להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
אמיל דנילוב
אמיל דנילוב
10/08/2017

קודם כל חייב להגיד שפשוט הצלתם אותי!
הייתי חייב הובלה ואחסנה של דירת סטודיו בגלל מעבר לחו"ל למספר חודשים.
הזמנתי שירות גם של הובלה וגם של אחסנה מאזור השרון
המחיר היה ממש נוח, הגעתם בזמן, הכל עבר חלק
אין ספק שכשאחזור אזמין שוב הובלה
* נקודה לשיפור: לקח בערך 3 שעות עד שחזרו אליי

מה חדש
הצעת מחיר להובלה:

מחפשים הצעת מחיר זולה להובלה באזור מגורכם? באתר המובילים בישראל תוכלו לקבל הצעת מחיר להובלה לפי אזור במחיר הזול בישראל

עודכן לאחרונה: 04/05/2024, 18:55
מחסנים להשכרה בבני ברק:

עודכן לאחרונה: 23/04/2024, 22:07
הובלות בנצרת:

עודכן לאחרונה: 13/04/2024, 15:22
הובלות לחיילים:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 14:28

הובלות בשבת

הובלות בשבת בכל שעה מהובלה קנה ועד דירה

כל השבוע אתם עמוסים בעבודה ואין לכם זמן להעביר את הדירה או המשרד? בשביל זה יש שירות חדש של הובלות בשבת, כן כן אתם קוראים נכון, מובילים שמגיעים אליכם בשבת לכל אזור בארץ, ניתן להזמין הובלות בשבת בתל אביב, קריות, ירושלים, באר שבע, צפון, דרום, מרכז, שרון, שפלה - אורזים את תכולת הדירה  או המשרד שלכם (לא משנה גודל הדירה/משרד) ומובילים לכל מקום שתחפצו. - גם הובלה קטנה בשבת ניתן להזמין דרכנו.

 
ביטוח הובלות - אפשרות לעבור דירה בשבת!!!
אריזה, פירוק והרכבת רהיטים כולל אספקת קרטונים

למחירון ההובלות המלא שלנו - כנסו לעמוד המחירון

 הובלות בשבת וערבי חג בזול

מעבר דירה בשבת – למי זה כדאי?

כל מי שעובד במהלך השבוע משעות הבוקר ועד שעות הערב עשוי להתקשות למצוא זמן נוח עבורו להובלה. כדי לעבור דירה צריך לפנות יום שלם בלוח הזמנים, ולשם כך צריך לקחת יום חופש מהעבודה, אך בעזרת שירות של הובלת דירה בשבת ניתן להימנע מכך.

ההובלה אמנם תיפול על יום מנוחה שלכם, אך בעזרתנו לא תצטרכו להטריח את עצמכם אפילו מעט – אנחנו יכולים לעשות הכול, החל מאריזה, דרך פירוק והרכבת רהיטים ומוצרי חשמל ועד לפריקה וסידור הפריטים שלכם בבית החדש. חוץ מהנסיעה עצמה דירה החדשה שלכם, לא תרגישו שהתבזבז לכם יום החופש בסופ"ש ותוכלו להמשיך לנוח רגל על רגל.


הובלות במוצאי שבת – דואגים גם למי ששומר מסורת

גם מי ששומר שבת יכול ליהנות מהובלה בסוף השבוע, כשאנחנו עובדים 24 שעות ביממה ודואגים לכם גם להובלות בשעות הערב בשבת. אתם רק צריכים להזמין את ההובלה לפחות שבוע מראש, ואנחנו נדאג להיות אצלכם מתחת לבית כבר אחרי שהכוכב השלישי נוצץ בשמים. אם הספקתם לארוז את הבית לפני, מה טוב – נעמיס למשאית ונצא לדרך, אך גם אם לא, תוכלו לסמוך עלינו שנארוז לכם את הדירה במהירות ונסיים את ההובלה כמה שיותר מהר, כך שלא תגלוש לשעות הלילה.


הובלת משרד בשבת – אפשרי ואף מומלץ!

כשמזמינים דרכנו הובלות למשרדים אנחנו תמיד ממליצים לבחור בתאריך שבסוף השבוע. למה? מכמה סיבות:

האחת היא שבמהלך השבוע המשרד פעיל, ויום שמוקדש למעבר הוא יום שבו כל המשרד צריך להיות בחופש. דבר שכזה עלול לפגוע ברווחים שלכם למהלך אותו חודש, וניתן להימנע מכך על ידי הזמנת ההובלה לסוף השבוע.

סיבה שנייה היא שבמהלך הסופ"ש, כל בניין המשרדים שממנו או אליו עוברים ריק, ועל כן ההובלה, המעבר עם רהיטים במסדרונות והשימוש הקבוע במעלית לא מפריע למשרדים השכנים.

יתרון נוסף וחשוב שיש להובלה בסוף השבוע זה שהיא נותנת לכם זמן להכין את המשרד לקראת הכניסה של העובדים אליו. אם תזמינו הובלה לשעות הבוקר בשבת, יש לכם יום שלם שבו תוכלו לדאוג לכך שכל עמדות העבודה יהיו מוכנות לקראת יום ראשון.


הובלה קטנה ביום שבתמשתלם גם מבחינת זמן

כשמזמינים הובלה לאמצע השבוע, אפילו אם זו הובלה של פריט בודד, תמיד יש סיכוי שהיא תתעכב – הרי ידוע שהכבישים בארץ, ובמיוחד במרכז, פקוקים באופן קבוע בשעות הבוקר ואחר הצהריים, ואם חשוב לכם שההובלה תתבצע במהירות, הזמינו אותה לסוף השבוע. הובלות בערב שבת מתבצעות בשיא המהירות, כשהכבישים פנויים ואין שום דבר שיכול לעכב את המובילים. הובלה בתוך העיר יכולה להסתיים תוך 20 דקות לכל היותר, בעוד שהובלה אל מחוץ לעיר תסתיים תוך שעה-שעתיים, בהתאם למרחק הנסיעה.

 

להזמנת הובלה בשבת של משרד או דירה (גם אם מדובר בדירת סטודיו או הובלה קטנה אחרת) חייגו: 053-7931-381

אפשר גם להשאיר הודעה..ואנו נתקשר חזרה ומהר :)