להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
ירין טובול
ירין טובול
07/12/2017

למרות שירד גשם עשיתם לנו עבודה נהדרת, הכל הגיע בשלמותו לדירה החדשה בתל אביב תודדדדה!
יש לי רק בקשה קטנה :)
להבא תציינו באתר שאתם מספקים ארגזים להובלה, לא ידענו וקנינו ממקום אחר בכמעט פי 2 מחיר


מה חדש
הובלת רהיטים:

עודכן לאחרונה: 19/02/2024, 17:38
הובלת קרטונים:

עודכן לאחרונה: 19/02/2024, 17:29
הובלות קטנות בהוד השרון:

צריכים הובלה קטנה בהוד השרון במחירים זולים? העברת פריטים בודדים בהוד השרון רק אצלנו כולל אריזה

עודכן לאחרונה: 19/02/2024, 13:32
הובלות קטנות בעפולה:

הובלה קטנה בעפולה במחיר קטן במיוחד אצלנו באתר, מספיק לחפש חברות הובלה, אצלנו תקבלו את השירות הטוב ביותר במחיר הזול בישראל

עודכן לאחרונה: 19/02/2024, 13:19

הובלות מנוף בשדרות

הובלות מנוף בשדרות – הרבה יותר נפוץ ממה שחשבתם

אף על פי שבעיר שדרות לא תמצאו גורדי שחקים או בניינים גבוהים רבים כמו באזור המרכז, עדיין אנשים רבים נעזרים באפשרות של שירותי מנוף בשדרות על מנת להעביר את תכולת דירתם ממקום למקום, או עבור צרכים אחרים. לא רק שהובלה עם מנוף עוזרת לפתור בעיות רבות בשלב הוצאת או הכנסת רהיטים ומוצרי חשמל לדירה, אלא שגם מנוף הובלות בשדרות יכול לעזור לכם להימנע מכל אפשרות של נזק לתכולת ההובלה בעת העברתה למשאית דרך חדר המדרגות. אנו, המובילים בישראל, יכולים לספק לכם מנוף להובלה עבור כל אזור בעיר שדרות,  לרבות שכונות נאות אביב (נירעם), נאות הנשיא (הוורד) נאות המייסדים, נאות דקל וכו', במחירים זולים ומשתלמים – במיוחד עבור סטודנטים!


שירותי מנוף בשדרות לפריטים בודדים, דירות ומשרדים!
למה אנחנו?
 שירות הרמת רהיטים עם מנוף זרוע בשדרות
 תנאי תשלום נוחים לעסקים
 הרמת משטחים עם חומרי בניין עד לקומות הגבוהות
 שירות 24/7 - זמינים גם במקרים דחופים

לקבלת הצעת מחיר לא התחייבות חייגו:
 
053-7931-381
 
הובלה בעזרת מנוף בשדרות

מתי צריך להזמין הובלה עם מנוף בשדרות?

זה לא סוד שרוב המבנים בעיר שדרות אינם כוללים מעלית, ולכן בכל מקרה של הובלה מבניין ישן, מומלץ לשקול הובלה עם מנוף, שכן לעיתים עבודת הסבלות עצמה עלולה לעלות לכם יותר מהובלת מנוף אם ברצונכם להעביר פריטים כבדים רבים דרך חדר המדרגות. יחד עם זאת, ישנם מקרים שבהם תעדיפו לוותר על שירות הובלה עם מנוף, למשל אם דרושה לכם הובלה מדירה באזור פרץ סנטר שדרות. הסיבה לכך היא פשוטה – החלונות שבמבנה אינם מתאימים להובלה בעזרת מנוף, ומשום שהמבנה הינו חדש יחסית לשאר המבנים בשדרות ומאובזר במעלית גדולה, ספק שיידרש לכם שירות שכזה.

שימו לב שתוכלו לעשות שימוש במנוף אפילו אם לא תידרש לכם הובלה של רהיטים, למשל רבים שוקלים להזמין מנוף אם עליהם להרים חומרי בניין שהזמינו עבור שיפוץ או בניית חדר ממ"ד בדירה ישנה בשדרות. גם במקרה שבו מתבצעת הריסה של חדר או דירה לשם שיפוץ, מומלץ להזמין הובלת מכולה עם מנוף בשדרות עבור מכולות לפינוי פסולת. המנוף יוכל להעביר ולשנע את הפסולת למטמנה חוקית, והנכם מחויבים לפנות את הפסולת על פי חוק.


כמה עולה הובלת דירה עם מנוף בשדרות?

מנוף להעברת דירה בשדרות יעלה לכם בין 300-500 שקלים לשעה, אולם עבור סטודנטים שלומדים במכללת ספיר יש לנו מחירים מיוחדים! מנוף להרמת רהיטים בשדרות בשביל סטודנטים יוכל להגיע לדירת היעד שלכם בשדרות, בין שבמעונות ובין שבדירה שכורה, בעלות סמלית של 300 שקלים בלבד לשעה. עם זאת, שימו לב שהמחיר הינו בתוספת לעלות ההובלה עצמה (בדקו מחיר הובלות במחירון). על כן מומלץ לדעת מתי בדיוק יהיה דרוש לכם מנוף להרמת רהיטים, על מנת שתוכלו לוודא שיגיע בזמן הנחוץ ולא יישאר במשך שעות שבהן אין בו צורך. התקשרו אלינו כבר עכשיו ובררו כמה תעלה לכם הובלה בשדרות עם מנוף ביום ובשעה שמתאימים לכם – 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.