להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
שלום סיני
שלום סיני
01/06/2018

הזמנתי הובלה קטנה מנתניה לתל אביב ובמילה אחת אסכם את השירות שקיבלתי - מעולה!
תודה על הכל גם על ההתחשבות במחיר וגם על ההתראה הקצרה

מה חדש
הצעת מחיר להובלה:

מחפשים הצעת מחיר זולה להובלה באזור מגורכם? באתר המובילים בישראל תוכלו לקבל הצעת מחיר להובלה לפי אזור במחיר הזול בישראל

עודכן לאחרונה: 04/05/2024, 18:55
מחסנים להשכרה בבני ברק:

עודכן לאחרונה: 23/04/2024, 22:07
הובלות בנצרת:

עודכן לאחרונה: 13/04/2024, 15:22
הובלות לחיילים:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 14:28

הובלות סטודנטים ברחובות

הובלות סטודנטים ברחובות במחירים זולים ללא תחרות

מי שעובר ללמוד במכון ויצמן, הפקולטה לחקלאות, המרכז האקדמי פיס, מכללת רחובות, מכללת אורט, המכללה הדתית או בית הספר לסיעוד קפלן, צריך ככל הנראה שירות של הובלת סטודנטים ברחובות. אך לא מספיק למצוא מוביל מומלץ שייקח את הפריטים שלכם מבית הוריכם אל המעונות או הדירה החדשה שלכם – צריך למצוא מובילים זולים שעושים את העבודה בעלות שמתאימה לכיס של סטודנט. לשם כך אנחנו, חברת המובילים בישראל, מציעים לכם להתעניין בשלל המבצעים שיש לנו לסטודנטים ובמחירים המיוחדים שלנו עבור אוכלוסייה צעירה זו. אנחנו נעזור לכם להוביל את הפריטים שלכם מכל אזור בארץ לעיר רחובות, ונעשה זאת באדיבות ועם שירות זול במחיר שאין לו מתחרים.


הובלה לסטודנטים ברחובות והסביבה במחיר מדהים!
למה אנחנו?
 אפשרות הובלת חלק מציוד מדירת שותפים
√ פירוק והרכבת רהיטים - במחיר מיוחד לסטודנטים
√ שירות 24 שעות מיוחד לסטודנטים (גם בלילה)
√ הובלת פריט אחד בטנדר בעלות מוזלת
הובלה ממעונות סטודנטים ישירות לדירה

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 
053-7931-381

הובלות סטודנטים רחובות

איזה מבצעים מחכים לסטודנטים שלומדים ברחובות?

עבור הצעירים שעוברים ללמוד ברחובות אנו מספקים מחירים מיוחדים במספר מועדים בשנה, למשל לפני תחילת כל סמסטר וכן בתקופות החגים. בנוסף, אנו מבצעים הובלות לסטודנטים ברחובות של רהיטים בודדים, כמו למשל מיטה או ארון, בעלות זולה במיוחד ודואגים גם לפירוק והרכבה במידת הצורך. את הפריטים נעביר עבורכם בסבלות גם למעונות הסטודנטים במידה שאין גישה לחדרכם בעזרת מעלית, ולא נגבה על כך מחיר נוסף.


הובלת פריטים בודדים לסטודנטים ברחובות מהיום להיום

סטודנטים רבים מגיעים לחדרם במעונות או לדירתם החדשה מבלי שהספיקו לאבזר אותם כראוי עם מספיק רהיטים שבהם יש להם צורך. רוב הסטודנטים עושים זאת משום שהם עוד לא מצאו פריט זול במחיר שמתאים להם, למשל כיסא למחשב איכותי בעלות זולה ומשתלמת. אם גם אתם מחכים עד שיופיע הפריט המבוקש עבורכם באתר יד 2 או בקבוצות הפייסבוק השונות, כמו פשפשוק, אתם רוצים לוודא שכשאכן תמצאו אותו הוא יהיה שלכם. על מנת להשיג את כל הקונים הפוטנציאליים האחרים אתם צריכים להיות מהירים, משום שהמוכר לא יחכה לכם והוא יקפוץ על ההצעה של האדם הראשון שיבטיח לבוא לקחת את הפריט כמה שיותר מהר.

לכן אנו מציעים לכם שירות של הובלה דחופה מעכשיו לעכשיו בעלות של הובלה רגילה של פריט בודד. אם מצאתם את הפריט שלכם, הודיעו כבר עכשיו לבעל הפריט שמצאתם חברת הובלות לסטודנטים ברחובות שיכולה להגיע אליו תוך שעה אחת, ואנחנו נדאג להעביר אליכם את הרהיט במהירות ובזול. נגיע עד אליו, נפרק את הרהיט במידת הצורך, נעביר אותו אליכם עם טנדר ונרכיב אותו אצלכם ללא תוספת תשלום. כל התהליך הזה יתרחש תוך שעות ספורות, ואתם תוכלו להיות בטוחים שיש מי שדואג לכם ולכיסכם.


מובילים גם מרחובות בחזרה לבית

סיימתם את הלימודים האקדמיים ברחובות? כעת הגיע הזמן לחזור לבית ההורים או שאולי אתם מתכננים לעבור לדירה אחרת, ולשם כך אתם זקוקים לשירות של העברת תכולה ממעונות סטודנטים ברחובות לאזור אחר בארץ. גם את ההובלה הזו אנו מבצעים במחיר משתלם בתקופת סוף שנת הלימודים, וכל שעליכם לעשות זה ליידע אותנו שאתם סטודנטים שזקוקים לשירות של הובלת דירת סטודנט ברחובות.


אז כמה תעלה הובלה עבור סטודנטים?

אנו יכולים להבטיח לכם כבר עכשיו שעלות ההובלה של פריט בודד, כמו מיטה או שולחן מחשב, לא תעלה על 450 השקלים, ולמעשה סביר מאוד להניח שמחיר ההובלה יהיה זול אף יותר – 250 שקלים בלבד. עבור הובלה גדולה יותר של דירה בגודל חדר תשלמו בסך הכל בין 500-650 שקלים, כשניתן להוסיף לשירות זה גם אריזה שתעלה לכם רק כ-100 שקלים נוספים עבור 5 ארגזים.