להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
בני לוזון
בני לוזון
17/11/2017

השירות היה מהיר, הייתי צריך הובלה דחופה ביום שישי של מספר פריטים, הגעתם בהתראה ממש קצרה, המחיר היה ממש זול.
באמת רק מילים טובות יש לי להגיד לכם
תודה על הכל

מה חדש
הובלת רהיטים:

עודכן לאחרונה: 19/02/2024, 17:38
הובלת קרטונים:

עודכן לאחרונה: 19/02/2024, 17:29
הובלות קטנות בהוד השרון:

צריכים הובלה קטנה בהוד השרון במחירים זולים? העברת פריטים בודדים בהוד השרון רק אצלנו כולל אריזה

עודכן לאחרונה: 19/02/2024, 13:32
הובלות קטנות בעפולה:

הובלה קטנה בעפולה במחיר קטן במיוחד אצלנו באתר, מספיק לחפש חברות הובלה, אצלנו תקבלו את השירות הטוב ביותר במחיר הזול בישראל

עודכן לאחרונה: 19/02/2024, 13:19

הובלות משרדים בהרצליה

מהובלת המשרד שלכם בהרצליה רק אתם מרוויחים!

גם אם יש לכם עסק קטן וגם אם העסק שלכם הוא ארגון גדול, אחת לתקופה אתם מחליטים להעתיק את המשרד שלכם ללוקיישן חדש. העיר הרצליה מסתמנת כעיר שבה המון עסקים – קטנים וגדולים, בוחרים להתמקם ולגדול כל הדרך אל ההצלחה. הגיע העת עבורכם לעבור משרד ואתם מחפשים שירות של הובלות משרדים בהרצליה? אנחנו נהיה שם בשבילכם כדי לבצע עבורכם מעבר משרד מקצועי המבוסס על שירות לבבי.


שירותי העברת משרד בהרצליה כולל אריזה במחירים מעולים!
החל מ-400 ₪ להובלת משרד קטן בהרצליה
- הובלה והרכבה של כל הריהוט המשרדי
- אריזה וסידור המסמכים בקרטונים
- קרטונים להעברת משרד בהרצליה
- הובלת משרד בהרצליה גם בלילה (לא מפסידים יום עבודה)

לקבלת הצעת מחיר והתייעצות עם מוביל חייגו:
053-7931-381


שירותי הובלת משרדים בהרצליה

מורכבות מעבר המשרד? לגמרי עלינו!

העתקת משרד בהרצליה דורשת מיומנות, זריזות וניסיון רב בתחום ההובלות. מעבר לכך שמשרדים יכולים להיות מאד גדולים ולהכיל כמות רבה של פריטים, הרי שמעבר בתוך העיר יכול להיות סבוך יותר בעקבות הקצב המהיר המאפיין את הערים. אנחנו לוקחים על עצמנו את כל המורכבויות המגולמות בעיר: אנחנו אלו שנעמוד בשבילכם בפקקים אם צריך, אנחנו נמצא את החניה להעמיד בה את המשאית ואנחנו גם אלו שנפרוק את הרהיטים שלכם ונרכיב אותם. הובלה ואריזת משרד בהרצליה מתבצעת דרכנו, ואתם מגיעים אל יום העבודה למחרת עם חיוך גדול!


איך לא מפסידים ימי עבודה עם העברת משרד בהרצליה?

בשונה מהובלות בתים, המשרד שלכם הוא בית העסק שלכם. במקום לבצע הובלת ריהוט משרדי בהרצליה בשעות היום, על חשבון יום העבודה, אנחנו שמחים להציע לכם שירות של הובלה בשעות הלילה. אחרי שאחרון העובדים עוזב את המשרד, הקולגות נפרדו מכם לשלום וגם השמש כבר אינה מאירה – נגיע לבצע עבורכם הובלת משרדים בהרצליה כולל אריזה – כך שהמעבר יהיה מהיר משתוכלו לדמיין!

כמו כן, נשמח לבצע עבורכם הובלת ציוד משרדי בהרצליה גם בחופשות החגים! בחופשת הפסח או בחופשות החגים – אנחנו נגיע עד אליכם לבצע הובלת משרד קטן בהרצליה או הובלה של משרד גדול לפי דרישה. כך, ימי העבודה לא מתבזבזים ולוח הזמנים של העובדים שלכם ממשיך להתנהל כמתוכנן.


פירוק, הרכבה ומנוף – ככה מובילים היום!

אנחנו מציעים לכם גם שירות של הובלת משרד בהרצליה ללא מעלית. מדוע? כי יש לנו דרך יעילה ומעולה לעשות זאת! במקרים בהם המשרד שלכם ממוקם בקומה גבוהה ללא מעלית, נציע לכם את שירותי המנוף שלנו להעברת המשרד בהרצליה. עם המנוף, ניתן לנייד כל סוג של תכולה אל עבר משאית ההובלה.

בנוסף, במידה ויש לכם פריטים הדורשים פירוק והרכבה, נציע לכם שירות של הובלה המבוסס גם על פירוק והרכבת רהיטי משרד בהרצליה. כל סוגי ההובלה וכל סוגי השירותים, ניתן למצוא במקום אחד: אתר "המובילים בישראל"! המלצה על מובילי משרדים בהרצליה תוכלו לקבל אצלנו, ותוך זמן קצר יהיה אצלכם המוביל שיבצע עבורכם את המעבר החשוב לכם. על מנת לדעת כמה עולה הובלת משרד בהרצליה, אנחנו מזמינים אתכם לדבר איתנו – אנו מתחייבים למחירים נוחים גם למשרדים קטנים וגם למשרדים גדולים!