להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
שי רחמים
שי רחמים
06/07/2017

התקשרתי אליכם בכדי לקבל הצעת מחיר להעביר דירה בתוך נתניה, הנציגה הייתה ממש נחמדה הסבירה לי הכל, ממש תוך כמה דקות חזרו אליי 2 מובילים עם הצעות שזולות בערך ב 20% ממה שהציעו לי לפני! לאחר כמה דקות סגרתי עם אחד מהם, הוא הגיע בתאריך שקבענו עשה אחלה עבודה וגם קיבל ממני טיפ שמגיע לו בהחלט.
אמליץ עליכם בכל מקום אפשרי
שי

מה חדש
הצעת מחיר להובלה:

מחפשים הצעת מחיר זולה להובלה באזור מגורכם? באתר המובילים בישראל תוכלו לקבל הצעת מחיר להובלה לפי אזור במחיר הזול בישראל

עודכן לאחרונה: 04/05/2024, 18:55
מחסנים להשכרה בבני ברק:

עודכן לאחרונה: 23/04/2024, 22:07
הובלות בנצרת:

עודכן לאחרונה: 13/04/2024, 15:22
הובלות לחיילים:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 14:28

הובלות סטודנטים בגבעתיים

הובלות בזול לסטודנטים בגבעתיים!

הובלה קטנה לסטודנטים בגבעתיים היא המומחיות שלנו, אתר "המובילים בישראל"! המטרה שלנו? לאפשר לכם ללמוד בראש שקט – אנחנו נוביל עבורכם את כל הנדרש, כולל את דירת הסטודנטים שלכם ואת הפריטים הקטנים שברשותכם. גם אם אתם לומדים במכללת גבע בגבעתיים או במוסד לימודים אחר, אתם מקבלים מאיתנו את השירות הטוב ביותר הכולל מחירים זולים וזמינות גבוהה מאד. הובלות לסטודנטים בגבעתיים אפשריות גם לדירות של דייר אחד וגם לדירות שותפים.


הובלה לסטודנטים בגבעתיים והסביבה במחיר מדהים!
למה אנחנו?
אפשרות הובלת ציוד מדירת שותפים
פירוק והרכבת רהיטים
שירות 24 שעות מיוחד לסטודנטים (גם בלילה)
הובלת פריט אחד בטנדר בעלות מוזלת

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:
053-7931-381

הובלה לסטודנטים בגבעתיים

הובלות לסטודנטים בגבעתיים מהיום להיום!

הובלת דירה לסטודנט בגבעתיים היא הובלה ששונה מהובלה של דירה רגילה. בעוד אנשים בסטטוס שאינו "סטודנטים" יכולים להרשות לעצמם להוביל בשעות גמישות יותר ביום, הסטודנטים המון פעמים נתונים ללוח זמנים צפוף מאד הכולל גם עבודה וגם לימודים. על כן, אנו שמחים להיות זמינים לכם עם שירות ייחודי של העברת תכולת דירה לסטודנטים בגבעתיים מהיום להיום! מצאתם דירה ואתם רוצים לבצע את מעבר בין דירות במהירות האפשרית? אתם פנויים רק בשעות הערב המאוחרות? תוכלו להודיע לנו כשלכם נוח ואנחנו נוביל כשנוח לכם.


מדוע הובלה ואריזה לסטודנטים בגבעתיים מומלצת?

מאחר ואם יש משהו שחסר לסטודנטים הוא עוד שעות ביום, חשוב לבצע את ההובלה בנוחות האידיאלית תוך שנדרש מהם לעבוד כמה שפחות. אם אתם עוברים דירה במהלך הסמסטר ומוצאים עצמכם בלחץ רב של זמן, אנו נוכל להקל עליכם עם שירותי האריזה שלנו. למרות שמדובר על דירות קטנות, עדיין ישנה תכולה רבה שצריכה להיכנס לארגזים לפני הובלת תכולת יחידת דיור לסטודנט בגבעתיים. אנחנו נדאג לאספקת הארגזים, אריזת כל הדירה וסימון הארגזים לפריקה נוחה בדירה החדשה שלכם.


שירות מיוחד: הובלות לדירות שותפים בכמה נקודות עצירה

לצד שירותים פשוטים יותר כמו הובלת פריט בודד לסטודנט בגבעתיים, אנו מבצעים גם הובלות המבוססות על לוגיסטיקה קצת יותר מורכבת. אם אתם שלושה שותפים שעוברים לדירה אחת, נוכל לעצור בכל דירה של כל אחד מכם לאסוף את התכולה שלכם ולהעביר אותה אל הדירה שאתם שוכרים יחד. מדובר על שירות ייחודי שאנו מעניקים הכולל כמה נקודות עצירה, אך במחיר מיוחד רק להובלות סטודנטים!