להובלה דחופה

השאירו הודעה או חייגו:


053-7931-381

המחירים
הזולים ביותר!
כניסה למחירון הובלות >>
שלום סיני
שלום סיני
01/06/2018

הזמנתי הובלה קטנה מנתניה לתל אביב ובמילה אחת אסכם את השירות שקיבלתי - מעולה!
תודה על הכל גם על ההתחשבות במחיר וגם על ההתראה הקצרה

מה חדש
אחסון על גבי משטחים:

עודכן לאחרונה: 20/07/2024, 22:36
הובלות בקריית ים:

עודכן לאחרונה: 16/07/2024, 11:26
הובלות בקרית אונו:

עודכן לאחרונה: 15/07/2024, 16:15
הובלות בקרית גת:

עודכן לאחרונה: 15/07/2024, 15:13

הובלות מנוף בקרית עקרון

הובלות מנוף בקרית עקרון

מתי צריך להזמין מוביל עם מנוף בקרית עקרון? זו שאלה שיש לרבים בראש, משום שהם תוהים האם ההובלה שלהם תהיה מסובכת יתר על המידה עבור הסבלים או לא. ככלל, דעו שאם ברצונכם לוודא שההובלה שלכם תתבצע על הצד הטוב ביותר, שירותי מנוף בקרית עקרון הם האפשרות הנכונה.

הסיבה לכך היא שמנוף הינו כלי רב עוצמה שביכולתו לבצע הרמת רהיטים ופריטים שאנשים לעיתים עלולים להסתבך איתם, כמו למשל פסנתר או כספת כבדה במיוחד. אם ברצונכם להימנע מתשלום עודף על פריט שלא ציינתם את משקלו הרב בשיחת הטלפון עם חברת ההובלות, מומלץ שתתייעצו איתה בנוגע לאפשרות של הובלה עם מנוף בקריית עקרון – זה לעיתים יכול לחסוך לכם הוצאות יקרות אף יותר במהלך ההובלה.


הובלות מנוף בקרית עקרון בעלות מוזלת לכל לקוח
למה אנחנו?
√ העברת דירות, משרדים ופריטים בודדים במנוף
√ שירות מהיר וזמין - מתקשרים היום מגיעים היום
√ אפשרות להזמין מנוף הובלות בקרית עקרון לבניין עד 30 קומות
√ מנופי סל מיוחדים להרמת רהיטים כבדים

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ חייגו:
053-7931-381

מנוף בקרית עקרון

מה משפיע על מחיר הובלה עם מנוף?

על הובלה עם מנוף נהוג לשלם לפי שעה, כשהמחירים להשכרת מנוף הרמה או מנוף זרוע בקריית עקרון נעים בין 300-500 שקלים. על כן הדבר העיקרי שמשפיע על עלות הובלה בעזרת מנוף הינו זמן ההובלה, ואותו תוכלו לברר עם חברת ההובלות כבר בשיחת הטלפון הראשונית. שימו לב שהצעת המחיר שתקבלו עבור השכרת המנוף תהיה כלולה בעלות ההובלה, ואם הזמנתם שירותי אריזה הם ישוקללו אף הם להצעת המחיר שתקבלו. על כן אם ברצונכם לוודא כמה יעלה לכם המנוף בדיוק, שאלו זאת בבירור בעת השיחה הטלפונית עם חברת ההובלות.


הובלת דירה עם מנוף בקרית עקרון

אף על פי שרוב הבתים בקריית עקרון הינם בתי קרקע, קוטג' או דופלקס, אם אתם גרים בבניין ברחוב הרצל אתם ככל הנראה זקוקים לשירות של מנוף להעברת דירה בקרית עקרון. הובלה מדירה בקומה גבוהה יכולה להיעשות במהירות וביעילות רבה יותר אם משכירים מנוף להרמת רהיטים בקרית עקרון, ולא תצטרכו לשלם עבורו כסף רב. אם אתם עוברים לבית פרטי למשל תוכלו לשכור את המנוף רק לשלב היציאה מהדירה, אשר יכול להיעשות תוך שעה אחת בלבד. גם להובלות מבית פרטי למקום אחר דרוש לעיתים מנוף, אולם נדיר לראות מצב שבו לא ניתן להעביר פריט גדול מסוים מווילה ללא התערבות מנוף.


מנוף הובלות בקרית עקרון למפעלים

יש לכם מפעל בקריית עקרון שמקבל ושולח סחורות? דרושה לכם הובלת מכולה עם מנוף בקרית עקרון? אנו, המובילים בישראל, יכולים לשנע עבורכם מכולות מנמל אשדוד אליכם וההפך יחד עם מנוף זרוע שביכולתו לפרוק ולהעמיס מכולה על גבי משאית ולכל גובה. עלות הובלת מכולה עם מנוף מתחילה ב-600 שקלים, ותלויה בגודל המכולה ולעיתים גם בסוג הציוד שמצוי בה – חומרים מסוכנים עשויים לייקר את עלות ההובלה.