להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
סיון ואריאל
סיון ואריאל
22/05/2017

היינו צריכים חברה הובלות להעברת דירה מהיום למחר והגענו אליכם, המענה היה מהיר, תואם לנו מוביל לשעה שרצינו, המחיר היה הוגן וחבר'ה ממש נחמדים גם דאגו להרכיב את הארון בחדר שינה

מה חדש
הובלת רהיטים:

עודכן לאחרונה: 19/02/2024, 17:38
הובלת קרטונים:

עודכן לאחרונה: 19/02/2024, 17:29
הובלות קטנות בהוד השרון:

צריכים הובלה קטנה בהוד השרון במחירים זולים? העברת פריטים בודדים בהוד השרון רק אצלנו כולל אריזה

עודכן לאחרונה: 19/02/2024, 13:32
הובלות קטנות בעפולה:

הובלה קטנה בעפולה במחיר קטן במיוחד אצלנו באתר, מספיק לחפש חברות הובלה, אצלנו תקבלו את השירות הטוב ביותר במחיר הזול בישראל

עודכן לאחרונה: 19/02/2024, 13:19

הובלות מסחריות

הובלה של ציוד מסחרי מכל הסוגים

אתר "המובילים בישראל" מבצע עבורכם הובלות מסחריות! אנחנו משרתים את כל הגופים המסחריים ויכולים להתמודד עם כל סוגי הסחורה וגם עם המשקלים הכבדים ביותר. באפשרותנו להוביל עבורכם מנמל התעופה ומהנמל הימי, אך גם נוכל לבצע העברות בין מפעלים שונים לבקשתכם.


הובלות מסחריות לחניות, עסקים ומפעלים!
תנאי תשלום נוחים
זמינות מידית להובלה מעכשיו לעכשיו
שירות גם בלילה

לקבלת הצעת מחיר מסודרת חייגו:
053-7931-381

הובלת ציוד מסחרי מהנמל אל המפעל

אנחנו נוכל להגיע אל נמל חיפה ואשדוד על מנת להוביל עבורכם את הסחורה שקיבלתם. על מנת שיהיה ניתן לבצע את ההובלה ללא כל עיכובים, מומלץ שיחכה לנו נציג מטעמכם על מנת שנוכל להעמיס את כל הסחורה. אפשרות נוספת היא להשאיר לנו ייפוי כוח לפעול בשמכם בכל הקשור להעמסה והובלה. אנחנו מבצעים הובלות מסחריות למפעלים ישירות מנמלי התעופה, כאשר נוכל להוביל לכם מוצרי מזון, טקסטיל, חומרי בניין וכל תכולה אחרת.


הובלות משדה התעופה ישירות אל בית העסק

אפשרות נוספת העומדת לרשותכם היא שנגיע אל נמל התעופה ונוביל לכם את הסחורה משם. הובלות מסחריות כבדות עם מנוף הן שירות נוסף שאנו מציעים לכם, בעיקר בעת שהתכולה מאוחסנת בקומות גבוהות ומשקלה רב. באופן זה, נוכל להוביל עבורכם ללא כל בעיה מגוון רחב של סחורות ללא כל תלות במשקל. כמו כן, כשם שנוכל להגיע אל הנמל על מנת להעמיס עבורכם את הסחורה ולהוביל לכם אותה, נוכל לעשות זאת גם בכיוון ההפוך עם הובלה המתבצעת ישירות מהמפעל או המחסנים הלוגיסטיים שלכם אל נמל התעופה.