להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
עליס נימני
עליס נימני
23/05/2019

תודה על מעבר דירה בתוך חולון שהקל לנו על החיים, השירותי אריזה מאוד מומלצים ונוחים למי שאין זמן לארוז

מה חדש
הובלת רהיטים:

עודכן לאחרונה: 19/02/2024, 17:38
הובלת קרטונים:

עודכן לאחרונה: 19/02/2024, 17:29
הובלות קטנות בהוד השרון:

צריכים הובלה קטנה בהוד השרון במחירים זולים? העברת פריטים בודדים בהוד השרון רק אצלנו כולל אריזה

עודכן לאחרונה: 19/02/2024, 13:32
הובלות קטנות בעפולה:

הובלה קטנה בעפולה במחיר קטן במיוחד אצלנו באתר, מספיק לחפש חברות הובלה, אצלנו תקבלו את השירות הטוב ביותר במחיר הזול בישראל

עודכן לאחרונה: 19/02/2024, 13:19

הובלות על הדרך

מובילים בדרך שלכם – הובלות על הדרך!

האם כל הובלה שאנחנו מבצעים צריכה להתבצע כהובלת ספיישל? כלל וכלל לא! אתר "המובילים בישראל" מאפשר לכם ליהנות מהובלה ספונטנית יותר, כזו המתבצעת על הדרך בדרך אל הובלה אחרת שאנחנו מבצעים. אם אתם מחפשים הובלות על הדרך, יש לנו מה להציע לכם! השירות שלנו מתבצע בכל אזורי הארץ, לרבות הובלה בדרך לבאר שבע והובלות בצפון הארץ.


שירותי הובלה על הדרך של פריטים בודדים ודירות!
- הובלה על הדרך בפריסה ארצית
הובלות קטנות על הדרך
החל מ-250 ש"ח
- אפשרות הובלה על הדרך של משרד (אם מדובר על אותו אזור הובלה)
- הובלה על הדרך עם מנוף (בתאום שבועיים מראש לפחות)
- גמישים בתאריך? גם אנחנו :)

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:
053-7931-381

העברת פריטים על הדרך

הובלה למרחק קצר על הדרך – על מה מדובר?

אז מה היא הובלה זולה בתאריך גמיש על הדרך? במרבית המקרים, הובלות מתכננים די זמן מראש והיא מותאמת אליכם במאת האחוזים. הובלות על הדרך לעומת זאת הן הובלות שבמרבית המקרים נסגרות מעכשיו לעכשיו בעקבות רצונכם להוביל פריט מנקודה אחת לאחרת. במקום לקבוע עם מוביל שיבצע עבורכם את ההובלה בפורמט של הובלת-ספיישל, ובמידה ואתם נמצאים בדרך על ציר התנועה המתוכנן מראש להובלה האחרת שנקבעה, יהיה ניתן לבצע עבורכם הובלה על הדרך! מה יוצא לכם מזה? מענה מיידי ואפשרות לחסוך המון כסף.


לא תמיד צריך הובלת ספיישל - הזמינו מוביל על הדרך

מאחר וההובלה מתבצעת עבורכם על הדרך ואינה הובלת ספיישל שנקבעה מראש, המון פעמים הובלות שכאלו הן הובלות זולות יותר. כך, אנחנו מבצעים גם הובלה בדרך לצפון וגם הובלה על הדרך בתל אביב. אנחנו בדרך אל נקודת מוצא בתל אביב וכמה רחובות לפני הרחוב בו אתם גרים וממנו אתם רוצים להוביל? נעצור אצלכם, נאסוף את התכולה הנדרשת על ידכם ונמשיך בדרכנו. עם שירות שכזה, הזמינות שלנו אליכם גבוהה!


אילו הובלות ניתן לבצע על הדרך?

אילו פריטים ניתן להוביל במסגרת הובלה על הדרך בדרום? נוכל להוביל את כל סוגי הפריטים! אם אנחנו יוצאים אל הובלה עם משאית ריקה ועוצרים ראשית אצלכם, אין כל בעיה להעמיס אצלכם כל סוג של פריט ללא כל מגבלה מבחינת מקום במשאית. מנגד, אם הובלה בדרך לירושלים תיעצר אצלכם לאחר שהעמסנו תכולה של לקוח אחר והמשאית כעת עמוסה, לבטח נוכל להעמיס ולהוביל עבורכם פריטים בודדים. שירות ההובלות על הדרך מאפשר לכם לתאם הובלה בספונטניות ובמחירים נוחים מאד!