להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
אמיל דנילוב
אמיל דנילוב
10/08/2017

קודם כל חייב להגיד שפשוט הצלתם אותי!
הייתי חייב הובלה ואחסנה של דירת סטודיו בגלל מעבר לחו"ל למספר חודשים.
הזמנתי שירות גם של הובלה וגם של אחסנה מאזור השרון
המחיר היה ממש נוח, הגעתם בזמן, הכל עבר חלק
אין ספק שכשאחזור אזמין שוב הובלה
* נקודה לשיפור: לקח בערך 3 שעות עד שחזרו אליי

מה חדש
הצעת מחיר להובלה:

מחפשים הצעת מחיר זולה להובלה באזור מגורכם? באתר המובילים בישראל תוכלו לקבל הצעת מחיר להובלה לפי אזור במחיר הזול בישראל

עודכן לאחרונה: 04/05/2024, 18:55
מחסנים להשכרה בבני ברק:

עודכן לאחרונה: 23/04/2024, 22:07
הובלות בנצרת:

עודכן לאחרונה: 13/04/2024, 15:22
הובלות לחיילים:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 14:28

הובלות פסנתרים בתל אביב

הובלה מלודית לכל סוגי הפסנתרים

בזמן שאתם תחשבו על הרמוניות, אנחנו נבצע עבורכם הובלה מלודית במיוחד של הובלת פסנתר בתל אביב! אנחנו מבצעים הובלות לכל סוגי הפסנתרים לרבות פסנתרי קיר, כנף וחשמלי, גם באמצעות עבודת סבלות וגם באמצעות עבודה מתקדמת יותר של הובלת פסנתרים כבדים באמצעות מנופים. השירות דרכנו מוצע לכם במחיר זול והזמינות שלנו גבוהה ומותאמת ללוחות הזמנים שלכם.


הובלה של פסנתר בתל אביב-יפו במחיר הזול בישראל!
החל מ-250 ש"ח
- אפשרות הובלה מעכשיו לעכשיו 
- לשירותכם - מנוף להעברת הפסנתר
- עוטפים את הפסנתר - ביטוח מלא על ההובלה
- אפשרות הובלה דרך המרפסת
- פירוק והרכבת הפסנתר במידת הצורך

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:
053-7931-381

 הובלת פסנתר בתל אביב

אילו סוגי פסנתרים אנחנו מובילים?

לנו לא משנה אם יש לכם בפסנתר 76 או 88 קלידים, 7.25 אוקטבות או 6 - ההובלה דרכנו היא הובלה המתאימה לכל סוגי הפסנתרים של כל המותגים, לרבות פסנתרים בעלי משקלים כבדים מאד. אנחנו מובילים פסנתרים של החברות Yamaha, korg, roland, ringway, kawai ועוד. לכל פסנתר ישנן כניסות אחרות כדוגמת midi או aux אך עבורנו אין זה משנה: אנחנו נותנים מענה איכותי, זול ומהיר הניתן על ידי מובילים מקצועיים!


העברת פסנתר בתל אביב באמצעות עבודת סבלות

ישנו מגוון רחב של פסנתרים שכל אחד מהם מקבל מאיתנו מענה אחר בהתאם לסוגו ומשקלו. למרות שרבים סבורים כי הובלת פסנתרים בתל אביב מתבצעת אך ורק באמצעות מנוף, אנו שמחים לבשר לכם שלעתים ההובלה תתבצע באמצעות סבלים בלבד. ישנם פסנתרים השוקלים כ-14 ק"ג ו-20 ק"ג, כך שלא נמליץ על הפעלת לוגיסטיקת המנוף. במרבית המקרים, את הפסנתרים מובילים כשלושה סבלים על מנת להבטיח הובלה איכותית, בטוחה ומהירה עבורכם. שימו לב כי בהובלת סבלות, תהיה תוספת תשלום עבור כל קומה ממנה יצטרכו הסבלים לנייד את הפסנתר.


מתי המנוף יהיה רלוונטי?

אז מתי נציע לכם הובלת פסנתר עם מנוף בתל אביב? ישנם פסנתרים מאד כבדים, כאלו שיכולים להגיע גם למשקל של 100 קילוגרמים, ופסנתרי הכנף כבדים עוד יותר ושוקלים גם 200 ק"ג. כידוע, עבודת סבלות לא יכולה להתאים במקרים שכאלו ועל כן נשמיש את המנוף לטובת הובלה בטוחה – כזו שתגן על המובילים וגם על כלי הנגינה היקר ללבכם.

הרמת פסנתר עם מנוף בתל אביב מתבצעת עם מנופים איכותיים ובטוחים ועל ידי צוות מתפעלים המיומן בעבודה הנדרשת. איך אנו מתמחרים את עלות השירות? באופן הבא: עבודת המנוף מתומחרת על פי שעת עבודה, כך שבכל שעת עבודה מתחדשת העלות. אנו דבקים בתמחור שכזה ולא במחיר פיקס על מנת שלא תצטרכו להתחייב למחיר ידוע מראש, אלא תקבלו מחיר המבוסס אך ורק על השירות שצרכתם.


שולחים אליכם רק מובילי פסנתרים מנוסים!

מדוע חשוב לנו לשלוח אליכם מוביל פסנתרים בתל אביב המתמחה בהובלת פסנתרים? כל חלק וחלק בפסנתר הינו חיוני ופגיעה באחד החלקים יכולה לפגוע נואשות בטיב הפסנתר. גם פגיעה חזותית שיכולה להצטייר כשטחית, יכולה לפגוע בהפקה תקינה של צלילים, זאת מבלי שדובר כלל על הפגיעה החזותית בכלי הנגינה היוקרתי. המובילים שלנו מיומנים ויבצעו את עבודתם בצורה הרמונית ומלודית ההולמת את הפסנתר שלכם.