להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
ברוך ואתי
ברוך ואתי
27/09/2018

איזה שירות חבל על הזמן!!!
תודה לכם נשמות טובות על העברת ציוד של עסק למחסן בהתראה קצרה כל כך ובמחיר מאוד הוגן

מה חדש
הצעת מחיר להובלה:

מחפשים הצעת מחיר זולה להובלה באזור מגורכם? באתר המובילים בישראל תוכלו לקבל הצעת מחיר להובלה לפי אזור במחיר הזול בישראל

עודכן לאחרונה: 04/05/2024, 18:55
מחסנים להשכרה בבני ברק:

עודכן לאחרונה: 23/04/2024, 22:07
הובלות בנצרת:

עודכן לאחרונה: 13/04/2024, 15:22
הובלות לחיילים:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 14:28

הובלות משרדים בחולון

מי מעביר אתכם את המשרד בחולון? אנחנו!

ישנם שני דברים עיקריים המעידים על הצלחת העסק: אירועים עסקיים שאתם חוגגים ודרכם משתקף שגשוג העסק, והדבר השני הוא בעת שאתם עוברים משרד. הרחבתם את מנעד הפעילות שלכם, גייסתם עוד עובדים ואתם עומדים לעבור אל משרד חדש? ברוכים הבאים אל אתר "המובילים בישראל" שיבצע עבורכם הובלת משרד ביום אחד בחולון! תנו לנו להפוך את המעבר שלכם למעבר שלא תרגישו בו עם צוות נפלא של מובילים, משאיות חדישות וקשת נוספת של שירותים נלווים.


שירותי הובלת משרדים גדולים וקטנים בחולון!
מחירים הכי זולים מ-400 ש"ח
* הובלה של משרד מחולון לצפון לדרום או לכל מקום אחר שתרצו
* מחירים מיוחדים לתושבי חולון והסביבה
* אפשרות הובלת המשרד גם בלילה

לקבלת הצעת מחיר והתייעצות עם מוביל חייגו:
053-7931-381

שירותי הובלת משרד בחולון עם אריזה

הובלת משרד קטן בחולון – משתלם?

אז ישנם משרדים גדולים יותר, וישנם גם אלו הקטנים. לא אחת ישנה ההתלבטות האם להסתייע בשירותים של חברת הובלות מקצועית ומיומנת במעמד של מעבר משרד בחולון שאינו כל כך גדול. התשובה לכך היא חד משמעית: כן! אין כל תלות בגודל המשרד – בכל מקרה כדאי ומומלץ להוביל את המשרד שלכם עם מוביל מקצועי ומומלץ. מדוע? מהסיבה הפשוטה שעל מנת להוביל את המשרד שלכם לבדכם, עליכם לעצור את המשרד מפעילות. כך, אתם מפסידים בעצמכם כסף מעסקאות שלא מתבצעות, הלקוחות לא שבעי רצון כי אין להם מענה והעובדים שלכם מתוסכלים על שעליהם לארוז. על כן - העברת משרד בחולון מתבצעת איתנו!


כך אתם נערכים ליום ההובלה

היום בו אתם עוברים הגיע – מה עליכם לעשות? בגדול – שום דבר! בעת שבחרתם לבצע את ההובלה שלכם בפורמט של הובלת משרד כולל אריזה בחולון, באמת שאתם פטורים מכל התעסקות. ההמלצה הטובה שלנו אליכם היא להשאיר כמה נציגים במשרד הנוכחי על מנת שיוכלו לפקח על ההובלה ולסייע למובילים עם הארגזים המוכנים, ונציגים נוספים שימתינו במשרד החדש כדי לקבל את הארגזים ולוודא את תקינותם. אנחנו אורזים, אנחנו מובילים, ואתם? מפקחים על הובלות משרדים בחולון המתבצעות בשבילכם!


צוות מקצועי שמתחייב לשמור על הציוד שלכם

הובלת משרד בחולון המתבצעת דרכנו היא הובלה שנעשית על ידי חוד החנית של המובילים בארץ. לכל המובילים שלנו ישנה תודעת שירות גבוהה, והבנה מלאה ביחס לציוד שלכם והמשמעות הרבה שבשמירה עליו לאורך כל ההובלה. הובלות משרדים בחולון הן הובלות בהן מעורב ציוד יקר מאד כדוגמת מקרנים ומסכי מחשב, לצד חומר ארכיוני חשוב מאד, מידע הנמצא בקלסרים ולפעמים אפילו סודות מקצועיים. אנחנו מתחייבים לכך שכל שירות שיוצא דרכנו יחתם על הצד הטוב ביותר.


כמה תעלה הובלה של משרד בחולון?

אז השתכנעתם כי שירות של הובלת משרד בתוך חולון הוא בדיוק מה שאתם צריכים וכעת אתם רוצים לדעת כמה עולה הובלת משרד בחולון? המחירים שלנו הינם מחירים זולים ונוחים, המאפשרים לכם להוביל בראש שקט! עד כמה זולים? עד כמה שניתן. מעבר של משרד קטן יעלה לכם בין 400-1,200 ש"ח, והובלה של משרד גדול תגיע למחיר ממוצע של 1,200-3,700 ש"ח.