לוגיסטים שונים בכל נקודה בארץ לטובת ניוד סחורה וציוד. אנחנו עובדים עם ספקי טקסטיל, רהיטים, מוצרי חמשל, חומרי בניין, ספקי מזון, רכיבים אלקטרונים ועוד.


אנחנו אנשי הקשר שלכם: הובלת סחורה מבית עסק

סוג נוסף של הובלות עבור בתי עסק שאנו מבצעים הוא הובלות המתבצעות מבית עסק אחד לאחר. סוג זה של הובלה מאפיין בעיקר רשתות שיש להן מספר סניפים. אנחנו נוכל להיות אנשי הקשר שלכם בין הסניפים עם העברת ציוד המתבצעת מסניף אחד לאחר. מאחר ואנו עובדים בפריסה ארצית, ניתן לבצע הובלת מספר פריטים מבית עסק המתחילה בצפון הארץ ומסתיימת בדרום.


הובלת ריהוט מבית עסק עם שירות משלים של פירוק והרכבה

מעבר לשירות ההובלה, אנו שמים להציע לכם גם שירותים משלימים שונים כדוגמת שירות פירוק והרכבת הרהיטים. הסיבה שאנחנו מפרקים את הרהיטים לפני ההובלה שלכם היא מאחר וכך הם נשמרים טוב יותר לאורך ההובלה. רהיט מפורק ניתן לאחסן בצורה בטוחה יותר במשאית ההובלה, תוך שגם ניתן למנוע זעזועים כמו תזוזה ונפילה של הרהיט לאורך ההובלה, כמו גם שריטות וסדקים מיותרים.

כמה עולה העתקת בית עסק למקום חדש? המחירון שלנו הינו מחירון הוגן המתאים לכל כיס. בעת שאתם רוצים להעתיק את העסק שלכם ממקום אחד לאחר, עלינו להעריך את היקף התכולה ולאחר מכן להעניק לכם הצעת מחיר מלאה ומפורטת.