להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
אילנה פרץ
אילנה פרץ
12/01/2017

כיף לעבוד איתכם! תמיד חוזרים בזמן עם הצעות מחיר זולות ונוחות

מה חדש
הצעת מחיר להובלה:

מחפשים הצעת מחיר זולה להובלה באזור מגורכם? באתר המובילים בישראל תוכלו לקבל הצעת מחיר להובלה לפי אזור במחיר הזול בישראל

עודכן לאחרונה: 04/05/2024, 18:55
מחסנים להשכרה בבני ברק:

עודכן לאחרונה: 23/04/2024, 22:07
הובלות בנצרת:

עודכן לאחרונה: 13/04/2024, 15:22
הובלות לחיילים:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 14:28

הובלת בתי ספר

הובלת בתי ספר עושים רק עם המקצוענים של המובילים בישראל, אנו נדאג עבורכם לכל שירותי ההובלה והכל במחיר הזול בישראל! 

 בתי ספר רבים פזורים ברחבי מדינת ישראל.

מדי פעם נזקק מוסד הלימוד לביצוע הובלת בתי ספר, בשל שינוי מיקום, הנובע מסיבות שונות ומגוונות. העברת ציוד בית ספרי ממקום אחד למקום אחר (גם אם באותה העיר), היא משימה מורכבת עבור כל חברת הובלות, בין אם היא מקצועית ולמודת ניסיון ועל כמה וכמה אם היא חברת הובלות צעירה בתחילת דרכה.  

שינוי המיקום של בית ספר, נובע בשל מספר סיבות מגוונות, לרבות: בית הספר הנוכחי זקוק לשיפוץ מקיף על מנת להפוך את המבנה הקיים לבטיחותי יותר, ובשלב השיפוצים יש לשכן את התלמידים במבנה חלופי זמני אחר. בית ספר חדש נבנה בעיר, ויש לפנות את המבנה הנוכחי ולעבור למשכן החדש. בתי ספר אשר נפגעים בשל המצב הלאומני בישראל (לרבות נפילת טילים), ויש להעבירם למבנה חדש בין אם באופן זמני ובין אם קבוע. עוד מתבצעות הובלות לבתי ספר, בשל חידוש הציוד הקיים בבית הספר בציוד חדש.

במקרה זה, על חברת ההובלה לפנות את כלל הציוד מבית הספר, ולהוביל אליו את הציוד החדש.  

מהרגע בו התקבלה ההחלטה להעביר את בית הספר למבנה חדש, המשימה החשובה ביותר שיש לשים עליה דגש, היא מציאת חברת הובלת בתי ספר ראויה, אשר תבצע את המשימה במקצועיות, יעילות ובטיחותיות.

הציוד בבתי ספר הוא רב וכולל פעמים רבות ציוד יקר, רגיש וייחודי שיש להתייחס אליו בהתאם.על מנת לבצע את העברת כלל הציוד מבית ספר אחד למשנהו, יש צורך לעיתים במספר משאיות ולא ניתן להסתפק במשאית אחת בלבד.  

הובלת בתי ספר במחירים נוחים
* שירותי אריזה
* פירוק והרכבת ספריות בית ספר
* פריקת הסחורה בבית הספר החדש
* אפשרות אחסון תכולת בית הספר
הובלת בתי ספר

 

כיצד לבחור חברת הובלות לבתי ספר

אם המשימה שלכם היא לאתר חברת הובלות בתי ספר, הרי שעליכם לבצע את הפעולות הבאות:

המלצות – שאלו את הקולגות שלכם, האם הם נעזרו בשרותי הובלות בית ספר בעבר ואם כן, בקשו מהם את שם החברה ואת מספר הטלפון שלה.

אינטרנט - היכנסו אל אחד ממנועי החיפוש (עדיף גוגל), והקליקו את שם חברת ההובלות שאותה קבלתם בהמלצת הקולגה והמתינו מספר שיניות לתוצאות שיחשוף מנוע החיפוש.

קראו את כלל התוצאות, החל מכניסה אל אתר האינטרנט של החברה, עיון בשנות הוותק, לקוחות ממליצים, ציוד בו הם משתמשים ועוד, דרך קריאת המלצות באתרים ופורומים שונים שנכתבו על ידי לקוחות מרוצים אחרים, שבצעו בעבר הובלה ובחרו לכתוב אודות החברה.חפשו האם ישנן תביעות נגד החברה ובגין מה הן הוגשו.

ישנם אתרים רבים המפרסמים תביעות שבוצעו בבתי המשפט כנגד חברות או אנשים פרטיים ותמורת מספר שקלים בודדים, אנחנו יכולים להיכנס ולקרוא אודות התביעה ולהסיק את המסקנות האישיות שלכם.

כל אינפורמציה, היא אינפורמציה שיכולה לעזור לכם בקבלת ההחלטות ועל כן חשוב להמשיך ולקרוא גם בדפים הפנימיים של תוצאות החיפוש.