להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
אמיל דנילוב
אמיל דנילוב
10/08/2017

קודם כל חייב להגיד שפשוט הצלתם אותי!
הייתי חייב הובלה ואחסנה של דירת סטודיו בגלל מעבר לחו"ל למספר חודשים.
הזמנתי שירות גם של הובלה וגם של אחסנה מאזור השרון
המחיר היה ממש נוח, הגעתם בזמן, הכל עבר חלק
אין ספק שכשאחזור אזמין שוב הובלה
* נקודה לשיפור: לקח בערך 3 שעות עד שחזרו אליי

מה חדש
הצעת מחיר להובלה:

מחפשים הצעת מחיר זולה להובלה באזור מגורכם? באתר המובילים בישראל תוכלו לקבל הצעת מחיר להובלה לפי אזור במחיר הזול בישראל

עודכן לאחרונה: 04/05/2024, 18:55
מחסנים להשכרה בבני ברק:

עודכן לאחרונה: 23/04/2024, 22:07
הובלות בנצרת:

עודכן לאחרונה: 13/04/2024, 15:22
הובלות לחיילים:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 14:28

הובלות מנוף בשדרות

הובלות מנוף בשדרות – הרבה יותר נפוץ ממה שחשבתם

אף על פי שבעיר שדרות לא תמצאו גורדי שחקים או בניינים גבוהים רבים כמו באזור המרכז, עדיין אנשים רבים נעזרים באפשרות של שירותי מנוף בשדרות על מנת להעביר את תכולת דירתם ממקום למקום, או עבור צרכים אחרים. לא רק שהובלה עם מנוף עוזרת לפתור בעיות רבות בשלב הוצאת או הכנסת רהיטים ומוצרי חשמל לדירה, אלא שגם מנוף הובלות בשדרות יכול לעזור לכם להימנע מכל אפשרות של נזק לתכולת ההובלה בעת העברתה למשאית דרך חדר המדרגות. אנו, המובילים בישראל, יכולים לספק לכם מנוף להובלה עבור כל אזור בעיר שדרות,  לרבות שכונות נאות אביב (נירעם), נאות הנשיא (הוורד) נאות המייסדים, נאות דקל וכו', במחירים זולים ומשתלמים – במיוחד עבור סטודנטים!


שירותי מנוף בשדרות לפריטים בודדים, דירות ומשרדים!
למה אנחנו?
 שירות הרמת רהיטים עם מנוף זרוע בשדרות
 תנאי תשלום נוחים לעסקים
 הרמת משטחים עם חומרי בניין עד לקומות הגבוהות
 שירות 24/7 - זמינים גם במקרים דחופים

לקבלת הצעת מחיר לא התחייבות חייגו:
 
053-7931-381
 
הובלה בעזרת מנוף בשדרות

מתי צריך להזמין הובלה עם מנוף בשדרות?

זה לא סוד שרוב המבנים בעיר שדרות אינם כוללים מעלית, ולכן בכל מקרה של הובלה מבניין ישן, מומלץ לשקול הובלה עם מנוף, שכן לעיתים עבודת הסבלות עצמה עלולה לעלות לכם יותר מהובלת מנוף אם ברצונכם להעביר פריטים כבדים רבים דרך חדר המדרגות. יחד עם זאת, ישנם מקרים שבהם תעדיפו לוותר על שירות הובלה עם מנוף, למשל אם דרושה לכם הובלה מדירה באזור פרץ סנטר שדרות. הסיבה לכך היא פשוטה – החלונות שבמבנה אינם מתאימים להובלה בעזרת מנוף, ומשום שהמבנה הינו חדש יחסית לשאר המבנים בשדרות ומאובזר במעלית גדולה, ספק שיידרש לכם שירות שכזה.

שימו לב שתוכלו לעשות שימוש במנוף אפילו אם לא תידרש לכם הובלה של רהיטים, למשל רבים שוקלים להזמין מנוף אם עליהם להרים חומרי בניין שהזמינו עבור שיפוץ או בניית חדר ממ"ד בדירה ישנה בשדרות. גם במקרה שבו מתבצעת הריסה של חדר או דירה לשם שיפוץ, מומלץ להזמין הובלת מכולה עם מנוף בשדרות עבור מכולות לפינוי פסולת. המנוף יוכל להעביר ולשנע את הפסולת למטמנה חוקית, והנכם מחויבים לפנות את הפסולת על פי חוק.


כמה עולה הובלת דירה עם מנוף בשדרות?

מנוף להעברת דירה בשדרות יעלה לכם בין 300-500 שקלים לשעה, אולם עבור סטודנטים שלומדים במכללת ספיר יש לנו מחירים מיוחדים! מנוף להרמת רהיטים בשדרות בשביל סטודנטים יוכל להגיע לדירת היעד שלכם בשדרות, בין שבמעונות ובין שבדירה שכורה, בעלות סמלית של 300 שקלים בלבד לשעה. עם זאת, שימו לב שהמחיר הינו בתוספת לעלות ההובלה עצמה (בדקו מחיר הובלות במחירון). על כן מומלץ לדעת מתי בדיוק יהיה דרוש לכם מנוף להרמת רהיטים, על מנת שתוכלו לוודא שיגיע בזמן הנחוץ ולא יישאר במשך שעות שבהן אין בו צורך. התקשרו אלינו כבר עכשיו ובררו כמה תעלה לכם הובלה בשדרות עם מנוף ביום ובשעה שמתאימים לכם – 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.